Преміум-ліга: СК «Проскурів» стає чемпіоном у дивізіоні 4, «ZALIV 10» здобуває «бронзу»

0
368

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує чергові матчі у дивізіоні 4 Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Фінал плей-офф. Третій матч

Вкрай цікавим та емоційним видався вирішальний поєдинок за чемпіонський титул у дивізіоні 4 між СК «Проскурів» та «ДЮСШ №1-Україною-Chado». Впевненіше розпочали «бордові», яким вдалося забити швидкий м’яч. Це на 4-ій хвилині Плахотний виявився найспритнішим після швидкого розіграшу «стандарту», але «сині» і не думали опускати руки та знову продемонстрували свій сталевий характер. Емоцій та жорстких ігрових «стиків» вистачало з лихвою, і епізод на 20-ій хвилині, коли «ДЮСШ №1-Україна-Chado» перевищила допустимий ліміт фолів і отримала дабл-пенальті у власні ворота. Сьомін з «точки» був безжальним та відновив паритет, і саме він скоро міг відправити на перерву СК «Проскурів» вже з перевагою у рахунку. Але після його потужного пострілу з-за меж воротарського «ДЮСШ №1-Україна-Chado» врятувала поперечина, на що «бордові» відповіли двома моментами Підкамінського. Але в обох випадках Марчук зіграв надійно.

Другий тайм продовжився грою на зустрічних курсах. Обидві команди сміливо діяли в атаці, розуміючи, що бодай єдиний забитий м’яч може змінити все, а такий футзал дивився на одному диханні і не залишав байдужим глядачів, подарувавши їм чимало задоволення. Каркас воріт врятував вже «ДЮСШ №1-Україну-Chado» після пострілу Романюка, а активний Сьомін цілком міг оформити дубль, проте після його вишуканого сольного проходу з вже порожніх воріт в останній момент шкіряну кулю виніс захисник. Мали свої нагоди і «бордові», але у найбільш видповідальну мить від них відвернулася Фортуна. Зокрема, Мейко, з інтервалом у кілька хвилин по черзі поцілив у штангу та поперечину воріт СК «Проскурова», а вирішальним став епізод на 44-ій хвилині, коли Підкамінський зрізав шкіряну сферу у власну ціль після прострілу Романюка. Повівши у рахунку, СК «Проскурів» не без проблем стримав фінальний натиск свого суперника, який намагався відігратися з 5-им польовим, і таки довів справу до переможного завершення – 2:1 на користь СК «Проскурова» в третій грі та 2:1 у фінальній серії, і таким чином Орін та компанія здобувають чемпіонство у дивізіоні 4. А ось «ДЮСШ №1-Україні-Chado» дістаються срібні медалі на фініші.

Серія за 3-є місце. Третій матч

А ось вирішальний двобій за «бронзу» між «Ветераном» з Нової Ушиці та «ZALIV 10» видався не таким насиченим на цікаві події. Можливо, в обох команд вже накопичилася втома після важкого сезону, або просто вони тримали у голові перші перехідні матчі плей-офф за підвищення в класі, які мали зіграти наступного дня. Але назвати цей поєдинок видовищним язик не повертається. Все вирішили точні удари Кошельника та Лукомського всередині першого тайму, які після не найкращих дій захисту обох команд розстрілювали голкіперів без шансів для останніх з меж воротарського майданчика.

Далі «ZALIV 10» більше володів ініціативою, але пробити більше спіймавшого кураж Ковальчука в основний час не зумів. А ось «Ветерану» приносити перемогу повинен був Мартиненко, який відверто вибачив «десятих», з кількох метрів не влучивши у ворота після швидкої контратаки колективу з Нової Ушиці. Отже – 1:1 у основний час, і кому дістанеться «бронза» у дивізіоні 4 повинна була вирішити серія післяматчевих пенальті. По перших 5 ударів обидві команди пробили без промахів, а далі нерви виявилися міцнішими у «ZALIV 10». Потапов холоднокровно переграв Ковальчука, а через декілька секунд Магаляс без проблем впорався із безхитрісним ударом Мойсюка по центру та подарував «ZALIV 10» бронзові медалі у дивізіоні 4. А ось «Ветеран» зупиняється за крок від призового п’єдесталу, фінішуючи четвертим за підсумками чемпіонату.

Технічні дані матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 4

«Ветеран» (Нова Ушиця) – «ZALIV 10» – 1:1 (1:1) пен. 5:6

Рахунок у серії: 1:2

Голи: Лукомський (13) – Кошельник (6)

«Ветеран» (Нова Ушиця): Ковальчук, Гарнець, Лукомський, Залевський, Мартиненко, Багрійчук, Мойсюк

«ZALIV 10»: Магаляс, Талапчук, Шнира, Кошельник, Гуменчук, Душа, Крицький, Потапов, Остроголов

Попередження: Магаляс (10), Остроголов (35)

Серія пенальті: Душа – 0:1, Залевський – 1:1, Кошельник – 1:2, Лукомський – 2:2, Талапчук – 2:3, Мартиненко – 3:3, Остроголов – 3:4, Гарнець – 4:4, Гуменчук – 4:5, Ковальчук – 5:5, Потапов – 5:6, Мойсюк – 5:6 (воротар)

СК «Проскурів» – «ДЮСШ №1-Україна-Chado» – 2:1 (1:1)

Рахунок у серії: 2:1

Голи: Сьомін (20), Підкамінський (44, аг.) – Плахотний (4)

СК «Проскурів»: Марчук, Сьомін, Орін, Оселедько, О. Андрєєв, Романюк, Нарожний, Бердієв, Малюта, В. Андрєєв

«ДЮСШ №1-Україна-Chado»: Нігловський, Заєць, Мейко, Підкамінський, Кравчук, Плахотний, Мізюк, Сокур, Вендера

Попередження: Оселедько (14) – Мейко (14)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області