Преміум-ліга: «Сокіл-2» у перенесеному матчі 10-ого туру перемагає «Beerlogy»

0
446

Зупинивши переможну ходу «пивних», підопічні Віталія Розпаченюка не лише здобули надважливі з турнірної точки зору три залікові бали, а й довели, що «стандарти» у сучасному футзалі вирішують якщо не все, то дуже багато чого

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

«Сокіл-2» – «Beerloga» – 6:2 (1:1)

Голи: Луцюк (9, 50), Гринь (30, 35), Барабаш (46), Оліферчук (52) – Підлісний (9, 28)

«Сокіл-2»: Гринь, Луцюк, Р. Мельник, Оліферчук, Омарі, Рудюк, Барабаш, Зарванський, Кіт, Сохорук, Боднар, Місюра, Чайка, Кручек

«Beerloga»: Восканян, Плосконос, Папірович, Гулевський, Підлісний, Савчук, Павліш, Стеценко, Майко, К. Шляховий, М. Мельник

Попередження: Рудюк (15), Луцюк (38) – Майко (12)

«Сокіл-2» та «Beerloga» волею календаря повинні були між собою зустрітися напередодні Нового року, але через участь частини гравців «соколят» на товариському міжнародному турнірі у Греції, який пройде в ці ж терміни, суперники за обопільною згодою сторін свій матч 10-ого туру провели у неділю, 16-ого грудня. І провели його на фоні важких поєдинків у 1/16 фіналу Кубку напередодні, які завершили з різним для себе результатом.

Для обох суперників цей матч був важливим з турнірної точки зору, отож розпочали гру «команди з місця в кар’єр». Багатою на події стала 9-та хвилина: Луцюк, зльоту пробивши під поперечину після навісу Мельника з кутового вивів вперед у рахунку «соколят», але не пройшло і кількох секунд, як Підлісний, втіливши у гол чудову передачу з глибини, відновив статус-кво. Більше голів глядачі у першому таймі не побачили, а на перерву суперники пішли за нічийного рахунку – 1:1.

Коли в дебюті другого тайму Підлісний оформив дубль, класним ударом зльоту вразивши ціль після навісної передачі з глибини (яка проста, але ж яка ефективна комбінація від «Beerlogи»!), здавалося, що свого підопічні Володимира Громницького, які до цього набрали непоганий хід (п’ять перемог у шести своїх останніх матчах в чемпіонаті – прим. автора) вже не відпустять. А дарма. Далася взнаки головна та давня проблема «Beerlogи» – хронічне невміння діяти проти суперника, який грає з 5-им польовим. І Гринь, двічі результативно підключившись до атак своєї команди у якості «летючого воротаря» впродовж 5-ти хвилин знову перевернув все на користь «Сокола-2», який на куражі впевнено довів справу до переможного завершення. Влучні удари Барабаша та того ж Луцюка після стрімких розіграшів «стандартів» зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка, а «удар милосердя» від Оліферчука на останніх хвилинах дозволив наймолодшій команді Ліги перемогти з розгромним рахунком – 6:2 на користь «Сокола-2», який здобуваючи третю перемогу у сезоні виходить на проміжне 10-е місце, і зберігає непогані шанси аби поборотися за вихід у плей-офф. «Beerloga» ж залишається п’ятою, але її головні конкуренти ще мають матч у запасі.