Преміум-ліга: «Сокіл-3» громить «Beerlogy», «Вентс» дивує «Forex Club»

0
386

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 4-ого туру у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу сезону 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Відкривав програму 4-ого туру у дивізіоні 1 поєдинок за участі «Динамо-ГУНП» та «Менса». Влучний удар Козубовича вже на 1-ій хвилині вивів вперед у рахунку «червоних» та зробив вагомий натяк на можливу сенсацію, але дива не сталося. Увімкувши високі швидкості та продемонструвавши злагоджену командну гру чинний лідер дивізіону 1 завдяки голам Розгона, Федорка та Березовського переламав хід подій на майданчику на свою користь, і якби не майстерність Остяка, який не раз рятував «Менс» від вірних голів, інтрига у грі вмерла б ще за підсумками першої 25-ти хвилинки. Після перерви «динамівці» дещо «збавили оберти», і по три рази вразивши ворота один одного, суперники поставили крапку у цьому досить результативному матчі – 6:4 на користь «Динамо-ГУНП», яке здобуваючи четверту перемогу у чотирьох зіграних матчах, одноосібно продовжує лідирувати найсильнішому дивізіоні. «Менс» поки йде передостаннім, але зігравши у стартових турах майже із всіма фаворитами сезону, далі Дуда та компанія матимуть змогу «зачепитися» за очки у іграх з майже рівними собі по силах суперниками.

В іншому матчі суботи другу перемогу в сезоні святкував «Прикордонник», який не залишив шансів «Патріот-Vігору». Дубль Малишевського у дебюті зустрічі забезпечив більш ніж вагому перевагу у два м’ячі для «прикордонників», а ось після перерви підопічні Вадима Рефеля, тричі використавши провали у захисті суперника, остаточно зняли усі питання щодо переможця. Активний Малишевський в підсумку оформив хет-трик, а ось ще по одному «автографу» у воротах суперника залишили Собко та Гурба. «Патріотівці» зуміли ж підсолодити гіркоту своєї поразки завдяки голу Гарібяна, який холоднокровно реалізував пенальті, призначений у бік воріт номінальних гостей. Отже – 5:1 на користь «Прикордонника», якому ця перемога дозволяє піднятися на п’яту сходинку  у табелі про ранги, а ось «Патріот-Vігор» як і раніше йде у нижній частині турнірної таблиці.

Мало хто очікував саме такий підсумковий результат в центральній грі туру, у якій силами мірялися «Сокіл-3» та «Beerloga», але все більш ніж по ділу. Індивідуальна майстерність гравців «пивних» була помножена на нуль чудовою організацією гри «соколят». Останні теж не забували про індивідуальні дії, але це все йшло лише на користь грі та результату. Як приклад, гол Первєєва, який вишукано прокинувши м’яч у «будиночок» захиснику, далі влучно пробив у кут без шансів для Гарбара. Окрім цього, «Beerloga» ще сім разів змушена була розпочинати гру від центрального півкола. Найбільше проблем номінальним гостям створив Омарі, оформивши хет-трик, дублем «вистрілив» Хмиз, а ще по голу записали на свій рахунок Чернишин та Сорока. «Beerlogy» від цілковитого фіаско врятував дубль Кульбачного, і саме перший гол одного з кращих бомбардирів у історії дивізіону 1 став найкрасивішим у матчі. Обігравши «на широкому кроці» відразу трьох захисників, Денису вдався ефектний і влучний удар у ближню «дев’ятку». В підсумку – 8:2 на користь «Сокола-3», який здобуваючи третю перемогу поспіль, виходить на поточне третє місце у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу.

Несподіванку підніс і «Вентс», завдавши першої поразки у сезоні одному з лідерів – «Forex Club». В дебюті гри «форексівці» більше контролювали м’яч та створювали моментів за свого суперника, але ось реалізація за відсутності Олянчука та Гарієвського у «помаранчевих» залишала бажати кращого, та й Алексейчук на останньому рубежі діяв більш ніж надійно. А ось «Вентс» подібним марнотратством не вирізнявся, і коли на 16-ій хвилині Розпаченюк холоднокровним ударом в дальній нижній кут реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером, вийшов вперед у рахунку і здобув впевненість у своїх силах. Після цього голу стало зрозуміло, що «Вентс» перемогу не відпустить, і продемонструвавши чудову організацію гри в підсумку продовжив свою безпрограшну серію до чотирьох матчів. Подвоїв перевагу «білих» у другому таймі Антончик, згодом Мустафін став автором найкрасивішого голу у матчі, вишукано п’ятою підправивши сферу у ціль після розіграшу кутового, а ще через декілька хвилин усі питання щодо переможця зняв Розпаченюк, оформивши дубль після помилки «Forex Club» при розіграші 5-ого польового. Номінальних господарів вистачило лише на гол престижу, автором якого став Успенський, вдало «замкнувши» дальню стійку після затяжного розіграшу «зайвого». В підсумку – перемога «Вентса» з рахунком 4:1, який завдяки цьому успіху впритул наближається до тріо лідерів.

«Дербі Ротора», в якому зустрічалися «Ротор-2» та «Ротор», потішило глядачів високою результативністю, а ось в плані інтриги якось не склалося. Довгий час «основа», в складі якої найбільше «феєрив» Грищук, не форсувала подій і впевнено діяла на помилках суперника, яких «Ротор-2» припускався ну дуже багато. Як наслідок, всередині другого тайму на табло оформилися більш ніж переконливі 6:1 на користь номінальних гостей, які далі вирішили поексперементувати із розіграшем п’ятого польового. Це дозволило «молодшому брату» дещо «підправити зачіску» і скоротити відставання до цілком прийнятних «-2», а гол Шведа, який накрутивши серією фінтів двох опонентів і влучно пробивши з розвороту у ліву «дев’ятку», став справжньою «вишенькою на торті» матчу принципових суперників. Але на більше «Ротора-2» не вистачило. В підсумку – 6:4 на користь «Ротора», який перемагаючи вдруге поспіль закріплюється у групі лідерів, а ось «Ротор-2» поки що незмінно програє у своїх матчах і наразі займає останнє місце у табелі про ранги найсильнішого дивізіону.

В останньому матчі 4-ого туру чинний чемпіон турніру, «Хмельницькі делікатеси», впевнено розібралися із новачком когорти найсильніших – «ККФА-GERCHIK & CO». Вдало провівши перший тайм, «делікатесні» після голів Ніка та Кащука, вирушили на відпочинок із перевагою у два забиті м’ячі. «Герчики» наважилися на досить ризикований хід, вже з перших секунд другої 25-ти хвилинки перейшовши на гру з 5-им польовим, і спочатку він здавався успішним – Брицький скоротив відставання у рахунку до мінімуму для номінальних гостей. Але далі у їх ворота влетіло ще 5 голів, а активні Нік, Кащук та Сиворог оформили дублі. «Ложкою ж дьогтю» для чинного чемпіона стало лише вилучення Романюка, який не стримав своїх емоцій, отримавши пряму червону картку, а ось «ККФА-GERCHIK & CO» голом Сушицького на останніх хвилинах зумів дещо підсолодити гіркоту третьої поспіль поразки. В підсумку – 7:2 на користь «Хмельницьких делікатесів», яких ця перемога піднімає на друге місце у турнірній таблиці дивізіону 1 за підсумками 4-ого туру.

У 5-ому турі (базова дата матчів – 23-24 червня) зустрінуться наступні пари команд: «Менс» – «Ротор-2», «ККФА-GERCHIK & CO» – «Динамо-ГУНП», «Beerloga» – «Хмельницькі делікатеси», «Вентс» – «Сокіл-3», «Прикордонник» – «Forex Club», «Ротор» – «Патріот-Vігор».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 4-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 1

«Динамо-ГУНП» – «Менс» – 6:4 (3:1)

Арбітри: Жмурко, Божко

Голи: Розгон (6), Федорко (7), Березовський (20), Бойчук (31), Соколюк (34), Заєць (40) – Козубович (1), Юрах (38), Дуда (41, 48)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Соколюк, Щасливий, Колесников, Бабій, Розгон, Заєць, Грицик, Федорко, Бойчук, Березовський

«Менс»: Остяк, Гілюк, Козубович, Левчук, Дуда, Юзвак, Попов, Юрах, Самонов, Бурденюк

Вилучення: Попроцький (24, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«Патріот-Vігор» – «Прикордонник» – 1:5 (0:2)

Голи: Гарібян (39, пен.) – Малишевський (3, 7, 47), Собко (30), Гурба (48)

«Патріот-Vігор»: Мавлютов, Вислободський, Гарібян, Марущак, Атласюк, Вольський, Чеботарьов, Шадрін

«Прикордонник»: Журомський, Мельников, Рефель, Малишевський, Іщук, Пацюк, Маркович, Гурба, Собко, Сологуб, Райтаровський, Мостовий

Попередження: Атласюк (20) – Журомський (17), Райтаровський (38)

«Beerloga» – «Сокіл-3» – 2:8 (0:4)

Арбітри: Божко, А. Сас

Голи: Кульбачний (39, 45) – Омарі (2, 36, 48), Хмиз (3, 40), Черниш (12), Первєєв (21), Сорока (30)

«Beerloga»: Гарбар, Стеценко, Кульбачний, Дияк, Шульган, Папірович, Кучерук, Підручний, Левченко, Плосконос

«Сокіл-3»: Гончар, Сорока, Оліферчук, Луцюк, Мельник, Барабаш, Черниш, Хмиз, Омарі, Зощук, Первєєв, Гринь, Зарванський, Місюра

Попередження: Омарі (11)

«Forex Club» – «Вентс» – 1:4 (0:1)

Арбітри: А. Сас, Божко

Голи: Успенський (48) – Розпаченюк (16, 41), Антончик (28), Мустафін (39)

«Forex Club»: Слівінський, Безвещук, Успенський, В. Вербовий, С. Вербовий, Яровий, Ягодзінський, Погорілий, Власов

«Вентс»: Болістовський, Алексейчук, Мустафін, Розпаченюк, Оніщук, Омар Нік, Стець, Дикий, Антончик, Святий, Бондар, Тафратов

Попередження: Дикий (29), Тафратов (36)

«Ротор-2» – «Ротор» – 4:6 (1:4)

Голи: Швед (13, 45, 50), Паляниця (40) – Грищук (11, 25, 29), Шлапак (12), Шпаков (22), Красножон (34)

«Ротор-2»: Паляниця, Олексійчук, Крутяков, Гайдашевський, Сова, Штолько, Ліщук, Вєтров, Швед

«Ротор»: Рудий, Шпаков, Логвіненко, Красножон, Шлапак, Грищук, Камінський, Чабан, Стасюк

«Хмельницькі делікатеси» – «ККФА-GERCHIK & CO» – 7:2 (2:0)

Голи: Акбар Нік (10, 50), Кащук (16, 31), Сиворог (29, 40), Леонов (35) – Брицький (27), Сушицький (46)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Романюк, Сиворог, Рябоконь, Токарчук, Кащук, Акбар Нік, Жаріков, Дячук, Леонов

«ККФА-GERCHIK & CO»: Касапчук, Гамолов, Шуляк, Качур, Брицький, Сушицький, Матковський, Феринський, Сулима, Піцан, Басистий, Ковальчук

Попередження: Акбар Нік (41) – Сушицький (33)

Вилучення: Романюк (42, навмисний удар суперника ногою під час матчу)