Преміум-ліга: справжній подвиг «ДБК» та нестримна «Бігуча Лань»

0
603

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 8-ого туру у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

«ДБК» зберіг лідерство у дивізіоні 3 за підсумками 8-ого туру, але перемога над «Авалем» далася підопічним Анатолія Курятника ой як не просто. Довгий час «банкіри» були ближчими до того, аби взяти реванш за поразку у кубковому матчі, а вилучення Сурника за хвилину до сирени, здавалося, стало вироком для «домобудівельників». Але вони вкотре довели, що сильні в першу чергу своїм незламним характером: залишившись у чисельній меншості, вони зуміли не лише відігратися, а й вирвати перемогу завдяки влучним ударом Савчука та Греся, здійснивши справжній спортивний подвиг, який займе достойне місце у славній та яскравій історії Преміум-ліги. В підсумку, «ДБК» переміг з загальним рахунком 5:4, а кращим у складі переможців став вищезгаданий Гресь, який записав на свій рахунок хет-трик. Закріпилося на другій сходинці «Раково-сіті», яке на класі розібралося в одному з центральних матчів туру із «Інтерпродсервісом». Запорукою успіху «червоних» стала ефективна реалізація створених моментів, а переможну «різницю» «жителям Раково» забезпечив хет-трик Сікори – 6:3 на користь «Раково-сіті». Третім йде «Алмаз», який впевнено переграв городоцький ФК «Литвина». Команди з Городка знову вистачило лише на перший тайм, а після перерви на майданчику всіціло домінували «алмазні», які в ефективному стилі провели три «сухі» м’ячі у ворота Слабіцького – 5:2 на користь «Алмаза», кращим в складі якого у цій грі став Ростківський, записавши на свій рахунок дубль.

Головною подією 8-ого туру стала яскрава перемога «Бігучої Лані» над «ККФА-GERCHIK & CO», який продовжує трохи пригальмовувати після відносно вдалого старту. Кам’янчани виграли цей поєдинок за рахунок вищої тактичної гнучкості, а героєм матчу став Марчук. Його чотири м’ячі (які ж класні сальто назад він виконував, святкуючи їх!) дозволив «бігучим» здобути важливу перемогу із загальним рахунком 8:4, та піднятися на сьомий рядок у табелі про ранги. Важливі залікові бали здобув і «ЖЖУК-ZALIV», який впевнено розібрався у 8-ому турі із «Brilliantom». На два голи «жжуків» у кожному з таймів «бріліантові» зуміли відповісти лише голом престижу від Алли Хадж Халафа на останніх хвилинах зустрічах – 4:1 на користь «ЖЖУК-ZALIV», який завдяки цій перемозі закріплюється у четвірці кращих команд Ліги за підсумками 8-ми турів.

Результативними та емоційними видалися очні протистояння представників нижньої частини «турнірки», які були неймовірно важливими з турнірної точки зору для усіх їх учасників. «Лунтік» після провального першого тайму зумів відігравати відставання у три м’ячі в матчі з «ЕкоАльтом» (і не в останню чергу, завдяки бомбардирським талантам Рижука), але останнє слово залишилося за «зеленими». Влучний удар Трофанюка приніс підопічним Олега Рогульського емоційну перемогу 6:5, яка впритул наблизила «ЕкоАльт» до зони плей-офф. Порадувала власних фанів і «Громада-Міць», яка у битві «за 6 очок» перемогла «Адвокат». У грі, яка проходила на зустрічних курсах, все вирішили вдалі дії дуету Московчук-Залєвський. Кожен з них записав на свій рахунок хет-трики, а «адвокати» на все це спромоглися відповісти лише чотирма влучними ударами – 6:4 на користь представника Дунаєвеччини, який завдяки цій перемозі зберігає непогані шанси, аби поборотися за вихід у плей-офф. Перемогла і «Нова Ушиця», яка здолала «ЛП». Все вирішилося ще у першому таймі, в якому у ворота «любителів пива» влетіло 5 «сухих» голів. Після перерви обидві команди потішили глядачів «грою без захисту», у якій «зелені» зуміли ще більше зміцнити власну перевагу – 12:6 на користь «Нової Ушиці», якій ця перемога дозволяє піднятися на десятий щабель у табелі про ранги та також претендувати на потрапляння до топ-8. У переможців кращим став тандем Гарнець-Шевченко, кожен з яких по три рази залишав свій гольовий «автограф» у воротах Ковальчука.

Технічні дані матчів 8-ого туру у дивізіоні 3

«Алмаз» – ФК «Литвина» – 5:2 (2:2)

Голи: Ростківський (11, 23), Даниш (32), Хомишен (36), Андрушко (36) – Хомишен (9, аг.), Качур (17)

«Алмаз»: Хомишен, Андрушко, Ростківський, Остапущенко, Росінський, Кожуховський, Даниш, Гурняк, Пилипюк

ФК «Литвина»: Слабіцький, Марчук, Ягодзінський, Белінський, Смик, Новіков, Качур, М. Буцький, Чернецький

Попередження: Белінський (34), Новіков (44)

ФК «Громада-Міць» – «Адвокат» – 6:4 (3:3)

Голи: Я. Московчук (4, 20, 35), Залєвський (9, 25, 46) – Голова (9, 10), Зозуля (15), Галюк (33, пен.)

ФК «Громада-Міць»: Я. Лянскорунський, Я. Московчук, Залєвський, Гіджеліцький, С. Лянскорунський, Дрозда, Стрельський

«Адвокат»: Буткевич, Галюк, Забавчук, Голова, Зозуля, Нікіфоров, Пастернак, Кричківський

Попередження: Я. Лянскорунський (32)

ФК «Бігуча Лань» – «ККФА-GERCHIK & CO» – 8:4 (3:1)

Голи: Присяжний (5), Марчук (6, 27, 28, 34), Заковоротний (10), Кухар (30), Гонтар (46) – Матковський (17, 42), Кухар (31, аг.), Забавський (46)

ФК «Бігуча Лань»: Гонтар, Марчук, Заковоротний, Дронь, Присяжний, Образцов, Кухар

«ККФА-GERCHIK & CO»: Федорко, Суєцький, Сушицький, Забавський, Матковський, Суліма, Бурденюк, Токовенко, Феринський, В. Катеринчук, Ю. Катеринчук, Ковальчук, Слободяновський, Касапчук

Попередження: Присяжний (13) – Сушицький (13), Феринський (38), Ковальчук (39)

ФК «Нова Ушиця» – ФК «ЛП» – 12:6 (5:0)

Голи: Шевченко (2, 44, 44), Новіцький (4), Іваніцький (15, 29), Гоцуляк (17, 40), Гарнець (20, 24, 43), Скальський (27, аг.) – Ковальчук (29), Палійчук (31, 32), Требик (33), Скальський (41, 42)

ФК «Нова Ушиця»: Волков, Іваніцький, Гарнець, Кошовський, Мойсюк, Шевченко, Новіцький, Гоцуляк

ФК «ЛП»: Ковальчук, Палійчук, Скальський, Требик, Главацький, Пучков, Зінченко, Ларіоненко, Федоченко, Велиган

«Лунтік» – «ЕкоАльт» – 5:6 (2:5)

Голи: Петреченко (2), Рижук (15, 34, 35), Усатий (25) – Лис (2, 4), Франков (10), Усатий (14, аг.), Матус (19), Трофанюк (39)

«Лунтік»: Стецюк, Ковальчук, Рижук, Баранчук, Петреченко, Усатий, Заболотний, Остафійчук

«ЕкоАльт»: Коник, Музика, Лис, Матус, Карпенко, Франков, Миронюк, Гончар, Яворський, Трофанюк, Годованюк

Попередження: Баранчук (22) – Матус (22)

«ЖЖУК-ZALIV» – «Brilliant» – 4:1 (2:0)

Голи: Кошельник (9), Михайлов (22), Крицький (27), Підгорний (42) – Алла Хадж Халаф (43)

«ЖЖУК-ZALIV»: Буга, Крицький, Демедес, Шнира, Железнов, Михайлов, Кошельник, Гуменчук, Підгорний

«Brilliant»: С. Пономарьов, Тихонюк, Булка, Волощук, Алла Хадж Халаф, Данилюк, Потюк, Мокрота, Рибчинський

Попередження: Демедес (12), Буга (45), Михайлов (45) – Данилюк (19), Булка (27)

«Раково-сіті» – «Інтерпродсервіс» – 6:3 (3:1)

Голи: Макаров (10, 30), Приян (15), Сікора (22, 43, пен., 44) – Панькевич (13), Приян (28, аг.), Стецюк (46)

«Раково-сіті»: Лісний, Рубцов, Макаров, Гурман, Приян, Ковальов, Сонник, Сікора

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Первеєв, Панькевич, Гарбар, Віхренко, Марчук, Стецюк, Побережний, Самолига

Попередження: Макаров (19), Ковальов (45) – Стецюк (35), Марчук (43), Гарбар (45)

«Аваль» – «ДБК» – 4:5 (1:1)

Голи: Яковчук (7, 41), Семенюк (35), Балабанов (37, аг.) – Балабанов (2), Гресь (40, 42, 45), Савчук (45)

«Аваль»: Незборецький, Гончарук, Яковчук, Юнчик, Кирик, Поліщук, Семенюк, Боженюк

«ДБК»: Сурков, Фурік, Бугун, Сурник, Габатель, Балабанов, Савчук, Ціпко, Баштанюк, Гресь, Бачинський, Заморока, Мельничук, Кореганов

Попередження: Кирик (8) – Сурник (41)

Вилучення: Сурник (45, друге попередження)