Преміум-ліга: стартові успіхи новачків та характер «ЕкоАльту»

0
452

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 1-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Вдалим виявився дебют у дивізіоні 2 для «МобіФренда», який розпочав турнір з перемоги над міцним «Brilliantom». Перша половина першого тайму пройшла у досить рівній боротьбі, а ось далі ініціатива перейшла на бік «червоних», які двічі перед перервою змусивши капітулювати Пономарьова, зробили більш ніж вагому заявку на підсумковий успіх. «Допоміг» відкрити рахунок у грі номінальним гостям Тихонюк, зрізавши сферу у власні ворота після прострілу з флангу від Герасимчука, а через декілька хвилин Вакух, виявившись першим на добиванні після удару в стійку від Трембача – 0:2. Віддамо належне «бріліантовим», які не опускали руки і билися до кінця. Луцюк точним ударом низом з лінії воротарського подарував надію «сірим», і далі все цілком могло скластися по-іншому для «Brillianta». Але «МобіФренд» після ударів Потюка та Волощука двічі рятував каркас воріт, а самі «червоні» двічі спіймавши під занавісу зустрічі свого суперника на контратаках довели справу до переможного завершення – 4:1 на користь «МобіФренда».

Переміг у першому турі і інший новачок дивізіону 2 – «Фахівець», який виявився сильнішим за «Лунтік». Матч видався досить драматичним, а побачили глядачі у Парку Франка два різних тайми. В першому з них цікавіше виглядав «Лунтік», який вирушив на перерву із вагомим гандикапом у два забиті м’ячі, однак після відпочинку впевненіше вже діяли більш досвідчені «фахівці». Перевага «Лунтіка» поступово танула, наче сніг на весні, а вирішальним став гол Криськова на 42-ій хвилині, який зробив рахунок у грі рівним. Після цього психологічна перевага була вже на боці номінальних господарів, які зуміли вирвати перемогу на останніх хвилинах завдяки влучному удару Олександра Атласюка, який оформивши хет-трик дозволив своїй команді розпочати турнір з перемоги – вольова перемога «Фахівця» з рахунком 6:5.

«Lifecell», який в останній момент вскочив у останній вагон потягу під назвою «дивізіон 2» у своєму стартовому матчі не зумів зачепитися за очки у грі із більш збалансованим «Інтерпродсервісом». Дубль Гарбара в дебюті матчу забезпечив комфортну перевагу «синім», однак «зв’язківці» зуміли завдяки влучному удару Мещерякова відродити тінь інтриги та скоротити відставання до мінімуму. Але жила вона недовго: більш досвідчені підопічні Сергія Малукалова, вдало зігравши на помилках суперника, у впевненому стилі довели справу до розгрому – 5:1 на користь «Інтерпродсервіса».

Цікавим видався поєдинок між «Філтексом» та «Атлетиком-Ферозіт». Перший тайм залишився за «філтексівцями», які після голу Кирика вирушили на перерву із мінімальною перевагою у рахунку, і у другій 25-ти хвилинці цілком могли розвинути власний успіх, однак реалізація у номінальних господарів відверто залишала бажати кращого. Натомість «Атлетик-Ферозіт», поступово пристосувавшись до досить незвичного для себе штучного газону ДЮСШ №1, у другій 25-ти хвилинці забив майже усе що створив, що і стало запорукою переможного результату для номінальних гостей матчу. Гол Яюса додав впевненості його партнерам, а вирішальними стали точні удари новачків «синіх» – Дашкевича та Романова. Отже – вольова перемога «Атлетика-Ферозіт» з рахунком 3:1.

«Тетра-ДЮСШ №1» без замін нічого не зуміла протиставити «Ауді», хоча і розпочала гру досить жваво та багатообіцяюче. Активний початок дозволив «Тетрі» повести у рахунку після голу Фасуляка, але далі номінальні господарі стали помітно «підсідати» фізично. Як наслідок, «Ауді» зуміло переламати хід подій, ще в першому таймі п’ять разів змусивши капітулювати Боднара, і далі, реалізуй «автомобілісти» хоча б половину створених моментів, вони цілком могли б довести рахунок до двозначного. Але завершилося все більш-менш «пристойними» для «Тетри-ДЮСШ №1» 2:7. У складі переможців найбільш активним був Олексій Ковбасюк, який у звітній грі записав на свій рахунок три забиті м’ячі.

Інтригою до останніх секунд потішив поєдинок між «Червоною Зіркою» та «ЕкоАльтом». Після досить рівного початку матчу «Червоній Зірці» вдався ударний відрізок всередині першого тайму, коли Сироватко та Карпосюк з інтервалом в одну хвилину змусили капітулювати Рогульського. «ЕкоАльт» майже відразу відповів своєчасним голом Гончара, але Горбачов всередині другої 25-ти хвилинки повернув перевагу номінальних господарів у два голи. Але «зелені» не здавалися, і зуміли не лише врятуватися від поразки завдяки дублю Шнирі, а й цілком могли вирвати перемогу, однак Лис не зумів реалізувати пенальті, пробивши з «точки» у штангу. Отже – бойова нічия з рахунком 3:3.

У 2-ому турі (матчі 2-3 червня) зустрінуться наступні пари команд: «Lifecell» – «ЕкоАльт», «Лунтік» – «Червона Зірка», «Ауді» – «Фахівець», «Атлетик-Ферозіт» – «Тетра-ДЮСШ №1», «МобіФренд» – «Філтекс-Аваль», «Інтерпродсервіс» – «Brilliant».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 1-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 2

«Brilliant» – «МобіФренд» – 1:4 (0:2)

Арбітри: Гончарук, Куцак

Голи: Луцюк (37) – Тихонюк (14, аг.), Д. Вакух (21, 48), Нігловський (42)

«Brilliant»: Пономарьов, Луцюк, Геут, Потюк, Мокрота, Тихонюк, Волощук

«МобіФренд»: Шаварський, Єременко, Д. Вакух, Герасимчук, Трембач, Южанінов, Янишин, Нігловський, Гулько, Нетеча

Попередження: Потюк (35), Мокрота (40), Геут (48) – Єременко (40), Трембач (48)

«Фахівець» – «Лунтік» – 6:5 (2:4)

Арбітри: Данилюк, Логвіненко

Голи: Атласюк (5, 31, 48), Хлопонін (17), Гавага (36), Криськов (42) – Петреченко (6, 24), Чекирда (12), Бачинський (21), Гизлик (39)

«Фахівець»: Ващук, Адамів, Атласюк, Гавага, Присяжнюк, Хлопонін, Криськов, Краєвський, Кирилюк

«Лунтік»: Глега, Заболотний, Рижук, Петреченко, Радюк, Чекирда, Гизлик, Дзюбак, Бачинський, Мельник

Попередження: Криськов (20), Гавага (39) – Радюк (18), Бачинський (30)

«Інтерпродсервіс» – «Lifecell» – 5:1 (3:1)

Арбітри: Сохорук, Данилюк

Голи: Гарбар (2, 4), Віхренко (25), Панькевич (44), Стецюк (50) – Мещеряков (15)

«Інтерпродсервіс»: Панькевич, Гарбар, Віхренко, Бальжик, Самолига, Малукалов, Первєєв, Стецюк, Побережний, Іщук

«Lifecell»: Янчук, Віт, Власов, Дронг, Іщук, Коваленко, Люховець, Мещеряков, Приймак, Слободенюк, Ціпко, Танасійчук, Кондратюк, Марущак

Попередження: Іщук (46)

«Філтекс-Аваль» – «Атлетик-Ферозіт» – 1:3 (1:0)

Арбітри: Вєтров, Щепанський

Голи: Кирик (11) – Яюс (26), Дашкевич (40), Романов (49)

«Філтекс-Аваль»: Незборецький, Свіщов, О. Вакух, Якубовський, Дацишин, Хдейр, Юрко, Юнчик, Ходаковський, Кирик, Гончарук

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, Умаров, Романов, Дашкевич, Рудковський, Розізнаний, Діхтяренко, Музиченко, Гурман

Попередження: Гончарук (32)

«Тетра-ДЮСШ №1» – «Ауді» – 2:7 (1:5)

Арбітри: Щепанський, Вєтров

Голи: Фасуляк (6), Нужда (33) – Савчук (9, 48), Алексєєв (10), Ковбасюк (13, 18, 37), Кореганов (24)

«Тетра-ДЮСШ №1»: Боднар, Фасуляк, Нужда, Кузьмін, Гуринович

«Ауді»: Савчук, Ковбасюк, Загребельний, Галкін, Алексєєв, Кореганов, Головань, Бондарчук, Студенець

«Червона Зірка» – «ЕкоАльт» – 3:3 (2:1)

Голи: Сироватко (12), Карпосюк (13), Горбачов (35) – Гончар (14), Шнира (38, 47)

«Червона Зірка»: Данилюк, Януш, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Сироватко, Карпосюк, Горбачов, Веселовський, Альміз, Кобзаренко, Балабанов

«ЕкоАльт»: Рогульський, Шнира, Лис, Годованюк, Трофанюк, Музика, Карпенко, Гончар

Попередження: Данилюк (17), Альміз (36)