Преміум-ліга: статистика після матчів 1/16 фіналу Кубку

0
205

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 1/16 фіналу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Шпак Олексій Вуд-Молл 8
Волошин Олександр Agora 5
Шкодяк Іван Вуд-Молл 5
Глаз Вадим Хмельницькі делікатеси 4
Люблінський Артем Моноліт 4
Рубцов Віталій Раково-сіті 4
Скальський Олег ФК “ЛП” 4
Сонник Владислав Раково-сіті 4
Трембач Іван МобіФренд 4
Штокало Григорій Dark Horse 4
Алексєєв Микола Ауді 3
Вакух Дмитро МобіФренд 3
Гавага Павло Фахівець 3
Данилюк Олександр Червона Зірка 3
Дуда Володимир Менс 3
Люховець Андрій Lifecell 3
Мокрота Олександр Brilliant 3
Шаварський Віталій МобіФренд 3
Єременко Олександр МобіФренд 2
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 2
Габатель Сергій Дантист 2
Гизлик Олександр Лунтік 2
Гнатюк Валентин Тетра-ДЮСШ №1 2
Дудка Віталій Zооветпром-Ivet 2
Дячок Віталій Booster 2
Дячок Олександр Booster 2
Жаріков Денис Хмельницькі делікатеси 2
Зінченко Роман ФК “ЛП” 2
Красножон Дмитро Ротор 2
Крутяков Олександр Ротор-2 2
Кульбачний Денис Beerloga 2
Лісніченко Ігор Тетра-ДЮСШ №1 2
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 2
Логвіненко Іван Ротор 2
Моночков Ігор Forex Club 2
Олексюк Сергій Agora 2
Остапущенко Володимир Алмаз 2
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 2
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 2
Пасічник Олексій Моноліт 2
Посмітюха Дмитро Філтекс-Аваль 2
Родич Ярослав Аванті 2
Ростківський Ігор Алмаз 2
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 2
Ситник Олег Хмельницькі делікатеси 2
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 2
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 2
Соловей Олексій Вуд-Молл 2
Стефанишин Валерій Дантист 2
Стець Дмитро Червона Зірка 2
Тимощук Максим Zооветпром-Ivet 2
Тріфонов Сергій Аванті 2
Ціпко Костянтин Lifecell 2
Шлапак Віталій Ротор 2 (1)
Ісхаков Ігор Agora 1
Ананін Віталій Меблі-Лідер 1
Апанович Максим Booster 1
Артемчук Микола Аванті 1
Ахмат Різвон Agora 1
Басараб Юрій Атлетик-Ферозіт 1
Бойко Денис Моноліт 1
Бойчук Василь Інкогніто 1
Бондар Тимур Дантист 1
Бродзянський Денис Моноліт 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 1
Вакух Олег Філтекс-Аваль 1
Веселовський Вадим Червона Зірка 1
Волощук Андрій Brilliant 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Гончар Ярослав Сокіл-3 1
Гук Дмитро FURY 1
Гусак Василь Аванті 1
Діхтяренко Дмитро Атлетик-Ферозіт 1
Дацишин Микола Філтекс-Аваль 1
Дашкевич Андрій Атлетик-Ферозіт 1
Доліба Ярослав Максимум 1
Зощук Андрій Сокіл-3 1
Камінський Олександр Ротор 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 1
Кирилюк Дмитро Фахівець 1
Клубніцький Дмитро Максимум 1
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 1
Ковбасюк Олексій Ауді 1
Козовик Володимир TEAM Lawyer’s 1
Козубець Андрій Легіон 1
Константінов Ігор Вуд-Молл 1
Копицяк Артем Booster 1
Королевський Олександр Алмаз 1
Косевич Олександр Rexsoft 1
Кубряк Сергій Дантист 1
Кузнецов Ігор FURY 1
Кузьмін Ростислав Тетра-ДЮСШ №1 1
Лісоводський Андрій ФК “ЛП” 1
Лапенюк Антон Раково-сіті 1
Левчук Сергій Менс 1
Леонов Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Лудан Артур ФК “ЛП” 1
Луцюк Віталій Сокіл-3 1
Маркович Вадим Прикордонник 1
Мещеряков Олексій Lifecell 1
Нетеча Володимир МобіФренд 1
Оліферчук Андрій Сокіл-3 1
Омарі Ідріс Сокіл-3 1
Орехівський Сергій Booster 1
Пєрвєєв Владислав Сокіл-3 1
Павлюк Євген Менс 1
Погожевський Олександр Аванті 1
Рибчинський Юрій Дантист 1
Розгон Сергій Динамо-ГУНП 1
Розпаченюк Віталій Вентс 1
Розуман Андрій Дантист 1
Росінський Сергій Алмаз 1
Савчук Віктор Ауді 1
Секліцький Олександр Zооветпром-Ivet 1
Сироватко Віталій Червона Зірка 1
Сова Євген Ротор-2 1
Сологуб Олександр Прикордонник 1
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 1
Сьомін Вадим Agora 1
Таранціца Андрій Алмаз 1
Терлецький Данило Agora 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Хлопонін Андрій Фахівець 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Швед Максим Ротор-2 1
Шперчук Дмитро Менс 1
Шупер Віталій TEAM Lawyer’s 1
Южанінов Максим МобіФренд 1
Якушевський Вадим Легіон 1
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 1
Янов Валерій Моноліт 1
Яремчук Андрій Agora 1
Ярош Дмитро Дантист 1
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 1

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кожуховський Ярослав Алмаз 1 0 5
Константінов Ігор Вуд-Молл 0 2 2
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Алаа Хадж Халаф Brilliant 0 1 1
Артемчук Микола Аванті 0 1 1
Баценко Іван Ауді 0 1 1
Боденчук Сергій Ауді 0 1 1
Босак Максим Zооветпром-Ivet 0 1 1
Вислободський Ігор Патріот-Vігор 0 1 1
Габатель Сергій Дантист 0 1 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Гнатюк Валентин Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Гук Дмитро FURY 0 1 1
Гуцал Андрій Dark Horse 0 1 1
Киданов Олександр Rexsoft 0 1 1
Кирилюк Дмитро Фахівець 0 1 1
Коваленко Михайло Lifecell 0 1 1
Кузь Родіон Вуд-Молл 0 1 1
Кучерявий Іван Agora 0 1 1
Луцюк Вадим Brilliant 0 1 1
Мисик Артур Dark Horse 0 1 1
Овчинніков Павло Фахівець 0 1 1
Паляниця Антон Ротор-2 0 1 1
Рибчинський Ростислав Brilliant 0 1 1
Рогульський Віталій ЕкоАльт 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Секліцький Олександр Zооветпром-Ivet 0 1 1
Соловей Олексій Вуд-Молл 0 1 1
Сонник Владислав Раково-сіті 0 1 1
Степко Олег Тепловик 0 1 1
Троян Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Федорко Артем Динамо-ГУНП 0 1 1
Хлопонін Андрій Фахівець 0 1 1
Шкодяк Іван Вуд-Молл 0 1 1
Шкодяк Данило Вуд-Молл 0 1 1
Штокало Григорій Dark Horse 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here