Преміум-ліга: статистика після матчів 1/4 фіналу Кубку

0
216

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 1/4 фіналу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Шперчук Дмитро Менс 8
Кушлак Артур УПП Хмельницький 7
Степанюк Костянтин Beerloga 7 (1)
Гарієвський Юрій Forex Club 6
Душа Артур ZALIV 10 6
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 6
Кручек Богдан Сокіл-2 6
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 5
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 5
Брицький Владислав WOODMALL 5
Журавльов Ігор Dark Horse 5
Мельничук Андрій Forex Club 5
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 5
Успенський Юрій Forex Club 5
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 5
Вельц Денис Інкогніто 4
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 4
Омарі Ідріс Сокіл-2 4
Павлюк Євген Менс 4
Самсонов Андрій Beerloga 4
Слобода Сергій Алмаз 4
Слободян Андрій Toshiba 4
Штанько Денис ККФА-ММ 4
Барабаш Артем Сокіл-2 3
Безвещук Вадим Forex Club 3
Гула Вадим Нева 3
Дячок Віталій Booster 3
Крищук Броніслав Booster 3
Лисий Олександр Forex Club 3
Луцюк Віталій Хмельницькі делікатеси 3
Підручний Андрій УПП Хмельницький 3
Павліш Максим Beerloga 3
Руссу Олег УПП Хмельницький 3
Скоп’як Юрій Vігор 3
Шаравара Ігор Нева 3
Шевченко Віктор Алмаз 3
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 3
Бігос Ростислав Сокіл-2 2
Білик Руслан Нева 2
Бєляк Павло FC “Diamant” 2
Бондар Сергій Toshiba 2
Вербовий Валерій Forex Club 2
Веселовський Вадим ДЮСШ №1-Спарта 2
Волощук Андрій Brilliant 2
Гілюк Олександр Менс 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 2
Гук Дмитро Облавтодор 2
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 2
Дідишин Владислав Ковчег-2 2
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 2
Дашкевич Андрій Облавтодор 2
Джунько Валерій Карат-mebli remtion 2
Дмитришин Михайло FC “Friends” 2
Замогильний Олександр Алмаз 2
Карачун Максим Фенікс-ДЮСШ №1 2
Козубович Тарас Менс 2
Копицяк Артем Booster 2
Кострицький Андрій Ехо-Ветеран 2
Косяк Іван Максимум 2
Кошельник Василь ZALIV 10 2
Красножон Дмитро Toshiba 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Лучинін Вадим Dark Horse 2
Лях Ігор Foletti-Vavilon 2
Міщук Вадим Прикордонник-Frisor 2
Майко Олександр Beerloga 2
Моспан Ігор Дантист 2
Музика Юрій ЕкоАльт 2
Музичук Олександр Феміда 2
Нагорічний Анатолій Vігор 2
Овчинніков Олег Forex Club 2
Овчинніков Павло Фахівець 2
Осацький Владислав WOODMALL 2
Побережник Дмитро Toshiba 2
Полупан Олександр Ковчег-2 2
Приян Андрій Облавтодор 2
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 2
Ростківський Ігор Алмаз 2
Савінкін Олександр ДЮСШ №1-Спарта 2
Ситнік Олег Хмельницькі делікатеси 2
Славута Олександр Карат-mebli remtion 2
Сович Андрій ККФА-ММ 2
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 2
Соловей Олексій WOODMALL 2
Століта Сергій Карат-mebli remtion 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 2
Сулима Богдан Аванті 2
Ткачук Денис Інкогніто 2
Хребтатий Іван Карат-mebli remtion 2
Шевчук Роман Фахівець 2
Штурхацький Дмитро ДЮСШ №1-Спарта 2
Шутяк Євген Forex Club 2
Янчук Сергій Інкогніто 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Ільчишин Владислав Тайфун 1
Іщук Олександр Lifecell 1
Антонюк Володимир Forex Club 1
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 1
Ахмедов Іван Феміда 1
Білик Сергій Округ 1
Баськов Сергій Прогрес-В 1
Берлов Максим ДЮСШ №1-Спарта 1
Богдан Олександр Фахівець 1
Бресь Максим WOODMALL 1
Булка Олександр Brilliant 1
Вараниця Іван Округ 1
Васильчук Олександр Філтекс-Аваль 1
Вислободський Ігор Vігор 1
Волошин Олександр Алмаз 1
Галкін Ігор Ауді 1
Галюк Василь Адвокат 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 1
Гнатюк Денис WOODMALL 1
Голдасевич Дмитро Vігор 1
Голова Сергій Адвокат 1
Гончар Дмитро Foletti-Vavilon 1
Гончаров Аркадій FC “Friends” 1
Гресь Владислав Хмельницькі делікатеси 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 1
Гурба Андрій Прикордонник-Frisor 1
Деспот Артем ККФА-ММ 1
Довгань Олександр Інкогніто 1
Дубчак Валентин Облавтодор 1
Дуда Володимир Інтерпродсервіс 1
Дячок Андрій Booster 1
Дячок Олександр Booster 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Заверюха Олександр ККФА-ММ 1
Загоранський Максим FC “Diamant” 1
Здоровило Ігор ККФА-ММ 1
Камінський Олександр Ротор 1
Караім Андрій WOODMALL 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 1
Качур Ігор Forex Club 1
Квасниця Максим Думка 1
Квятківський Ярослав Ехо-Ветеран 1
Клапченко Роман Lifecell 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 1
Ковальов Максим Облавтодор 1
Ковальчук Олександр Облавтодор 1
Константінов Ігор WOODMALL 1
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 1
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Крицький Юрій ZALIV 10 1
Кучеренко Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 1
Кучерук Костянтин Максимум 1
Левченко Максим ДЮСШ №1-Спарта 1
Лемець Олег FC “Friends” 1
Леонов Олександр Ковчег 1
Міцак Роман Легіон 1
Максименко Віталій Думка 1
Малишевський Юрій Хмельницькі делікатеси 1
Мельник Максим Beerloga 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 1
Михалко Віктор Прикордонник-Frisor 1
Михальський Роман ККФА-ММ 1
Монастирський Ігор Toshiba 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 1
Мочульський Володимир Фенікс-ДЮСШ №1 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 1
Нік Омар Toshiba 1
Нетреба Іван Адвокат 1
Орехівський Сергій Booster 1
Паламарчук Андрій Нева 1
Панасюк Олександр Максимум 1
Пляхимович Віталій Легіон 1
Поворознюк Богдан Ковчег 1
Потюк Віталій Brilliant 1
Пушкар Олексій Дантист 1
Рибак Андрій Booster 1
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 1
Рижук Олександр Лунтік 1
Романов Владислав Облавтодор 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Романченко Микола Прикордонник-Frisor 1
Романюк Олександр СК “Проскурів” 1
Рябоконь Віталій Хмельницькі делікатеси 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Сердуніч Вадим Astrum 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Сокирко Андрій Золотий Грифон 1
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 1
Стаднік Сергій Прогрес-В 1
Стець Андрій Ковчег 1
Стоян Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 1
Сушицький Максим Інтерпродсервіс 1
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Тимощук Ростислав Vігор 1
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 1
Хом’як Богдан WOODMALL 1
Хомишен Микола Максимум 1
Чемерис Владислав Аванті 1
Чепурний Андрій Ротор 1
Чорногод Іван Vігор 1
Шабатура Максим Аванті 1
Шевчук Андрій Dark Horse 1
Шевчук Микита WOODMALL 1
Шляховий Костянтин Аванті 1
Шнира Андрій ZALIV 10 1
Шушвар Вадим Прогрес-В 1
Ющенко Олександр Лунтік 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 1
Яворський Юрій Менс 1
Ягринець Вадим Золотий Грифон 1
Якимчук Сергій Ехо-Ветеран 1
Янчук Олександр Інкогніто 1
Яцьков Сергій Нева 1
Ящук Дмитро УПП Хмельницький 1

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Примуш Роман Округ 1 1 6
Восканян Манук Beerloga 1 0 5
Гончар Ярослав Сокіл-2 1 0 5
Доліба Ярослав Vігор 1 0 5
Железнов Максим ZALIV 10 1 0 5
Марчук Ярослав СК “Проскурів” 1 0 5
Михальський Роман ККФА-ММ 1 0 5
Побережник Дмитро Toshiba 1 0 5
Рудь Богдан Інкогніто 1 0 5
Чемерис Владислав Аванті 1 0 5
Єременко Олександр МобіФренд 0 2 2
Бондар Сергій Toshiba 0 2 2
Буткевич Віктор Адвокат 0 2 2
Галюк Василь Адвокат 0 2 2
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 0 2 2
Журавльов Ігор Dark Horse 0 2 2
Авдєєв Дмитро Облавтодор 0 1 1
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Афанасьєв Олексій Ковчег-2 0 1 1
Ахмедов Іван Феміда 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Барабаш Артем Сокіл-2 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Берлов Максим ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Божеску Олександр Легіон 0 1 1
Брицький Владислав WOODMALL 0 1 1
Вєтров Олександр Тепловик 0 1 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Гілюк Олександр Менс 0 1 1
Гресь Владислав Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Грушкевич Юрій Сокіл-2 0 1 1
Дячок Віталій Booster 0 1 1
Зарванський Віталій Аванті 0 1 1
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 0 1 1
Карпосюк Андрій Brilliant 0 1 1
Кирик Ігор Тепловик 0 1 1
Кобзаренко Віталій Dark Horse 0 1 1
Ковальов Максим Облавтодор 0 1 1
Козубович Тарас Менс 0 1 1
Колесник Андрій ККФА-ММ 0 1 1
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 0 1 1
Косогоров Ярослав Dark Horse 0 1 1
Крицький Юрій ZALIV 10 0 1 1
Кучер Дмитро Аванті 0 1 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 0 1 1
Логвінов Едгард Максимум 0 1 1
Майстер Костянтин Округ 0 1 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Медведчук Максим Lifecell 0 1 1
Мостовий Андрій Прикордонник-Frisor 0 1 1
Нагорняк Андрій Карат-mebli remtion 0 1 1
Нагорняк Віталій Прогрес-В 0 1 1
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 0 1 1
Новіцький Вадим Лунтік 0 1 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 1 1
Орошкевич Михайло Ротор 0 1 1
Осацький Владислав WOODMALL 0 1 1
Остроголов Данило ZALIV 10 0 1 1
Палійчук Валентин Менс 0 1 1
Паламарчук Андрій Нева 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Приян Андрій Облавтодор 0 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Романов Владислав Облавтодор 0 1 1
Романчев Віталій Тайфун 0 1 1
Романченко Микола Прикордонник-Frisor 0 1 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 0 1 1
Самсонов Андрій Beerloga 0 1 1
Свіщов Олександр Філтекс-Аваль 0 1 1
Соловей Олексій WOODMALL 0 1 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 1 1
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Чепурний Андрій Ротор 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Юзвак Сергій Менс 0 1 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1
Ярославський Андрій Astrum 0 1 1
Ящук Дмитро УПП Хмельницький 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч у Кубку:

Шкодяк Данило (“WOODMALL”) – 1/2 фіналу;

Степанюк Ярослав

Примуш Роман

Марчук Ярослав

Доліба Ярослав

Рудь Богдан

Восканян Манук

Гончар Ярослав

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here