Преміум-ліга: статистика після матчів другого попереднього етапу Кубку

0
259

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів другого попереднього етапу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Душа Артур ZALIV 10 6
Вельц Денис Інкогніто 4
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 4
Кручек Богдан Сокіл-2 4
Павлюк Євген Менс 4
Гула Вадим Нева 3
Журавльов Ігор Dark Horse 3
Кушлак Артур УПП Хмельницький 3
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 3
Шаравара Ігор Нева 3
Шперчук Дмитро Менс 3
Штанько Денис ККФА-ММ 3
Білик Руслан Нева 2
Бєляк Павло FC “Diamant” 2
Веселовський Вадим ДЮСШ №1-Спарта 2
Волощук Андрій Brilliant 2
Гілюк Олександр Менс 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 2
Дідишин Владислав Ковчег-2 2
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 2
Джунько Валерій Карат-mebli remtion 2
Дмитришин Михайло FC “Friends” 2
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 2
Дячок Віталій Booster 2
Карачун Максим Фенікс-ДЮСШ №1 2
Кострицький Андрій Ехо-Ветеран 2
Кошельник Василь ZALIV 10 2
Лях Ігор Foletti-Vavilon 2
Моспан Ігор Дантист 2
Нагорічний Анатолій Vігор 2
Омарі Ідріс Сокіл-2 2
Полупан Олександр Ковчег-2 2
Приян Андрій Облавтодор 2
Скоп’як Юрій Vігор 2
Славута Олександр Карат-mebli remtion 2
Сович Андрій ККФА-ММ 2
Століта Сергій Карат-mebli remtion 2
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 2
Сулима Богдан Аванті 2
Хребтатий Іван Карат-mebli remtion 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Ільчишин Владислав Тайфун 1
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 1
Іщук Олександр Lifecell 1
Білик Сергій Округ 1
Барабаш Артем Сокіл-2 1
Баськов Сергій Прогрес-В 1
Булка Олександр Brilliant 1
Вараниця Іван Округ 1
Васильчук Олександр Філтекс-Аваль 1
Вислободський Ігор Vігор 1
Галкін Ігор Ауді 1
Голова Сергій Адвокат 1
Гончар Дмитро Foletti-Vavilon 1
Гончаров Аркадій FC “Friends” 1
Гук Дмитро Облавтодор 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 1
Дашкевич Андрій Облавтодор 1
Деспот Артем ККФА-ММ 1
Дубчак Валентин Облавтодор 1
Дячок Олександр Booster 1
Здоровило Ігор ККФА-ММ 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 1
Квасниця Максим Думка 1
Квятківський Ярослав Ехо-Ветеран 1
Клапченко Роман Lifecell 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 1
Козубович Тарас Менс 1
Крицький Юрій ZALIV 10 1
Крищук Броніслав Booster 1
Кучеренко Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 1
Лемець Олег FC “Friends” 1
Леонов Олександр Ковчег 1
Лучинін Вадим Dark Horse 1
Міцак Роман Легіон 1
Максименко Віталій Думка 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 1
Михальський Роман ККФА-ММ 1
Мочульський Володимир Фенікс-ДЮСШ №1 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Нетреба Іван Адвокат 1
Орехівський Сергій Booster 1
Підручний Андрій УПП Хмельницький 1
Паламарчук Андрій Нева 1
Пляхимович Віталій Легіон 1
Поворознюк Богдан Ковчег 1
Потюк Віталій Brilliant 1
Пушкар Олексій Дантист 1
Романов Владислав Облавтодор 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Романюк Олександр СК “Проскурів” 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Сердуніч Вадим Astrum 1
Сокирко Андрій Золотий Грифон 1
Стаднік Сергій Прогрес-В 1
Стець Андрій Ковчег 1
Стоян Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 1
Тимощук Ростислав Vігор 1
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 1
Чемерис Владислав Аванті 1
Чорногод Іван Vігор 1
Шевчук Андрій Dark Horse 1
Шляховий Костянтин Аванті 1
Шнира Андрій ZALIV 10 1
Штурхацький Дмитро ДЮСШ №1-Спарта 1
Шушвар Вадим Прогрес-В 1
Яворський Юрій Менс 1
Ягринець Вадим Золотий Грифон 1
Якимчук Сергій Ехо-Ветеран 1
Янчук Сергій Інкогніто 1
Яцьков Сергій Нева 1

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Примуш Роман Округ 1 1 6
Железнов Максим ZALIV 10 1 0 5
Марчук Ярослав СК “Проскурів” 1 0 5
Михальський Роман ККФА-ММ 1 0 5
Чемерис Владислав Аванті 1 0 5
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Афанасьєв Олексій Ковчег-2 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Божеску Олександр Легіон 0 1 1
Буткевич Віктор Адвокат 0 1 1
Вєтров Олександр Тепловик 0 1 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Гілюк Олександр Менс 0 1 1
Галюк Василь Адвокат 0 1 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 0 1 1
Журавльов Ігор Dark Horse 0 1 1
Зарванський Віталій Аванті 0 1 1
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 0 1 1
Карпосюк Андрій Brilliant 0 1 1
Кирик Ігор Тепловик 0 1 1
Кобзаренко Віталій Dark Horse 0 1 1
Косогоров Ярослав Dark Horse 0 1 1
Крицький Юрій ZALIV 10 0 1 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 0 1 1
Майстер Костянтин Округ 0 1 1
Медведчук Максим Lifecell 0 1 1
Нагорняк Андрій Карат-mebli remtion 0 1 1
Нагорняк Віталій Прогрес-В 0 1 1
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 0 1 1
Остроголов Данило ZALIV 10 0 1 1
Паламарчук Андрій Нева 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Приян Андрій Облавтодор 0 1 1
Романов Владислав Облавтодор 0 1 1
Романчев Віталій Тайфун 0 1 1
Свіщов Олександр Філтекс-Аваль 0 1 1
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1
Ярославський Андрій Astrum 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч у Кубку:

Рабченюк Віктор (“Максимум”) – 1/16 фіналу;

Гноянко Євген (“Прикордонник-Frisor”) – 1/16 фіналу;

Михальський Роман (“ККФА-ММ”) – 1/16 фіналу;

Чемерис Владислав (“Аванті”) – 1/16 фіналу;

Степанюк Ярослав

Примуш Роман

Марчук Ярослав

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here