Преміум-ліга: статистика після матчів першого попереднього етапу Кубку

0
395

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів першого попереднього етапу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 6
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 5
Щавінський Дмитро REDMION 5 (1)
Коротинський Сергій Компанія 4
Олійник Микола ДЮЦ-Іскра 4
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 4
Михальський Роман ФК “Гвардія” 4 (1)
Білоус Олександр ФК “Буд-Двір” 3
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 3
Лях Ігор Vavilon 3
Смолко Максим ФК “Бронівка” 3
Фостик Богдан REDMION 3
Щербаков Ярослав Думка 3
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 2
Баранецький Вадим Локомотив 2
Бись Богдан ХФК “Давид” 2
Ващук Василь Меблі-Лідер 2
Вознюк Руслан ФК “Садівник” 2
Гладій Микита Десна Агро Плюс 2
Гула Вадим Нева 2
Гуменюк Ярослав Revenge 2
Гурин Максим ФК “Буд-Двір” 2
Залевський Дмитро ФОСК “Спортлідер” 2
Калашніков Іван ФК “Гвардія” 2
Коляновський Віталій ФК “Студениця-1” 2
Кривак Михайло Astrum 2
Ладняк Михайло ФК “Садівник” 2
Левченко Максим Спарта 2
Лянскорунський Сергій ФК “Міць” 2
Михалко Віктор Прикордонник-2 2
Мординський Борис Victory 2
Олійник Владислав Локомотив 2
Остап’юк Артем Авіатор 2
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 2
Панчук Сергій Десна Агро Плюс 2
Паур Сергій FC “Friends-Гладіатор” 2
Плінський Максим Прикордонник-2 2
Родич Ярослав ФК “Садівник” 2
Сокирко Андрій Золотий Грифон 2
Сьомін Вадим СК “Проскурів” 2
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 2
Шаманський Сергій Прогрес-В 2
Шевчук Олександр ХФК “Давид” 2
Ягринець Вадим Золотий Грифон 2
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 2 (1)
Ільчишин Владислав Тайфун 1
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 1
Антонюк Денис Округ 1
Апанович Максим Booster 1
Білик Вадим ФК “Подільський Кремінь” 1
Білик Сергій Округ 1
Багазій Олександр Транс-Авто-Д 1
Балйемез Хасан Округ 1
Баськов Сергій Прогрес-В 1
Бевза Микола Меблі-Лідер 1
Бобік Андрій STV 1
Бобрик Віталій Поділля-АТО 1
Богуславський Денис REDMION 1
Бойко Денис УПП Хмельницький 1
Бресь Максим REDMION 1
Буравець Андрій ФК “ЮАН” 1
Вівсянко Руслан FC “Friends-Гладіатор” 1
Варгатюк Олександр Albion 1
Верещагін Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1
Гавриленко Дмитро Грузевиця-Агро 1
Горбачов Євген Нева 1
Грабар Всеволод УПП Хмельницький 1
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 1
Гридасов Вадим Грузевиця-Агро 1
Дідух Тарас Грузевиця-Агро 1
Дац Руслан Авіатор-Случ 1
Дашевський Роман Десна Агро Плюс 1
Деркач Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Доліба Віктор Компанія 1
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 1
Дячок Олександр Booster 1
Заєць Олександр Спарта 1
Закуренко Олександр FC “Infinity” 1
Земок Олександр Золотий Грифон 1
Кіут Ерік FC “Friends-Гладіатор” 1
Калюжняк Денис ФК “ЮАН” 1
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 1
Книш Олег Прикордонник-2 1
Ковалевський Максим ДЮЦ-Іскра 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 1
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 1
Ковтун Вадим Транс-Авто-Д 1
Козак Дмитро Прогрес-В 1
Колесник Андрій ФК “Гвардія” 1
Копицяк Артем Booster 1
Корженівський Богдан Dark Horse 1
Королюк Олександр STV 1
Котович Віталій Astrum 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Кравчук Ігор Компанія 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 1
Лемець Олег МФК “Буг” 1
Лосовський Олександр МФК “Буг” 1
Майхер Роман Транс-Авто-Д 1
Малукалов Іван Перша Приватна Броварня 1
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 1
Маркітан Олег Грузевиця-Агро 1
Маховський Максим Авіатор 1
Мацеплюк Олег ФК “Бронівка” 1
Микуляк Олег ФК “Меджибіж” 1
Моспан Ігор Revenge 1
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 1
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 1
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 1
Оніщук Максим REDMION 1
Орін Андрій СК “Проскурів” 1
Охремчук Руслан Авіатор-Случ 1
Підручний Андрій УПП Хмельницький 1
Пелишок Михайло Локомотив 1
Пендичук Олександр Revenge 1
Петренко Максим МФК “Ехо” 1
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Поляруш Владислав ФК “Гвардія” 1
Почуприн Вячеслав Спарта 1
Рак Сергій Транс-Авто-Д 1
Решітник Олексій Vavilon 1
Розгон Сергій Ветеран (Хмельницький) 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Рудишин Дмитро Перша Приватна Броварня 1
Савчук Олександр ХФК “Давид” 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Сальо Юрій Спарта 1
Самолига Олег Електротранс 1
Сержант Юрій Прикордонник-2 1
Синицький Олександр ФК “Садівник” 1
Стасішен Іван Revenge 1
Таранціца Андрій МФК “Буг” 1
Твердохліб Тарас Прогрес-В 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Ткаліч Ігор ФК “Ліон-ВСП” 1
Токарчук Андрій Victory 1
Токарчук Ярослав Десна Агро Плюс 1
Умаров Ісмаїл Ветеран (Хмельницький) 1
Фабіян Владислав Локомотив 1
Федорко Микола REDMION 1
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 1
Чичановський Мирослав Локомотив 1
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 1
Щербатюк Андрій Електротранс 1
Юрчак Михайло ХФК “Давид” 1
Ярмошук Ігор МФК “Ехо” 1

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Буряк Руслан Транс-Авто-Д 1 0 5
Дубенцов Олександр Перша Приватна Броварня 1 0 5
Котик Дмитро Авіатор-Случ 1 0 5
Орін Андрій СК “Проскурів” 1 0 5
Редько Дмитро СК “Проскурів” 1 0 5
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 0 1 1
Білик Вадим ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Бартенєв Артем Перша Приватна Броварня 0 1 1
Бись Богдан ХФК “Давид” 0 1 1
Вельц Юрій ФК “Студениця-1” 0 1 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Гайдайчук Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Генцар Микола ФК “Студениця-1” 0 1 1
Градомський Андрій Інкогніто 0 1 1
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 0 1 1
Гуменюк Ярослав Revenge 0 1 1
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Дзядик Богдан ФК “Гвардія” 0 1 1
Казарян Тігран Albion 0 1 1
Калашніков Іван ФК “Гвардія” 0 1 1
Ковалевський Максим ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Котович Віталій Astrum 0 1 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Кривак Михайло Astrum 0 1 1
Кузюткін Олександр Фортуна 0 1 1
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 0 1 1
Кушнір Роман ФК “Садівник” 0 1 1
Лизун Ілля ФК “Студениця-1” 0 1 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Міць” 0 1 1
Майхер Роман Транс-Авто-Д 0 1 1
Марущак Руслан ФК “Садівник” 0 1 1
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 0 1 1
Олійник Микола ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Охремчук Руслан Авіатор-Случ 0 1 1
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Походзей Павло МФК “Буг” 0 1 1
Розгон Сергій Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Савіцький Роман Золотий Грифон 0 1 1
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 1 1
Філіппов Андрій Тайфун 0 1 1
Феринський Ігор Фортуна 0 1 1
Шевчук Олександр ХФК “Давид” 0 1 1
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 0 1 1
Яремчук Антон FC “Infinity” 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч у Кубку:

Шкрябець Сергій (“Helpix”) – 1/16 фіналу;

Атласюк Олександр (“Фахівець”) – 2 попередній етап;

Буряк Руслан (“Транс-Авто-Д”) – 2 попередній етап;

Дубенцов Олександр

Котик Дмитро

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here