Преміум-ліга: статистика після матчів третього попереднього етапу Кубку

0
310

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів третього попереднього етапу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Муляр Ярослав Майстер М’яча 12
Зенін Владислав Тепловик 7
Зубик Олег АВТО STREET 7
Вакух Дмитро МобіФренд 6
Лебедін Олег АВТО STREET 6
Михайлов Олександр ККФА-Технолюкс 6
Івасечко Богдан ФК “Бронівка” 5
Гришак Ростислав АВТО STREET 5
Клапченко Роман Товтри 5
Олійник Владислав Локомотив 5
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 5
Шаравара Ігор СТВ 5
Козубець Андрій Легіон 5 (1)
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 4
Авдєєв Дмитро Моноліт-Облавтодор 4
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 4
Голова Сергій Адвокат 4
Деркач Дмитро Товтри 4
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 4
Левандівський Артем АВТО STREET 4
Онищук Юрій Престиж-Авто 4
Трохимчук Павло ФК “Гвардійськ” 4 (1)
Барицький Вадим АВТО STREET 3
Барчук В’ячеслав Astrum 3
Васильчишин Олександр Алмаз-Diamant 3
Гладонько Олександр Будівельник 3
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 3
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 3
Журавель Леонід Легіон 3
Кухар Сергій Локомотив 3
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 3
Нащубський Олександр Прогрес-В 3
Орін Андрій СК “Проскурів-Дзюдо” 3
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 3
Підлісний Максим Аванті 3
Петреченко Микола Лунтік 3
Пляхимович Віталій Легіон 3
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця” 3
Ромасюков Артем Astrum 3
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 3
Савіцький Роман Золотий Грифон 3
Савчук Віктор Фахівець 3
Сметана Дмитро Сокіл 3
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 3
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 3
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 3
Тодоренко Ігор Аванті 3
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 3
Шаварський Віталій МобіФренд 3
Щербатюк Андрій Електротранс 3
Ягринець Вадим Золотий Грифон 3
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 3
Ярославський Андрій Філтекс 3
Ящук Дмитро Престиж-Авто 3
Єременко Олександр МобіФренд 2
Іщук Артем АВТО STREET 2
Агджоян Юрій Червона Зірка 2
Ангелюк Ілля ФК “Бронівка” 2
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 2
Бантус Сергій Алмаз-Diamant 2
Барицький Олег АВТО STREET 2
Баськов Сергій Прогрес-В 2
Березніцький Сергій Victory 2
Бобрик Віталій Поділля-АТО 2
Вільчинський Андрій Товтри 2
Галак Олександр Алмаз-Diamant 2
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 2
Гончарук Володимир АВТО STREET 2
Горбачов Євген Нева 2
Грохольський Григорій КАЗ 2
Гуральник Владислав Нева 2
Дацишин Микола Філтекс 2
Дашкевич Андрій Моноліт-Облавтодор 2
Зарванський Віталій Аванті 2
Земок Олександр Золотий Грифон 2
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 2
Калюжняк Денис Карат-Олешин 2
Клепко Андрій ФК “Гвардійськ” 2
Когут Павло КАЗ 2
Козубович Тарас Менс 2
Константін Юрій КАЗ 2
Королевський Олександр Електротранс 2
Король Іван Victory 2
Костецький Ян ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Крулік Артур Товтри 2
Кушнір Роман Електротранс 2
Лазарчук Володимир Ветеран (Хмельницький) 2
Лахмай Геннадій ПЛАТІК 2
Миронюк Олександр ЕкоАльт 2
Морозов Ростислав АВТО STREET 2
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 2
Муха Дмитро СТВ 2
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 2
Огороднічук Руслан Червона Зірка 2
Петрів Едуард М’ясний маркет 2
Побережний Євген Інтерпродсервіс 2
Подольський Андрій Філтекс 2
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 2
Редько Дмитро СК “Проскурів-Дзюдо” 2
Рижук Олександр Лунтік 2
Романюк Андрій ПЛАТІК 2
Романюк Олександр СК “Проскурів-Дзюдо” 2
Сівак Родіон Наркевицька ОТГ 2
Самолига Олег Електротранс 2
Скалій Олександр Тепловик 2
Смолко Максим ФК “Бронівка” 2
Сосоєв Дмитро ФОСК “Спортлідер” 2
Століта Михайло Карат-Олешин 2
Сурник Ігор ДБК 2
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 2
Умаров Ісмаїл Ветеран (Хмельницький) 2
Христофоров Євгеній Спарта 2
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 2
Чайковський Сергій Максимум 2
Шкодяк Данило WOODMALL 2
Шмаков Євген Ракета 2
Шуляк Ігор Філтекс 2
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 2
Якубовський Денис Філтекс 2
Лисий Михайло Карат-Олешин 2 (1)
Євсєєв Ярослав ФК “Антонівці” 1
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 1
Ігнатов Вадим Адвокат 1
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 1
Іщук Олександр Lifecell 1
Андрєєв Олександр СК “Проскурів-Дзюдо” 1
Антончик Вадим Ракета 1
Білик Денис Гладіатор 1
Бабчук Сергій М’ясний маркет 1
Барабаш Богдан Атлетик-Ceresit PRO 1
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Бельський Анатолій Ветеран (Хмельницький) 1
Бись Богдан ХФК Давид 1
Бобік Андрій Фахівець 1
Бойко Володимир Товтри 1
Бойчук Ігор Алмаз-Diamant 1
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 1
Болотюх Іван Нева 1
Бордієр Богдан Легіон 1
Борисюк Олександр Ветеран (Хмельницький) 1
Борщ Олександр КАЗ 1
Будніцький Михайло Локомотив 1
Будченко Михайло Rexsoft 1
Бурковський Вадим Сокіл 1
Буртовий Сергій АВТО STREET 1
Буцький Анатолій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Віт Віталій Lifecell 1
Ваколюк Василь Золотий Грифон 1
Вакух Олег МобіФренд 1
Васильєв Іван Філтекс 1
Васильчук Олександр Філтекс 1
Ващук Василь Меблі-Лідер 1
Вельц Віталій ФК “Студениця” 1
Вербовий Віктор Ракета 1
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 1
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Вичавка Максим Спарта 1
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 1
Власюк Ярослав Нева 1
Волосянко Денис Зоря 1
Габатель Сергій ДБК 1
Гайдук Василь Округ 1
Гамолов Андрій Аванті 1
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Глушок Ігор М’ясний маркет 1
Голеніщев Ігор Локомотив 1
Голець Олександр Rexsoft 1
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 1
Горбієвський Максим Ракета 1
Грохола Василь Майстер М’яча 1
Гула Вадим Нева 1
Гуляк Віталій Карат-Олешин 1
Гуменний Дмитро ККФА-Технолюкс 1
Гуменюк Юрій Victory 1
Гуменюк Ярослав Дантист 1
Гусар Євген ФК “Антонівці” 1
Діброва Роман Ракета 1
Дідичук Максим Алмаз-Diamant 1
Деговець Олег Олімпік 1
Джунько Валерій Карат-Олешин 1
Дзюбак Микола Товтри 1
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 1
Дудар Андрій FC “Friends” 1
Дудчак Юрій Гладіатор 1
Журавльов Ігор Поділля-АТО 1
Журавський Василь Алмаз-Diamant 1
Забавський Андрій ККФА-Технолюкс 1
Забавчук Ігор Адвокат 1
Задерейко Максим Ковчег 1
Задорожний Віталій ФК “Гвардійськ” 1
Зарванський Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 1
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 1
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Казмірчук Сергій ФК “Ружичанка” 1
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 1
Касперський Олександр СТВ 1
Киданов Олександр Rexsoft 1
Ковалевський Дмитро Округ 1
Ковальчук Олексій ХФК Давид 1
Ковальчук Роман Поділля-АТО 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 1
Козак Іван АВТО STREET 1
Козак Дмитро Прогрес-В 1
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 1
Коздронь Віталій Тайфун 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 1
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 1
Корчевний Олександр ПЛАТІК 1
Косевич Олександр Rexsoft 1
Котенков Ігор Карат-Олешин 1
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 1
Кравчук Андрій Дантист 1
Кривак Михайло Astrum 1
Кривунець Максим Авіатор 1
Криськов Олександр Ракета 1
Кричківський Андрій Адвокат 1
Круторогий Андрій Авіатор 1
Курманський Олексій Думка 1
Кустіцький Віталій ФК “Ружичанка” 1
Кучер Костянтин Зоря 1
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Ларіоненко Олександр Victory 1
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 1
Лойченко Микола Фортуна 1
Лучко Віталій Vavilon 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 1
Мірошник Руслан Дантист 1
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 1
Малукалов Іван Інтерпродсервіс 1
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 1
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Матковський Дмитро ККФА-Технолюкс 1
Мельник Антон ФК “Бронівка” 1
Мельничук Андрій ФК “Бронівка” 1
Миронюк Максим ПЛАТІК 1
Михайлюк Іван Локомотив 1
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Мусатов Олексій Алмаз-Diamant 1
Нагорняк Володимир Прогрес-В 1
Никонюк Олександр Червона Зірка 1
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 1
Остапюк Артем Авіатор 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Павлюк Євгеній Менс 1
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 1
Панасенков Андрій Ветеран (Хмельницький) 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1
Пасічник Максим Карат-Олешин 1
Побережний Денис Думка 1
Понятовський Микола ПЛАТІК 1
Попіль Олександр Адвокат 1
Попов Максим Дантист 1
Походзей Петро Алмаз-Diamant 1
Рибчинський Юрій Ракета 1
Рубцов Віталій Спарта 1
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 1
Сіньковський Вадим ФК “ЮАН” 1
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 1
Савлук Микола Олімпік 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 1
Самородов Артем Crispus 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Сафронов Володимир Олімпік 1
Сербіновський Дмитро СТВ 1
Сироватко Віталій Червона Зірка 1
Скальський Олег Менс 1
Скибінський Дмитро Олімп 1
Стародуб Андрій Золотий Грифон 1
Стасюк Вадим АВТО STREET 1
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 1
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 1
Стець Андрій Ковчег 1
Сторожук Дмитро Червона Зірка 1
Стрельченко Павло Victory 1
Сукач Сергій Прикордонник-2 1
Терлецький Данило Тепловик 1
Тимошенко Антон Поділля-АТО 1
Тичинський Дмитро Наркевицька ОТГ 1
Ткачук Антон Моноліт-Облавтодор 1
Токарчук Ярослав ФК “Антонівці” 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Федик Вадим ФК “Гвардійськ” 1
Флерчук Вадим Наркевицька ОТГ 1
Фют Дмитро ФК ЛП-Інкогніто 1
Холод Віктор ФК “Антонівці” 1
Хомяк Богдан WOODMALL 1
Цісар Олександр Ковчег-2 1
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 1
Чернишов Руслан Будівельник 1
Черновський Іван Менс 1
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 1
Чорний Максим ДБК 1
Шабатура Максим Аванті 1
Шелестюк Руслан Victory 1
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Шперчук Дмитро Менс 1
Штолько Максим Ковчег 1
Щербаков Ярослав Думка 1
Юрчак Михайло ХФК Давид 1
Якушевський Вадим Легіон 1
Янишин Денис ФК “ЮАН” 1
Янчук Олексій Lifecell 1
Янчук Олександр ФК ЛП-Інкогніто 1
Ярмощук Вадим Електротранс 1
Яровець Юрій ФК “Антонівці” 1
Ячмінь Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 1
Ящук Олександр Престиж-Авто 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1
Кондратюк Денис Олімп 1 (1)

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Дмитришен Богдан Адвокат 1 0 5
Духевич Андрій ФК “Гвардійськ” 1 0 5
Ковальчук Сергій Victory 1 0 5
Королевський Олександр Електротранс 1 0 5
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 1 0 5
Пасічник Сергій Гладіатор 1 0 5
Присяжнюк Сергій Фахівець 1 0 5
Сонник Владислав Моноліт-Облавтодор 1 0 5
Шебетко Петро Поділля-АТО 1 0 5
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 1 0 5
Зенін Владислав Тепловик 0 2 2
Онісьєв Євген Алмаз-Diamant 0 2 2
Іванніков Сергій ФК “ЮАН” 0 1 1
Ігнатов Вадим Адвокат 0 1 1
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Іщук Олександр Lifecell 0 1 1
Агджоян Юрій Червона Зірка 0 1 1
Бобік Андрій Фахівець 0 1 1
Бондарчук Мирослав КАЗ 0 1 1
Вакух Олег МобіФренд 0 1 1
Вастюк Денис ФК “Жищинці” 0 1 1
Виноградов Андрій СК “Проскурів-Дзюдо” 0 1 1
Возборський Павло Astrum 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Галушко Валентин ХФК Давид 0 1 1
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Генцар Микола ФК “Студениця” 0 1 1
Гнатюк Валентин Інтерпродсервіс 0 1 1
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Горбачов Євген Нева 0 1 1
Гоцалюк Іван Прогрес-В 0 1 1
Гуменюк Юрій Victory 0 1 1
Данилюк Олександр Brilliant 0 1 1
Дацишин Микола Філтекс 0 1 1
Демянишин Максим Легіон 0 1 1
Деркач Дмитро Товтри 0 1 1
Дубовик Дмитро Dark Horse 0 1 1
Загорецький Віталій СТВ 0 1 1
Задорожний Віталій ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Земок Олександр Золотий Грифон 0 1 1
Зьолко Михайло Майстер М’яча 0 1 1
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 0 1 1
Калюжняк Денис Карат-Олешин 0 1 1
Карпосюк Андрій Brilliant 0 1 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Когут Павло КАЗ 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 0 1 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Кондратюк Денис Олімп 0 1 1
Кореганов Іван Rexsoft 0 1 1
Корчевний Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Котенков Ігор Карат-Олешин 0 1 1
Кравчук Андрій Дантист 0 1 1
Кравчук Вадим Brilliant 0 1 1
Кушнір Мар’ян Алмаз-Diamant 0 1 1
Лісоводський Андрій Менс 0 1 1
Лабенський Ігор ФК “Бронівка” 0 1 1
Лахмай Геннадій ПЛАТІК 0 1 1
Левандівський Артем АВТО STREET 0 1 1
Леонов Олександр Ковчег 0 1 1
Лисенко Вадим Dark Horse 0 1 1
Лисий Михайло Карат-Олешин 0 1 1
Люлько Микола Поділля-АТО 0 1 1
Міцак Роман Легіон 0 1 1
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 0 1 1
Майоров Денис Електротранс 0 1 1
Майстер Костянтин Округ 0 1 1
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Машталір Андрій Меблі-Лідер 0 1 1
Михайлов Олександр ККФА-Технолюкс 0 1 1
Морозов Владислав ПЛАТІК 0 1 1
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 0 1 1
Мусатов Олексій Алмаз-Diamant 0 1 1
Ніколайчук Артем Моноліт-Облавтодор 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Олійник Владислав Локомотив 0 1 1
Палійчук Валентин Менс 0 1 1
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця” 0 1 1
Рибак Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 1 1
Савіцький Дмитро М’ясний маркет 0 1 1
Садовець Роман Прогрес-В 0 1 1
Самонов Ігор Менс 0 1 1
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 1 1
Семенюк Степан ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Скалій Олександр Тепловик 0 1 1
Слободенюк Олександр СТВ 0 1 1
Слободян Олександр Поділля-АТО 0 1 1
Сметана Дмитро Сокіл 0 1 1
Стець Дмитро Червона Зірка 0 1 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 1 1
Тимчук Андрій Локомотив 0 1 1
Ткачук Денис Modesto 0 1 1
Фют Дмитро ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Чижов Дмитро Філтекс 0 1 1
Шкодяк Данило WOODMALL 0 1 1
Шостацький Максим Престиж-Авто 0 1 1
Шперчук Дмитро Менс 0 1 1
Штолько Максим Ковчег 0 1 1
Шуляк Ігор Філтекс 0 1 1
Щербаков Ярослав Думка 0 1 1
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч у Кубку:

Донець Андрій (“Агробізнес”) – 1/16 фіналу Кубку;

Нечипор Олександр (“Ракета”) – 1/16 фіналу Кубку;

Гринчук Андрій (“Карат-Олешин”) – 1/16 фіналу Кубку;

Дмитришен Богдан (“Адвокат”) – 1/16 фіналу Кубку;

Онісьєв Євген (“Алмаз-Diamant”) – 1/16 фіналу Кубку;

Морозов Ростислав (“АВТО STREET”) – 1/16 фіналу Кубку;

Барицький Вадим (“АВТО STREET”) – 1/16 фіналу Кубку;

Сонник Владислав (“Моноліт-Облавтодор”) – 1/8 фіналу Кубку ТМ “МобіФренд”;

Присяжнюк Сергій (“Фахівець”) – 1/8 фіналу Кубку ТМ “МобіФренд”;

Мустафін Павло (“Фахівець”) – 1/8 фіналу Кубку ТМ “МобіФренд”;

Зенін Владислав (“Тепловик”) – 1/8 фіналу Кубку ТМ “МобіФренд”;

Пасічник Сергій (“Гладіатор”)

Королевський Олександр (“Електротранс”)

Ковальчук Сергій (“Victory”)

Духевич Андрій (ФК “Гвардійськ”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here