Преміум-ліга: статистика після перших матчів 1/4 фіналу Кубку

0
129

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані за підсумками перших матчів 1/4 фіналу Кубку Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 9
Калашніков Іван ФК “Гвардія” 7
Кльоц Ігор КАЗ 7
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 7
Михальський Роман ФК “Гвардія” 7 (1)
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 6
Олексюк Сергій КАЗ 6
Орін Андрій СК “Проскурів” 6
Сьомін Вадим СК “Проскурів” 6
Трембач Іван МобіФренд 6
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 5
Антончик Вадим Ракета 5
Воловик Олександр Хмельницькі делікатеси 5
Ковтонюк Олександр КАЗ 5
Михалко Віктор Прикордонник-2 5
Осацький Владислав WOODMALL 5
Рижук Олександр Лунтік 5
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 5
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 5
Сушарник Юрій Спарта 5
Чемерис Владислав Аванті 5
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 5 (1)
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 4
Буравець Андрій ФК “ЮАН” 4
Гнідий Сергій FC “Diamant” 4
Горський Юрій Crispus 4
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 4
Зенін Владислав Сокіл 4
Ковальчук Олександр Філтекс 4
Ковальчук Олександр.. Облавтодор 4
Коротинський Сергій Компанія 4
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 4
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 4
Олійник Владислав Локомотив 4
Олійник Микола ДЮЦ-Іскра 4
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 4
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна 4
Панчук Сергій Десна Агро Плюс 4
Побережник Дмитро Helpix 4
Романюк Олександр СК “Проскурів” 4
Скоп’як Юрій Конфермат-Forex Club 4
Скромінський Богдан ЗА-ЗУЛ 4
Сметана Дмитро Сокіл 4
Смолко Максим ФК “Бронівка” 4
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 4
Ягринець Вадим Золотий Грифон 4
Яремчук Андрій Максимум 4
Альміз Олександр МФК “URBAN” 3
Балакай Антон Crispus 3
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 3
Вармінський Володимир Сокіл 3
Ващук Василь Меблі-Лідер 3
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Гладій Микита Десна Агро Плюс 3
Гула Вадим Нева 3
Дзюбак Микола Товтри 3
Домінов Олег ФК “ЮАН” 3
Душкін Денис Феміда 3
Залевський Дмитро ФОСК “Спортлідер” 3
Клапченко Роман Товтри 3
Козак Дмитро Прогрес-В 3
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 3
Константін Юрій КАЗ 3
Кореганов Іван Rexsoft 3
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 3
Кошелєв Денис Crispus 3
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна 3
Лис Назар ЕкоАльт 3
Лоборчук Володимир Сокіл 3
Лях Ігор Vavilon 3
Малишевський Юрій Хмельницькі делікатеси 3
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна 3
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 3
Новіцький Вадим Лунтік 3
Олянчук Сергій Конфермат-Forex Club 3
Охоцький Назарій ДЮСШ №1-Україна 3
Підлісний Максим Аванті 3
Пасічник Максим Карат-mebli remtion 3
Плінський Максим Прикордонник-2 3
Родич Ярослав ФК “Садівник” 3
Святий Дмитро Ракета 3
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Сокирко Андрій Золотий Грифон 3
Тимощук Максим Zoovetprom-Ivet 3
Токарчук Ярослав Десна Агро Плюс 3
Худік Роман КАЗ 3
Чекирда Павло Лунтік 3
Шаманський Сергій Прогрес-В 3
Шеремета Тимофій ZALIV 10 3
Щербаков Ярослав Думка 3
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Бондаренко Олександр Beerloga 3 (1)
Єдинак Максим Локомотив 2
Єременко Олександр МобіФренд 2
Івановський Віталій Олімп 2
Авдєєв Дмитро Облавтодор 2
Альохін Андрій ДЮСШ №1-Україна 2
Білецький Сергій Максимум 2
Балйемез Хасан Округ 2
Бантус Сергій FC “Diamant” 2
Баранецький Вадим Локомотив 2
Баштанюк Сергій ДБК 2
Бись Богдан ХФК “Давид” 2
Бродзянський Денис Феміда 2
Вендера Артем ДЮСШ №1-Україна 2
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 2
Вознюк Руслан ФК “Садівник” 2
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Голець Олександр Rexsoft 2
Готка Сергій Транс-Авто-Д 2
Гудзь Богдан Інкогніто 2
Гуменний Дмитро М’ясний маркет 2
Гуменюк Ярослав Revenge 2
Дідора Павло ФК “Жищинці” 2
Диняк Тимофій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Загородній Ярослав Crispus 2
Загуровський Олександр Ракета 2
Зарванський Віталій Аванті 2
Земок Олександр Золотий Грифон 2
Калюжняк Денис ФК “ЮАН” 2
Кейлик Денис ФК “Меджибіж” 2
Кирилюк Владислав Zoovetprom-Ivet 2
Когут Павло КАЗ 2
Коляновський Віталій ФК “Студениця-1” 2
Костишен Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Косяк Іван Максимум 2
Кривак Михайло Astrum 2
Кручек Богдан Helpix 2
Кучер Костянтин ФК “Меджибіж” 2
Ліповуз Андрій Beerloga 2
Ладняк Михайло ФК “Садівник” 2
Левченко Максим Спарта 2
Лоборчук Богдан Сокіл 2
Луцюк Віталій Хмельницькі делікатеси 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 2
Лянскорунський Сергій ФК “Міць” 2
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 2
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 2
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 2
Морговський Ян Beerloga 2
Мординський Борис Victory 2
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 2
Наталюк Назар Beerloga 2
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 2
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Омарі Ідріс Helpix 2
Остап’юк Артем Авіатор 2
Остроголов Данило ZALIV 10 2
Підвисоцький Сергій Лунтік 2
Підручний Роман Максимум 2
Паур Сергій FC “Friends-Гладіатор” 2
Пилипюк Богдан КАЗ 2
Понятовський Микола Rexsoft 2
Приян Андрій Helpix 2
Розгон Сергій Ветеран (Хмельницький) 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Сінькевич Руслан Карат-mebli remtion 2
Савіцький Роман Золотий Грифон 2
Савчук Гліб Beerloga 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 2
Самонов Ігор Менс 2
Самородов Артем Crispus 2
Сергійчук Юрій ДБК 2
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 2
Сонник Владислав Облавтодор 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Талапчук Олександр ZALIV 10 2
Твердохліб Тарас Прогрес-В 2
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 2
Тодоренко Ігор Аванті 2
Фаді Салбак Ракета 2
Федоров Антон Конфермат-Forex Club 2
Чугаєвський Вадим Ветеран (Хмельницький) 2
Шаткун Євген Золотий Грифон 2
Шевчук Олександр ХФК “Давид” 2
Шкрябець Сергій Helpix 2
Шлапак Віталій Феміда 2
Якубов Алішер Beerloga 2
Матусов Дмитро Ракета 2 (1)
Пасічник Олексій Феміда 2 (1)
Семенюк Федір Фахівець 2 (1)
Ільчишин Владислав Тайфун 1
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 1
Антонюк Владислав Конфермат-Forex Club 1
Антонюк Володимир Конфермат-Forex Club 1
Антонюк Денис Округ 1
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 1
Апанович Максим Booster 1
Афіновський Олександр Crispus 1
Білик Вадим ФК “Подільський Кремінь” 1
Білик Сергій Округ 1
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 1
Багазій Олександр Транс-Авто-Д 1
Банас Ілля Тепловик-2 1
Баськов Сергій Прогрес-В 1
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 1
Бевза Микола Меблі-Лідер 1
Белінський Микола Евеліна 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1
Берлов Максим ФК “Меджибіж” 1
Бобік Андрій Фахівець 1
Бобрик Віталій Поділля-АТО 1
Богославський Андрій Helpix 1
Богуславський Денис REDMION 1
Божик Олександр Аванті 1
Бойко Денис УПП Хмельницький 1
Бойко Олег АТ “Хмельницькобленерго” 1
Бондарук Сергій Lifecell 1
Борщ Олександр КАЗ 1
Босак Вадим ЕкоАльт 1
Босак Максим Zoovetprom-Ivet 1
Брицький Владислав WOODMALL 1
Будніцький Михайло Локомотив 1
Будченко Михайло Rexsoft 1
Вівсянко Руслан FC “Friends-Гладіатор” 1
Вакух Дмитро МобіФренд 1
Вакух Олег МобіФренд 1
Варгатюк Олександр Albion 1
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 1
Верещагін Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Ветошко Євген ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1
Власов Дмитро Епіцентр-К 1
Вовнянко Олексій ФК “ЮАН” 1
Гавриленко Дмитро Грузевиця-Агро 1
Гайдачук Дмитро Грузевиця-Агро 1
Гарієвський Юрій Конфермат-Forex Club 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Герасимчук Сергій Десна Агро Плюс 1
Гнатюк Денис WOODMALL 1
Гончаров Аркадій FC “Friends-Гладіатор” 1
Гончарук Богдан Товтри 1
Горбієвський Максим Ракета 1
Горбачов Євген Нева 1
Грабар Всеволод УПП Хмельницький 1
Градомський Андрій Інкогніто 1
Гридасов Вадим Грузевиця-Агро 1
Гуральник Владислав Нева 1
Дідух Тарас Грузевиця-Агро 1
Дац Руслан Авіатор-Случ 1
Дашевський Роман Десна Агро Плюс 1
Дашкевич Андрій Облавтодор 1
Деркач Вадим STV 1
Деркач Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Джунько Валерій Карат-mebli remtion 1
Доліба Віктор Компанія 1
Донець Андрій Евеліна 1
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 1
Дуда Володимир Інтерпродсервіс 1
Духанін Костянтин Аванті 1
Дячок Олександр Booster 1
Журавльов Ігор Лунтік 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 1
Закуренко Олександр FC “Infinity” 1
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 1
Зощук Андрій Beerloga 1
Кіут Ерік FC “Friends-Гладіатор” 1
Каленюк Дмитро Beerloga 1
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1
Камінський Олександр Ротор 1
Канарський Олег ФК “Жищинці” 1
Канчалаба Вадим ККФА-Червона Зірка 1
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 1
Керничанський Владислав Облавтодор 1
Кирик Ігор Новатор-Тепловик 1
Книш Олег Прикордонник-2 1
Ковалевський Максим ДЮЦ-Іскра 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 1
Ковтун Вадим Транс-Авто-Д 1
Ковтун Василь Олімпік 1
Козак Вячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 1
Колісник Іван Zoovetprom-Ivet 1
Колесник Андрій ФК “Гвардія” 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1
Кондратюк Микола Lifecell 1
Копицяк Артем Booster 1
Корженівський Богдан Dark Horse 1
Коржук Максим ЗА-ЗУЛ 1
Королюк Олександр STV 1
Корчевний Олександр REDMION 1
Косевич Олександр Rexsoft 1
Костенко Кирило Beerloga 1
Костик Михайло ФК “Меджибіж” 1
Котович Віталій Astrum 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Кравчук Ігор Компанія 1
Крохан Вадим Ветеран (Хмельницький) 1
Крулік Артур Товтри 1
Куркевич Артем СК “Проскурів” 1
Кучерук Костянтин Максимум 1
Кучерявий Олег Crispus 1
Кучерявий Юрій Прикордонник-Frisor 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 1
Кушнір Олексій ФК “Садівник” 1
Лісніченко Ігор Алмаз 1
Ліхновський Михайло Новатор-Тепловик 1
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Ліщук Іван Helpix 1
Лагодзінський Андрій Crispus 1
Лахмай Геннадій WOODMALL 1
Лемець Олег МФК “Буг” 1
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 1
Лис Віталій ЕкоАльт 1
Лосовський Олександр МФК “Буг” 1
Лущик Сергій Спарта 1
Люблінський Артем Helpix 1
Майко Олександр Helpix 1
Майхер Роман Транс-Авто-Д 1
Макогонюк Олександр Транс-Авто-Д 1
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Малукалов Іван Перша Приватна Броварня 1
Маркітан Олег Грузевиця-Агро 1
Маховський Максим Авіатор 1
Мацеплюк Олег ФК “Бронівка” 1
Мацько Микола Rexsoft 1
Мевша Володимир МФК “URBAN” 1
Мельник Максим. Beerloga 1
Мельничук Андрій Конфермат-Forex Club 1
Микуляк Олег ФК “Меджибіж” 1
Михайленко Дмитро Helpix 1
Михайленко Роман Феміда 1
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 1
Моспан Ігор Revenge 1
Мочульський Володимир Тепловик-2 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 1
Муляр Віталій Олімпік 1
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 1
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Овсяк Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Овчинніков Павло Фахівець 1
Оніщук Максим REDMION 1
Остапов Вадим Грузевиця-Агро 1
Охремчук Руслан Авіатор-Случ 1
Підручний Андрій УПП Хмельницький 1
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 1
Пампурак Микола Компанія 1
Пелишок Михайло Локомотив 1
Пендичук Олександр Revenge 1
Петренко Максим МФК “Ехо” 1
Петрук Ярослав КАЗ 1
Поляруш Владислав ФК “Гвардія” 1
Почуприн Вячеслав Спарта 1
Пріхна Дмитро Ракета 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Рабченюк Віктор Максимум 1
Рак Сергій Транс-Авто-Д 1
Решітник Олексій Vavilon 1
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 1
Рибчинський Юрій Ракета 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 1
Ростківський Ігор Алмаз 1
Рудий Владислав Золотий Грифон 1
Рудишин Дмитро Перша Приватна Броварня 1
Сіньковський Вадим М’ясний маркет 1
Савчук Олександр ХФК “Давид” 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Сальо Юрій Спарта 1
Самарічев Дмитро REDMION 1
Самолига Олег Електротранс 1
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 1
Сафронов Володимир Олімпік 1
Сержант Юрій Прикордонник-2 1
Синицький Олександр ФК “Садівник” 1
Скибінський Дмитро Олімп 1
Слобода Сергій Алмаз 1
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 1
Сович Андрій ФК “Гвардія” 1
Соловей Олексій WOODMALL 1
Сорока Дмитро Хмельницькі делікатеси 1
Стаднічук Сергій ККФА-Червона Зірка 1
Стасішен Іван Revenge 1
Степанюк Костянтин Beerloga 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 1
Стоян Ілля Тепловик-2 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 1
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 1
Таранціца Андрій МФК “Буг” 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Темнюк Микола Конфермат-Forex Club 1
Терлецький Данило Тепловик-2 1
Тимощук Ростислав Компанія 1
Ткаліч Ігор ФК “Ліон-ВСП” 1
Токарчук Андрій Victory 1
Умаров Ісмаїл Ветеран (Хмельницький) 1
Фабіян Владислав Локомотив 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна 1
Федорко Артем Динамо-ГУНП 1
Федорко Микола REDMION 1
Фещук Максим КАЗ 1
Ціпко Костянтин ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 1
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 1
Чичановський Мирослав Локомотив 1
Чорний Максим ДБК 1
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Шемчук Богдан СК “Проскурів” 1
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1
Шинкович Ростислав Zoovetprom-Ivet 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 1
Шляховий Костянтин WOODMALL 1
Шперчук Дмитро Менс 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 1
Шумський Владислав Новатор-Тепловик 1
Шутяк Дмитро Алмаз 1
Щавінський Дмитро REDMION 1
Щербатюк Андрій Електротранс 1
Юрко Петро Філтекс 1
Юрчак Михайло ХФК “Давид” 1
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 1
Якубовський Денис Філтекс 1
Ярмошук Ігор МФК “Ехо” 1
Яровець Юрій Десна Агро Плюс 1
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Ясніцький Ярослав Облавтодор 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1
Марчук Ярослав СК “Проскурів” 1 (1)
Мишко Костянтин Новатор-Тепловик 1 (1)

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Дзядик Богдан ФК “Гвардія” 1 1 6
Буряк Руслан Транс-Авто-Д 1 0 5
Дубенцов Олександр Перша Приватна Броварня 1 0 5
Залевський Дмитро ФОСК “Спортлідер” 1 0 5
Когут Павло КАЗ 1 0 5
Котик Дмитро Авіатор-Случ 1 0 5
Орін Андрій СК “Проскурів” 1 0 5
Редько Дмитро СК “Проскурів” 1 0 5
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 1 0 5
Семенов Сергій Crispus 1 0 5
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1 0 5
Шкодяк Даниіл WOODMALL 1 0 5
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 2 2
Калашніков Іван ФК “Гвардія” 0 2 2
Кльоц Ігор КАЗ 0 2 2
Луцюк Віталій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Олексюк Сергій КАЗ 0 2 2
Розгон Сергій Ветеран (Хмельницький) 0 2 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 2 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 2 2
Сьомін Вадим СК “Проскурів” 0 2 2
Шлапак Віталій Феміда 0 2 2
Івановський Віталій Олімп 0 1 1
Ігнатов Вадим Адвокат 0 1 1
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 0 1 1
Авдєєв Дмитро Облавтодор 0 1 1
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 0 1 1
Алексєєв Микола Ауді 0 1 1
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 0 1 1
Афіновський Олександр Crispus 0 1 1
Білик Вадим ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Бабак Сергій М’ясний маркет 0 1 1
Бартенєв Артем Перша Приватна Броварня 0 1 1
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 0 1 1
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Бись Богдан ХФК “Давид” 0 1 1
Босак Вадим ЕкоАльт 0 1 1
Босак Максим Zoovetprom-Ivet 0 1 1
Брицький Владислав WOODMALL 0 1 1
Буряк Андрій Транс-Авто-Д 0 1 1
Вакух Дмитро МобіФренд 0 1 1
Вармінський Микола Сокіл 0 1 1
Василів Тарас Евеліна 0 1 1
Васильчук Олександр Філтекс 0 1 1
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 1 1
Вельц Юрій ФК “Студениця-1” 0 1 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Власов Дмитро Епіцентр-К 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Вовнянко Олексій ФК “ЮАН” 0 1 1
Гайдайчук Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Генцар Микола ФК “Студениця-1” 0 1 1
Гладій Микита Десна Агро Плюс 0 1 1
Глушок Ігор М’ясний маркет 0 1 1
Гнатюк Денис WOODMALL 0 1 1
Горський Юрій Crispus 0 1 1
Градомський Андрій Інкогніто 0 1 1
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 0 1 1
Гуменюк Ярослав Revenge 0 1 1
Гурба Андрій Прикордонник-Frisor 0 1 1
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Дашевський Роман Десна Агро Плюс 0 1 1
Дикий Олександр Ракета 0 1 1
Домінов Олег ФК “ЮАН” 0 1 1
Дубчак Валентин Облавтодор 0 1 1
Дудар Андрій FC “Friends-Гладіатор” 0 1 1
Дудка Віталій ФК “Садівник” 0 1 1
Душкін Денис Феміда 0 1 1
Журавльов Ігор Лунтік 0 1 1
Задерейко Максим Ковчег 0 1 1
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Замогильний Олександр Алмаз 0 1 1
Заморока Олександр ДБК 0 1 1
Зарванський Віталій Аванті 0 1 1
Здоровило Ігор ФК “Гвардія” 0 1 1
Зенін Владислав Сокіл 0 1 1
Зощук Андрій Beerloga 0 1 1
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Казарян Тігран Albion 0 1 1
Кейлик Денис ФК “Меджибіж” 0 1 1
Керничанський Владислав Облавтодор 0 1 1
Кирик Ігор Новатор-Тепловик 0 1 1
Кирилюк Владислав Zoovetprom-Ivet 0 1 1
Клімішен Дмитро Максимум 0 1 1
Ковалевський Максим ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Коваленко Михайло ФК “ЮАН” 0 1 1
Ковальов Максим Облавтодор 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Козак Вячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Корольков Владислав Епіцентр-К 0 1 1
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Котович Віталій Astrum 0 1 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Кравецький Кирило Максимум 0 1 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 0 1 1
Кривак Михайло Astrum 0 1 1
Кузь Родіон WOODMALL 0 1 1
Кузюткін Олександр Фортуна 0 1 1
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 0 1 1
Куречко Вадим Ковчег 0 1 1
Кучерявий Олег Crispus 0 1 1
Кушнір Роман ФК “Садівник” 0 1 1
Ліхновський Михайло Новатор-Тепловик 0 1 1
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Ліщук Іван Helpix 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Лизун Ілля ФК “Студениця-1” 0 1 1
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 0 1 1
Логвиненко Іван Ротор 0 1 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Міць” 0 1 1
Майхер Роман Транс-Авто-Д 0 1 1
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Марущак Руслан ФК “Садівник” 0 1 1
Матусов Дмитро Ракета 0 1 1
Мельник Максим. Beerloga 0 1 1
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Нагорняк Андрій Карат-mebli remtion 0 1 1
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 0 1 1
Овсяк Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Олійник Микола ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Омарі Ідріс Helpix 0 1 1
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 1 1
Осацький Владислав WOODMALL 0 1 1
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 0 1 1
Остроголов Данило ZALIV 10 0 1 1
Охоцький Назарій ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Охремчук Руслан Авіатор-Случ 0 1 1
Ошовський Артем Евеліна 0 1 1
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 1 1
Піхотко Олег Евеліна 0 1 1
Панчук Сергій Десна Агро Плюс 0 1 1
Пасічник Олексій Феміда 0 1 1
Петрук Євген Rexsoft 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 0 1 1
Походзей Павло МФК “Буг” 0 1 1
Рижук Олександр Лунтік 0 1 1
Рижук Степан Феміда 0 1 1
Романюк Андрій ФК “ЮАН” 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Савіцький Роман Золотий Грифон 0 1 1
Сафронов Володимир Олімпік 0 1 1
Скалій Олександр Новатор-Тепловик 0 1 1
Славута Олександр Карат-mebli remtion 0 1 1
Слобода Сергій Алмаз 0 1 1
Соловей Олексій WOODMALL 0 1 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 1 1
Степанюк Євгеній Аванті 0 1 1
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Стець Андрій Ковчег 0 1 1
Талапчук Олександр ZALIV 10 0 1 1
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 1 1
Токарчук Ярослав Десна Агро Плюс 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Філіппов Андрій Тайфун 0 1 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Феринський Ігор Фортуна 0 1 1
Харчук Назар Zoovetprom-Ivet 0 1 1
Хоптяр Павло Сокіл 0 1 1
Худік Роман КАЗ 0 1 1
Чемерис Владислав Аванті 0 1 1
Чичановський Мирослав Локомотив 0 1 1
Чорний Максим ДБК 0 1 1
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Шевчук Олександр ХФК “Давид” 0 1 1
Шелест Олексій Компанія 0 1 1
Шкрябець Сергій Helpix 0 1 1
Шумський Владислав Новатор-Тепловик 0 1 1
Шутяк Євген WOODMALL 0 1 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 0 1 1
Щепанський Едуард Феміда 0 1 1
Юзиков Артем FC “Diamant” 0 1 1
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Якубов Алішер Beerloga 0 1 1
Яремчук Андрій Максимум 0 1 1
Яремчук Антон FC “Infinity” 0 1 1
Ярош Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Ясніцький Ярослав Облавтодор 0 1 1
Яцьков Сергій Нева 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч у Кубку:

Луцюк Віталій (“Хмельницькі делікатеси”) – 1/4 фіналу, 2-ий матч;

Кльоц Ігор (“КАЗ”) – 1/4 фіналу, 2-ий матч;

Олексюк Сергій (“КАЗ”) – 1/4 фіналу, 2-ий матч;

Дубенцов Олександр

Котик Дмитро

Залевський Дмитро

Сабадаш Костянтин

Шкодяк Даниіл

Семенчук Віталій

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here