Преміум-ліга: синхронні успіхи фаворитів та перша перемога «Тетри-ДЮСШ №1»

375

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 6-ого туру  у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Перетнув свій екватор груповий етап і у дивізіоні 2, і на відміну від найсильнішого дивізіону, тут «екваторний» тур видався не таким яскравим, оскільки представники групи лідерів між собою волею календаря не зустрічалися. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

Чергові три очки здобув «МобіФренд», який у протистоянні «молодості проти досвіду» переміг міцний «ЕкоАльт». «Нічним жахом» номінальних гостей став дует Трембач-Герасимчук, кожен з якого по три рази змусив капітулювати Коника, а нарікати за цей результат «зелені» повинні тільки на себе, а не на свого голкіпера, який ще й немало виручав своїх партнерів. Щоправда, реалізуй «ЕкоАльт» хоча б половину створених моментів за рахунку 2:4, все у грі могло б скластися зовсім інакше для підопічних Олега Рогульського, але або Мазур у «рамці» діяв надійно, або ж самі номінальні гості не раз вибачали суперника. В підсумку «ЕкоАльт» зумів забити лише тричі, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 6:3 на користь «МобіФренда», який завдяки цьому успіху продовжує утримувати четверту сходинку у табелі про ранги.

Продовжив безпрограшну серію «Ауді», але матч із «Lifecellom» попри підсумковий рахунок точно не назвеш легким для підопічних Олександра Войтовича. З перших хвилин було помітно, що «автомобілісти» віддали немало сил та емоцій у переможній кубковій грі з «Інтерпродсервісом» напередодні, а ось більш свіжіші «зв’язківці» завдяки дублю Люховця зробили більш ніж серйозний натяк на сенсацію. Однак далі «Ауді» зумів продемонструвати свої кращі якості, і ще до завершення першого тайму переламав хід подій на свою користь, а після перерви перевага «чорних» у рахунку збільшувалася. Всього глядачі побачили у матчі відразу 16 забитих м’ячів, одинадцять з яких влетіло у ворота «Lifecella», а найбільш активним у стадії завершення атак номінальних гостей став Віктор Савчук, розродившись хет-триком. В підсумку – 11:5 на користь «Ауді», якому ця перемога дозволила закріпитися на другій позиції у «турнірці». «Lifecell» ж програє вдруге поспіль, і випадає за межі топ-8, однак головні конкуренти підопічних Олексія Янчука розташувалися на відстані витягнутої руки від «зв’язківців».

«Лунтік» та «Атлетик-Ферозіт» не могли останнім часом порадувати власних фанів перемогами, отож вікторія у очній битві їм була вкрай необхідна не лише з турнірної, а й з психологічної точки зору. Дозаявочний період вдихнув нове життя у нестабільних досі «атлетиків», і з Загребельним у воротам та настирним Нолем у захисті вони в порівннянні з минулими матчами виглядали більш ніж достойно. Гол Дашкевича так і залишився єдиним у першому таймі, а ось вирішальним став відрізок з 29-ої по 34-ту хвилину. Тоді у ворота «лунтіків» влетіло три м’ячі поспіль, а активний Дашкевич оформив дубль. Відродити інтригу «Лунтік» зумів лише наприкінці зустрічі, коли відзначилися по черзі Гизлик та Рижук, але на більше у «салатових» вже не було ні часу, ні можливості . В підсумку, перемога «Атлетика-Ферозіт» з рахунком 4:2, яка піднімає «синіх» на 5-е місце.

В минулому турі «Тетра-ДЮСШ №1» переграла «Briilliant», але за участь «підставного» гравця ця перемога далі для «синіх» рішенням КДК перетворилася на технічну поразку. Цей факт додав ще більше спортивної злості об’єднаній команді, яка в 6-ому турі здолала непоступливий «Філтекс-Аваль», який до звітної зустрічі підійшов з двома поспіль перемогами. Справжнім «злим генієм» останніх став Ігор Лісніченко. MVP зимового турніру у дивізіону 5 провів просто ідеальний поєдинок, і в підсумку шість разів вразив ворота Незборецького, забивши самотужки більше, ніж уся команда суперник «Тетри-ДЮСШ №1» у цій грі. Вдалий почин Ігоря підтримали і інші партнери, ще тричі колективними зусиллями змусивши «Філтекс-Аваль» розпочинати гру від центрального півкола, а самі «філтексівці» зуміли відповісти лише п’ятьма результативними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 9:5 на користь «Тетри-ДЮСШ №1», якій цій результат, враховуючи високу щільність у табелі про ранги, залишає підопічним Віктора Кузьміна та Руслана Дубового досить непогані шанси на вихід у плей-офф.

А ось «Brilliant», якому дісталася та сама технічна перемога, на радощах отримав повний кошик м’ячів від розлюченого «Фахівця». «Фахівці» на цей матч зібрали оптимальний склад, і мали що доводити собі і власним фанам після фіаско у грі з «Інтерпродсервісом». Оборона «бріліантових» нагадувала прохідний двір, раз за разом даючи тріщину, і цим більш досвідчені «фахівці» просто не могли не скористатися. Запам’ятається цей матч Олександру Криськову, який у звітній грі відзначився покером, та й Павло Овчинніков, на рахунку хет-трик, ще довго з’являтиметься у нічних кошмарах захисникам «Brillianta». Голи Гаваги та Шевчука лише закріпили більш ніж вагому перевагу «Фахівця». А ось «Brilliant» зумів нагадати про себе лише за рахунку 0:9, коли по черзі відзначилися Луцюк та Дем’янюк. В підсумку – розгромна перемога «Фахівця» з рахунком 9:2, яка дозволяє минулорічному чемпіону дивізіону 3 закріпити власні позиції у трійці кращих.

Не вийшло боротьби і в заключному матчі 6-ого туру, у якому «Інтерпродсервіс» розтрощив «Червону Зірку». Останні зуміли більш-менш достойно протистояти лідеру лише у першому таймі, коли пропустили лише тричі, а ось після перерви голи у ворота Януша посипалися, неначе, з рогу достатку. Спіймавши кураж, підопічні Сергія Малукалова довели рахунок на табло до двозначного, а активний Гарбар, залишивши у воротах суперниках своїх п’ять гольових «автографів», завдяки цьому досягненню став одноосібним лідером бомбардирської гонки у дивізіоні 2. «Червона Зірка» спромоглася лише дещо підсолодити гіркоту власного фіаско завдяки влучному удару у виконанні Огороднічука – 11:2 на користь «Інтерпродсервіса», який завдяки цій перемозі закріплюється на вершині табелі про ранги.

У 7-ому турі (базова дата матчів – 8 липня) зустрінуться наступні пари команд: «Тетра-ДЮСШ №1» – «Lifecell», «Фахівець» – «Філтекс-Аваль», «Червона Зірка» – «Brilliant», «ЕкоАльт» – «Інтерпродсервіс», «Лунтік» – «МобіФренд», «Ауді» – «Атлетик-Ферозіт».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 6-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 2

«МобіФренд» – «ЕкоАльт» – 6:3 (4:1)

Голи: Трембач (5, 21, 49), Герасимчук (13, 24, 39) – Трофанюк (25), Шнира (29), Яворський (32)

«МобіФренд»: Трембач, Герасимчук, Д. Вакух, Шаварський, Єременко, Ладунець, Южанінов, Нетеча, Мазур, Оніщук

«ЕкоАльт»: Коник, Гончар, Карпенко, Шнира, Музика, Трофанюк, Яворський, Матус

Попередження: Ладунець (21) – Трофанюк (2)

«Lifecell» – «Ауді» – 5:11 (3:4)

Голи: Люховець (7, 11, 29), Власов (17), Іщук (48) – Загребельний (12, 39), Гриньков (21), Ковбасюк (23), Ошовський (25), Савчук (26, 28, 34), Алексєєв (33, 42), Чепурний (49)

«Lifecell»: Янчук, Віт, Власов, Дронг, Іщук, Коваленко, Люховець, Мещеряков, Танасійчук, Ціпко

«Ауді»: Савчук, Галкін, Чепурний, Боденчук, Алексєєв, Загребельний, Бондарчук, Ошовський, Головань, Ковбасюк, Гриньков

Попередження: Алексєєв (18), Ошовський (35), Боденчук (37)

«Лунтік» – «Атлетик-Ферозіт» – 2:4 (0:1)

Голи: Гизлик (47), Рижук (48) – Дашкевич (2, 34), Романов (29), Яюс (33)

«Лунтік»: Шевчук, Гизлик, Подвисоцький, Рижук, Р. Чекирда, П. Чекирда, Петреченко, Заболотний, Крулік, Дзюбак

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, Умаров, Дашкевич, Романов, Тринадцятко, Розізнаний, Ноль, Музиченко, Діхтяренко

Попередження: П. Чекирда (4)

«Філтекс-Аваль» – «Тетра-ДЮСШ №1» – 5:9 (1:3)

Голи: Шляховий (6, 45, 49), О. Вакух (34), Юрко (44) – Задерейко (4), Лісніченко (9, 16, 26, 41, 42, 43), Чемерис (39), Фасуляк (46)

«Філтекс-Аваль»: Хдейр, Дацишин, Шляховий, Юрко, Кирик, Посмітюха, О. Вакух, Свіщов, Незборецький, Подольський

«Тетра-ДЮСШ №1»: Кузьмін, Задерейко, Гуринович, Чемерис, Фасуляк, Лісніченко, Паюк

Попередження: О. Вакух (40) – Паюк (38)

«Brilliant» – «Фахівець» – 2:9 (0:4)

Голи: Дем’янюк (45), Луцюк (46) – Овчинніков (2, 12, 37), Криськов (8, 30, 33, 34), Гавага (18), Шевчук (39)

«Brilliant»: Пономарьов, Аль Халф Фаєз, Тихонюк, Рибчинський, Луцюк, Потюк, Дем’янюк, Булка

«Фахівець»: Ващук, Бобік, Гавага, Овчинніков, Шевчук, Кирилюк, Семенюк, Присяжнюк, Бородій, Криськов

«Інтерпродсервіс» – «Червона Зірка» – 11:2 (3:1)

Голи: Троян (13, 17), Гарбар (14, 29, 41, 42, 29), Первєєв (28), Побережний (31), Панькевич (48, 49) – Молодих (9), Р. Огороднічук (46)

«Інтерпродсервіс»: Іщук, Паштепа, Первєєв, Панькевич, Гарбар, Троян, Стецюк, Побережний, Самолига

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Стець, Веселовський, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Сироватко, Данилюк, Молодих, Горбачов

Попередження: Самолига (24) – Мевша (21), Стець (28)