Преміум-ліга: система формування календаря Кубку ТМ “Brave GK” у дивізіонах 1,2,3 та 4

0
1009

Надаємо Вашій увазі систему формування календаря розіграшу Кубку ТМ “Brave GK” у дивізіонах 1,2,3 та 4 Преміум-ліги з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

На команди, які посіли місця з 9 по 14 за підсумками регулярного чемпіонату у дивізіонах 1,2,3 та 4 тепер очікує боротьба у Кубку ТМ “Brave GK”. Згідно Регламенту, це буде одноколовий турнір у 5-ть турів “кожна з кожною” із збереженням очок, набраних командами у матчах регулярного чемпіонату, де будуть розіграні підсумкові місця з 9-ого по 14-е. За підсумками Кубку ТМ “Brave GK” команди, які посядуть 12, 13 та 14 місця гратимуть стикові перехідні матчі з командами дивізіону рангом нижче, які посядуть 5, 4 та 3 місця відповідно, у серіях з двох матчів. Переможець визначається за кращими показниками у двоматчевому протистоянні. Команда, ж яка фінішує 9-ою і здобуде почесний трофей.

Дивізіон 1

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
WOODMALL
0 0 0 0 0-0 20
2
Евеліна
0 0 0 0 0-0 13
3
ДБК
0 0 0 0 0-0 12
4
ФК “Бігуча Лань”
0 0 0 0 0-0 10
5
Ротор
0 0 0 0 0-0 8
6
Епіцентр-К
0 0 0 0 0-0 5

1 тур

“WOODMALL” – “Епіцентр-К” –

“Евеліна” – “Ротор” –

“ДБК” – ФК “Бігуча Лань” –

2 тур

“Ротор” – “WOODMALL” –

“Епіцентр-К” – ФК “Бігуча Лань” –

“Евеліна” – “ДБК” –

3 тур

“WOODMALL” – ФК “Бігуча Лань” –

“Ротор” – “ДБК” –

“Епіцентр-К” – “Евеліна” –

4 тур

“ДБК” – “WOODMALL” –

ФК “Бігуча Лань” – “Евеліна” –

“Ротор” – “Епіцентр-К” –

5 тур

“WOODMALL” – “Евеліна” –

“ДБК” – “Епіцентр-К” –

ФК “Бігуча Лань” – “Ротор” –

Дивізіон 2

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Олімп
0 0 0 0 0-0 22
2
Максимум
0 0 0 0 0-0 21
3
Новатор-Тепловик
0 0 0 0 0-0 20
4
Атлетик-Ceresit PRO
0 0 0 0 0-0 15
5
Олімпік
0 0 0 0 0-0 13
6
Карат-mebli remtion
0 0 0 0 0-0 13

1 тур

“Олімп” – “Карат-mebli remtion” –

“Максимум” – “Олімпік” –

“Новатор-Тепловик” – “Атлетик-Ceresit PRO” –

2 тур

“Олімпік” – “Олімп” –

“Карат-mebli remtion” – “Атлетик-Ceresit PRO” –

“Максимум” – “Новатор-Тепловик” –

3 тур

“Олімп” – “Атлетик-Ceresit PRO” –

“Олімпік” – “Новатор-Тепловик” –

“Карат-mebli remtion” – “Максимум” –

4 тур

“Новатор-Тепловик” – “Олімп” –

“Атлетик-Ceresit PRO” – “Максимум” –

“Олімпік” – “Карат-mebli remtion” –

5 тур

“Олімп” – “Максимум”

“Новатор-Тепловик” – “Карат-mebli remtion” –

“Атлетик-Ceresit PRO” – “Олімпік” –

Дивізіон 3

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Brilliant
0 0 0 0 0-0 19
2
Лунтік
0 0 0 0 0-0 19
3
ЕкоАльт
0 0 0 0 0-0 18
4
Аванті
0 0 0 0 0-0 18
5
Адвокат
0 0 0 0 0-0 17
6
Ветеран (Нова Ушиця)
0 0 0 0 0-0 9

1 тур

“Brilliant” – Ветеран (Нова Ушиця) –

“Лунтік” – “Адвокат” –

“ЕкоАльт” – “Аванті” –

2 тур

“Адвокат” – “Brilliant” –

Ветеран (Нова Ушиця) – “Аванті” –

“Лунтік” – “ЕкоАльт” –

3 тур

“Brilliant” – “Аванті” –

“Адвокат” – “ЕкоАльт” –

Ветеран (Нова Ушиця) – “Лунтік” –

4 тур

“ЕкоАльт” – “Brilliant” –

“Аванті” – “Лунтік” –

“Адвокат” – Ветеран (Нова Ушиця) –

5 тур

“Brilliant” – “Лунтік” –

“ЕкоАльт” – Ветеран (Нова Ушиця) –

“Аванті” – “Адвокат” –

Дивізіон 4

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Легіон
0 0 0 0 0-0 24
2
ХФК “Давид”
0 0 0 0 0-0 19
3
Прикордонник-2
0 0 0 0 0-0 18
4
Інкогніто
0 0 0 0 0-0 13
5
Lifecell
0 0 0 0 0-0 9
6
Думка
0 0 0 0 0-0 7

1 тур

“Легіон” – “Думка” –

ХФК “Давид” – “Lifecell” –

“Прикордонник-2” – “Інкогніто” –

2 тур

“Lifecell” – “Легіон” –

“Думка” – “Інкогніто” –

ХФК “Давид” – “Прикордонник-2” –

3 тур

“Легіон” – “Інкогніто” –

“Lifecell” – “Прикордонник-2” –

“Думка” – ХФК “Давид” –

4 тур

“Прикордонник-2” – “Легіон” –

“Інкогніто” – ХФК “Давид” –

“Lifecell” – “Думка” –

5 тур

“Легіон” – ХФК “Давид” –

“Прикордонник-2” – “Думка” –

“Інкогніто” – “Lifecell” –

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here