Преміум-ліга: система формування календаря Кубку Виклику у дивізіонах 1, 2, 3 та 4

0
1012
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Надаємо вашій увазі систему формування календаря розіграшу Кубку Виклику у дивізіонах 1, 2, 3 та 4 Преміум-ліги з футзалу сезону 2023/2024 років

На команди, які посіли місця з 9 по 14 за підсумками регулярного чемпіонату у дивізіонах 1,2,3 та 4, тепер очікує боротьба у Кубку Виклику. 

Згідно Регламенту, це буде одноколовий турнір у 5 турів “кожна з кожною” зі збереженням очок, набраних командами у матчах регулярного чемпіонату, де будуть розіграні підсумкові місця з 9-ого по 14-е. За підсумками Кубку Виклику команди, які посядуть 12, 13 та 14 місця гратимуть стикові перехідні матчі з командами дивізіону рангом нижче, які посядуть 5, 4 та 3 місця відповідно, у серіях з двох матчів. Переможець визначається за кращими показниками у двоматчевому протистоянні. Команда, ж яка фінішує 9-ою і здобуде почесний трофей.

Дивізіон 1 

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Кардіфф

0

0

0

0

00

20

2

ФК Бігуча Лань

0

0

0

0

00

20

3

ФГ КОСВО

0

0

0

0

00

18

4

КАЗ

0

0

0

0

00

16

5

Алмаз

0

0

0

0

00

16

6

Прикордонник SUNOCO

0

0

0

0

00

9

 Тур 1

Кардіфф – Прикордонник SUNOCO

ФК Бігуча Лань – Алмаз

ФГ КОСВО – КАЗ

Тур 2

Прикордонник SUNOCO – КАЗ

Алмаз – ФГ КОСВО

Кардіфф – ФК Бігуча Лань

Тур 3

ФК Бігуча Лань – Прикордонник SUNOCO

ФГ КОСВО – Кардіфф

КАЗ – Алмаз

Тур 4

Прикордонник SUNOCO – Алмаз

Кардіфф – КАЗ

ФК Бігуча Лань – ФГ КОСВО

Тур 5

ФГ КОСВО – Прикордонник SUNOCO

КАЗ – ФК Бігуча Лань

Алмаз – Кардіфф

Дивізіон 2

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Ракета

0

0

0

0

00

21

2

ДЮСШ №1-Будівельний Альянс Груп

0

0

0

0

00

20

3

Ротор

0

0

0

0

00

18

4

Філтекс

0

0

0

0

00

15

5

Тепловик

0

0

0

0

00

14

6

Атлетик Ceresit PRO

0

0

0

0

00

12

Тур 1

Ракета – Атлетик Ceresit PRO

ДЮСШ №1-Будівельний Альянс ГрупТепловик

РоторФілтекс

Тур 2

Атлетик Ceresit PROФілтекс

Тепловик Ротор

Ракета – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс Груп

Тур 3

ДЮСШ №1-Будівельний Альянс ГрупАтлетик Ceresit PRO

РоторРакета

ФілтексТепловик

Тур 4

Атлетик Ceresit PRO Тепловик

Ракета – Філтекс

ДЮСШ №1-Будівельний Альянс Груп Ротор

Тур 5

Ротор –  Атлетик Ceresit PRO

ФілтексДЮСШ №1-Будівельний Альянс Груп

Тепловик – – Ракета

Дивізіон 3

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Центр 13

0

0

0

0

00

25

2

ЕкоАльт

0

0

0

0

00

24

3

НОВАВЕТ

0

0

0

0

00

22

4

FC Diamant

0

0

0

0

00

20

5

Товтри

0

0

0

0

00

14

6

Компанія

0

0

0

0

00

10

Тур 1

Центр 13 – Компанія

ЕкоАльт – Товтри

НОВАВЕТ – FC Diamant

Тур 2

Компанія – FC Diamant

Товтри – НОВАВЕТ

Центр 13 – ЕкоАльт

Тур 3

ЕкоАльт – Компанія –

НОВАВЕТ– Центр 13

FC Diamant – Товтри

Тур 4

Компанія – Товтри

Центр 13 – FC Diamant

ЕкоАльт – НОВАВЕТ

Тур 5

НОВАВЕТ – Компанія –

FC Diamant ЕкоАльт

Товтри – Центр 13

Дивізіон 4

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК Олімп (Солобківці)

0

0

0

0

00

24

2

ФК Подільський Кремінь

0

0

0

0

00

20

3

Адвокат

0

0

0

0

00

16

4

Brilliant

0

0

0

0

00

15

5

Нева

0

0

0

0

00

15

6

NETiP-Патріоти

0

0

0

0

00

14

Тур 1

ФК Олімп (Солобківці) – NETiPПатріоти

ФК Подільський Кремінь – Нева

Адвокат – Brilliant

Тур 2

NETiPПатріоти – Brilliant

Нева – Адвокат

ФК Олімп (Солобківці) – ФК Подільський Кремінь

Тур 3

ФК Подільський Кремінь – NETiPПатріоти

Адвокат – ФК Олімп (Солобківці)

Brilliant – Нева

Тур 4

NETiPПатріоти – Нева

ФК Олімп (Солобківці) – Brilliant

ФК Подільський Кремінь – Адвокат

Тур 5

Адвокат – NETiPПатріоти

Brilliant – ФК Подільський Кремінь

Нева – ФК Олімп (Солобківці)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here