Преміум-ліга: система формування календаря втішних кубків у дивізіонах 1, 2, 3, 4 та 5

0
1081

Надаємо Вашій увазі схему формування календаря заключного відрізку сезону для команд, які не змогли у своїх дивізіонах пробитися до стадії плей-офф

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Дивізіон 1

Кубок Виклику (одноколовий турнір за підсумкові 9-14 місця із збереженням очок, набраних на груповому етапі)

1 тур

«Евеліна» – «Ротор-2»

«Олімп» – «Beerloga»

«Тетра» – «Ротор»

2 тур

«Ротор-2» – «Ротор»

«Beerloga» – «Тетра»

«Евеліна» – «Олімп»

3 тур

«Олімп» – «Ротор-2»

«Тетра» – «Евеліна»

«Ротор» – «Beerloga»

4 тур

«Ротор-2» – «Beerloga»

«Евеліна» – «Ротор»

«Олімп» – «Тетра»

5 тур

«Тетра» – «Ротор-2»

«Ротор» – «Олімп»

«Beerloga» – «Евеліна»

Дивізіон 2

Кубок Виклику (одноколовий турнір за підсумкові 9-14 місця із збереженням очок, набраних на груповому етапі)

1 тур

«Карат-Velmet» – «Сокіл-2»

«Червона Зірка» – «Товтри»

«Максимум» – «Десятка»

2 тур

«Сокіл-2» – «Десятка»

«Товтри» – «Максимум»

«Карат-Velmet» – «Червона Зірка»

3 тур

«Червона Зірка» – «Сокіл-2»

«Максимум» – «Карат-Velmet»

«Десятка» – «Товтри»

4 тур

«Товтри» – «Сокіл-2»

«Карат-Velmet» – «Десятка»

«Червона Зірка» – «Максимум»

5 тур

«Максимум» – «Сокіл-2»

«Десятка» – «Червона Зірка»

«Товтри» – «Карат-Velmet»

Дивізіон 3

Кубок Виклику (одноколовий турнір за підсумкові 9-14 місця із збереженням очок, набраних на груповому етапі)

1 тур

«ЕкоАльт» – ФК «ЛП»

«Brilliant» – ФК «Литвина»

«Лунтік» – «Starlife»

2 тур

ФК «ЛП» – «Лунтік»

ФК «Литвина» – «Starlife»

«ЕкоАльт» – «Brilliant»

3 тур

«Brilliant» – ФК «ЛП»

«Starlife» – «ЕкоАльт»

«Лунтік» – ФК «Литвина»

4 тур

ФК «ЛП» – ФК «Литвина»

«ЕкоАльт» – «Лунтік»

«Brilliant» – «Starlife»

5 тур

«Starlife» – ФК «ЛП»

«Лунтік» – «Brilliant»

ФК «Литвина» – «ЕкоАльт»

Дивізіон 4

Кубок Виклику (одноколовий турнір за підсумкові 9-14 місця із збереженням очок, набраних на груповому етапі)

1 тур

«МобіФренд» – «Думка»

«Тепловик» – «Престиж-Авто»

«Носорог» – «Сокіл»

2 тур

«Думка» – «Сокіл»

«Престиж-Авто» – «Носорог»

«МобіФренд» – «Тепловик»

3 тур

«Тепловик» – «Думка»

«Носорог» – «МобіФренд»

«Сокіл» – «Престиж-Авто»

4 тур

«Думка» – «Престиж-Авто»

«МобіФренд» – «Сокіл»

«Тепловик» – «Носорог»

5 тур

«Носорог» – «Думка»

«Сокіл» – «Тепловик»

«Престиж-Авто» – «МобіФренд»

Дивізіон 5

Кубок Престижу (одноколовий турнір за підсумкові 9-12 місця)

1 тур

«Алмаз» – «ЗА-ЗУЛ»

«Легіон» – «Lifecell»

2 тур

«ЗА-ЗУЛ» – «Lifecell»

«Алмаз» – «Легіон»

3 тур

«Легіон» – «ЗА-ЗУЛ»

«Lifecell» – «Алмаз»

Кубок Виклику (одноколовий турнір за підсумкові 13-16 місця)

1 тур

FC «Diamant» – СК «Новатор Арті-Спорт»

«Вуд-Молл» – «Ковчег»

2 тур

СК «Новатор Арті-Спорт» – «Ковчег»

FC «Diamant» – «Вуд-Молл»

3 тур

«Вуд-Молл» – СК «Новатор Арті-Спорт»

«Ковчег» – FC «Diamant»

Кубок Надії (одноколовий турнір за підсумкові 17-20 місця)

1 тур

«Інкогніто» – «Регбі-Evolution»

«Меблі-Лідер» – ФК «ЮАН»

2 тур

«Регбі-Evolution» – ФК «ЮАН»

«Інкогніто» – «Меблі-Лідер»

3 тур

«Меблі-Лідер» – «Регбі-Evolution»

«Інкогніто» – ФК «ЮАН»

Зимовий Кубок (одноколовий турнір за підсумкові 21-24 місця)

1 тур

«Booster» – «Електротранс»

«Smile» – «Аванті»

2 тур

«Електротранс» – «Аванті»

«Booster» – «Smile»

3 тур

«Smile» – «Електротранс»

«Аванті» – «Booster»

 Кубок Пріоритету (одноколовий турнір за підсумкові 25-28 місця)

1 тур

ФК «Крупа» – «Новатор-2»

ФК «Розсоша» – «ДЮСШ №1-Фенікс»

2 тур

«Новатор-2» – «ДЮСШ №1-Фенікс»

ФК «Крупа» – ФК «Розсоша»

3 тур

ФК «Розсоша» – «Новатор-2»

ФК «Крупа» – «ДЮСШ №1-Фенікс»

Кубок Перспективи (одноколовий турнір за підсумкові 29-32 місця)

1 тур

«Стимул» – «Енергетик»

«Торнадо» – «Стріла-ХГПА»

2 тур

«Енергетик» – «Стріла-ХГПА»

«Стимул» – «Торнадо»

3 тур

«Торнадо» – «Енергетик»

«Стріла-ХГПА» – «Стимул»

Втішний Кубок (одноколовий турнір за підсумкові 33-35 місця)

1 тур

«Перша Приватна Броварня» – «Амадока»

2 тур

«ХЕМТ» – «Перша Приватна Броварня»

3 тур

«Амадока» – «ХЕМТ»

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here