Преміум-ліга: система формування календаря втішних кубків у дивізіоні 5

0
751

Дирекція ПРЕМІУМ-ЛІГИ затвердила схему формування календаря заключного відрізку сезону для команд дивізіону 5, які не змогли пробитися до стадії плей-офф

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRIZMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Кубок ТМ “МобіФренд” (одноколовий турнір за підсумкові 17-20 місця)

Учасники (команди, які фінішували 5-ими на груповому етапі): ФК “Житниця Поділля-Радісне”, “Стимул+”, Олімп (Солобківці), “Dark Horse”.

1-ий тур

ФК “Житниця Поділля-Радісне” – “Dark Horse” –

“Стимул+” – Олімп (Солобківці) –

2-ий тур

ФК “Житниця Поділля-Радісне” – “Стимул+” –

“Dark Horse” – Олімп (Солобківці) –

3-ий тур

Олімп (Солобківці) – ФК “Житниця Поділля-Радісне” –

“Стимул+” – “Dark Horse” –

Кубок ТМ “Prisma” (одноколовий турнір за підсумкові 21-24 місця)

Учасники (команди, які фінішували 6-ими на груповому етапі): “Прогрес-В”, МФК “Сервіс-Буд”, “Скорпіон”, FC “ADRENALINE”.

1-ий тур

“Прогрес-В” – FC “ADRENALINE” –

МФК “Сервіс-Буд” – “Скорпіон” –

2-ий тур

“Прогрес-В” – МФК “Сервіс-Буд” –

FC “ADRENALINE” – “Скорпіон” –

3-ий тур

“Скорпіон” – “Прогрес-В” –

МФК “Сервіс-Буд” – FC “ADRENALINE” –

Кубок Родинної пасіки GAVAGA (одноколовий турнір за підсумкові 25-28 місця)

Учасники (команди, які фінішували 7-ими на груповому етапі): МФК “Буг”, “Агробізнес-ДЮСШ U-15-16”, ФК “МІЦЬ-ЧУМАК”, FC “Friends”.

1-ий тур

МФК “Буг” – FC “Friends” –

“Агробізнес-ДЮСШ U-15-16” – ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” –

2-ий тур

МФК “Буг” – “Агробізнес-ДЮСШ U-15-16” –

FC “Friends” – ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” –

3-ий тур

ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” – МФК “Буг” –

“Агробізнес-ДЮСШ U-15-16” – FC “Friends” –

Кубок ГРК “Південна Брама” (одноколовий турнір за підсумкові 29-32 місця)

Учасники (команди, які фінішували 8-ими на груповому етапі): “Гладіатор”, “Прикордонник-2”, ФК “Розсоша”, “Грузевиця-Агро”.

1-ий тур

“Гладіатор” – “Грузевиця-Агро” –

“Прикордонник-2” – ФК “Розсоша” –

2-ий тур

“Гладіатор” – “Прикордонник-2” –

“Грузевиця-Агро” – ФК “Розсоша” –

3-ий тур

ФК “Розсоша” – “Гладіатор” –

“Прикордонник-2” – “Грузевиця-Агро” –

Кубок Поділля (одноколовий турнір за підсумкові 33-36 місця)

Учасники (команди, які фінішували 9-ими на груповому етапі): МФК “URBAN-2”, “Електротранс”, FC “Standart”, FC Vatmanstudio.

1-ий тур

МФК “URBAN-2” – FC Vatmanstudio –

“Електротранс” – FC “Standart” –

2-ий тур

МФК “URBAN-2” – “Електротранс” –

FC Vatmanstudio – FC “Standart” –

3-ий тур

FC “Standart” – МФК “URBAN-2”

“Електротранс” – FC Vatmanstudio –

Кубок Виклику (одноколовий турнір за підсумкові 37-40 місця)

Учасники (команди, які фінішували 10-ими на груповому етапі): ФК “Лісоводи”, SEBN UA, “Пахтакор”, “НОВАВЕТ”.

1-ий тур

ФК “Лісоводи” – “НОВАВЕТ” –

SEBN UA – “Пахтакор” –

2-ий тур

ФК “Лісоводи” – SEBN UA –

“НОВАВЕТ” – “Пахтакор” –

3-ий тур

“Пахтакор” – ФК “Лісоводи” –

SEBN UA – “НОВАВЕТ” –

Кубок Надії (одноколовий турнір за підсумкові 41-45 місця)

Учасники (команди, які фінішували 11-12-ими на груповому етапі): “Фортуна”, Хмельницька обласна прокуратура, “Atletico Bremen”, ФК “Ружичанка-underdog”, FC “Infinity”.

1-ий тур

Хмельницька обласна прокуратура – FC “Infinity” –

“Atletico Bremen” – ФК “Ружичанка-underdog” –

2-ий тур

“Фортуна” – Хмельницька обласна прокуратура –

FC “Infinity” – “Atletico Bremen” –

3-ий тур

“Atletico Bremen” – “Фортуна” –

ФК “Ружичанка-underdog” – FC “Infinity” –

4-ий тур

“Фортуна” – ФК “Ружичанка-underdog” –

Хмельницька обласна прокуратура – “Atletico Bremen” –

5-ий тур

FC “Infinity” – “Фортуна” –

ФК “Ружичанка-underdog” – Хмельницька обласна прокуратура –

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here