Преміум-ліга: технічні дані матчів 2-ого туру фінального етапу та ігор 4-ого туру Кубку Виклику у Дивізіоні 4 + ВІДЕО

0
94

Надаємо Вашій увазі технічні дані та відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги з футзалу 2021/2022 у Дивізіоні 4

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Думка – Нева – 5:6 (2:2)

01.10.2022. Кубок Виклику. 4 тур. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

1:0 – Щербаков Ярослав, 4

1:1 – Паламарчук Андрій, 10

1:2 – Паламарчук Андрій, 20

2:2 – Курманський Олексій, 22

2:3 – Рогальський Андрій, 24

2:4 – Паламарчук Андрій, 25

3:4 – Щербаков Ярослав, 29

3:5 – Гула Вадим, 36

4:5 – Щербаков Ярослав, 37

5:5 – Щербаков Ярослав, 39

5:6 – Гула Вадим, 44

Думка: 1.Величко Андрій; 8.Побережний Денис; 2.Квасниця Максим; 11.Курманський Олексій; 3.Вівчарик Ігор; 21.Щербаков Ярослав; 6.Товсторог Валентин; 29.Ангелюк Ілля; 4.Зюбрицький Віталій; 69.Нагорняк Роман; Катернога Валерій

Нева: 1.Білик Богдан; 8.Гула Вадим; 69.Горбачов Євген; 5.Петлюк Богдан; 14.Болотюх Іван; 9.Рогальський Андрій; 77.Паламарчук Андрій

Попередження: Горбачов Євген, 16

ХФК “Давид” – Vavilon – 5:5 (2:4)

01.10.2022. Кубок Виклику. 4 тур. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

0:1 – Коваленко Михайло, 4

0:2 – Гурський Микола, 5

0:3 – Лучко Віталій, 14

1:3 – Ковальчук Олексій, 15

2:3 – Бись Богдан, 22

2:4 – Поліщук Олександр, 22

3:4 – Муляр Артем, 28

4:4 – Юрчак Михайло, 43

4:5 – Гурський Микола, 43

5:5 – Ковальчук Олексій, 44

ХФК “Давид”: 10.Муляр Юрій; 8.Муляр Артем; 13.Ковальчук Олексій; 3.Бись Богдан; 22.Сич Максим; 5.Юрчак Михайло; 7.Буртовий Сергій

Vavilon: 99.Кохановський Петро; 3.Лях Ігор; 6.Лучко Віталій; 10.Даньків Василь; 13.Саніцький Дмитро; 15.Гурський Микола; 32.Коваленко Михайло; 8.Поліщук Олександр

Компанія – ККФА-REDMION – 5:4 (1:2)

01.10.2022. Фінальний етап. 2 тур. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

0:1 – Гнатюк Валентин, 1

1:1 – Коротинський Сергій, 4

1:2 – Гнатюк Валентин, 22

2:2 – Савчук Вадим, 27

2:3 – Храпач Олександр, 32

3:3 – Калошин Максим, 33

3:4 – Гнатюк Валентин, 40

4:4 – Калошин Максим, 44

5:4 – Савчук Вадим, 44

Компанія: 1.Прокопишин Сергій; 4.Вислободський Ігор; 9.Коротинський Сергій; 3.Чеботарьов Дмитро; 8.Шпичко Андрій; 7.Шадрін Євген; 6.Калошин Максим; 13.Лисий Зореслав; 11.Савчук Вадим; 22.Федчук Віталій

ККФА-REDMION: 34.Храпач Олександр; 7.Гончар Владислав; 15.Марчук Дмитро; 11.Гнатюк Валентин; 9.Щавінський Дмитро; 32.Боднар Андрій; 41.Гуменюк Юрій; 4.Драчевський Денис; 31.Снігур Андрій; 17.Богуславський Денис

Попередження: Лисий Зореслав, 18; Шадрін Євген, 44; Богуславський Денис, 44

ФК “Подільський Кремінь” – УПП Хмельницький – 2:9 (0:4)

02.10.2022. Фінальний етап. 2 тур. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

0:1 – Палійчук Богдан, 4

0:2 – Дрозда Руслан, 12

0:3 – Підручний Андрій, 13

0:4 – Попіль Олександр, 21

0:5 – Підручний Андрій, 34

0:6 – Тарадайко Олег, 37

0:7 – Дрозда Руслан, 38

1:7 – Шеремета Андрій, 43

2:7 – Дмитрук Віталій, 44

2:8 – Кушлак Артур, 44

2:9 – Кушлак Артур, 44

ФК “Подільський Кремінь”: 8.Шеремета Андрій; 13.Демкович Олександр; 22.Власов Давид; 6.Шеремета Максим; 5.Довгий Ярослав; 7.Болотюх Дмитро; 17.Каплун Сергій; 4.Валівець Ігор; 1.Кравець Олександр; 10.Волос Олександр; 9.Дмитрук Віталій; 3.Кухар Денис; 26.Якимець Денис

УПП Хмельницький: 10.Дрозда Руслан; 11.Палійчук Богдан; 14.Московчук Ярослав; 17.Підручний Андрій; 1.Загородній Артур; 8.Руссу Олег; 5.Тарадайко Олег; 7.Гуралечко Юрій; 24.Попіль Олександр; 9.Кушлак Артур

Попередження: Палійчук Богдан, 30; Кушлак Артур, 44

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here