Преміум-ліга: технічні дані заключних матчів 1/2 фіналу плей-офф та ігор 5-ого туру Кубку Виклику у Дивізіоні 3 + ВІДЕО

0
109

Надаємо Вашій увазі технічні дані та відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги з футзалу 2022/2023 у Дивізіоні 3

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

М’ясний маркет – УПП Хмельницький – 5:2 (2:1)

11.03.2023. 1/2 фіналу. Хмельницький. “Конфермат”.

Рахунок у серії: 1:1

Голи:

Бойко Денис, 9 (1:0)

Лахмай Геннадій, 22 (2:0)

Підручний Андрій, 23 (2:1)

Палійчук Богдан (в свої ворота), 35 (3:1)

Сіньковський Вадим, 42 (4:1)

Сьомін Вадим, 43 (5:1)

Палійчук Богдан, 45 (5:2)

М’ясний маркет: 12.Петричук Андрій; 3.Глушок Ігор; 7.Сіньковський Вадим; 14.Козаренко Євгеній; 33.Лахмай Геннадій; 22.Вигоняйло Ігор; 4.Дзерве Ілля; 10.Бабак Сергій; 24.Бойко Денис; 13.Голдасевич Дмитро; 11.Сьомін Вадим; 6.Понятовський Микола; 23.Доценко Олександр; 69.Савчук Ерік; Сяньков Сергій

УПП Хмельницький: 10.Дрозда Руслан; 11.Палійчук Богдан; 14.Московчук Ярослав; 17.Підручний Андрій; 1.Загородний Артур; 3.Регеша Дмитро; 12.Сторожук Євген; 22.Семенюк Олександр; 9.Кушлак Артур; 33.Мерека Денис; 24.Попіль Олександр; 7.Гуралечко Юрій

Попередження: Підручний Андрій, 6; Регеша Дмитро, 41; Сяньков Сергій (головний тренер команди М’ясний маркет), 42; Петричук Андрій, 43

Атлетик-Ceresit PRO – ФКЮАН” – 5:4 (2:3) 

11.03.2023. 1/2 фіналу. Хмельницький. “Конфермат”.

Рахунок у серії: 1:1

Голи:

Сушицький Максим, 12 (1:0)

Басараб Юрій, 13 (2:0)

Небесний Дмитро, 17 (2:1)

Чорний Олег, 23 (2:2)

Бевз Денис, 23 (2:3)

Столяр Дмитро Дмит., 26 (2:4)

Басараб Юрій, 33 (3:4)

Басараб Юрій, 34 (4:4)

Романюк Андрій (в свої ворота), 43 (5:4)

Атлетик-Ceresit PRO: 1.Загребельний Павло; 5.Яюс Євген; 15.Розізнаний Олександр; 16.Котенков Ігор; 9.Ожеледа Владислав; 3.Рудковський Роман; 7.Сушицький Максим; 4.Басараб Юрій; 6.Музиченко Олег; 19.Ремушевський Денис; 20.Цибуля Андрій; Матковський Дмитро

ФК “ЮАН”: 45.Столяр ДмитроМик.; 5.Столяр Віталій; 7.Столяр ДмитроДмит.; 77.Нетеча Володимир; 14.Бедриківський Ярослав; 11.Вовнянко Олександр; 8.Чорний Олег; 6.Небесний Дмитро; 17.Гречаник Святослав; 55.Возний Владислав; 21.Бевз Денис; 19.Бедратий Олександр; 1.Романюк Андрій; 22.Вакух Олег

Попередження: Столяр Віталій, 23; Рудковський Роман, 28; Яюс Євген, 36; Розізнаний Олександр, 36; Небесний Дмитро, 36; Вакух Олег, 36

УПП Хмельницький – М’ясний маркет – 2:2 (0:0). По пенальті – 2:3

12.03.2023. 1/2 фіналу. Хмельницький. “Конфермат”.

Рахунок у серії: 1:2

Голи:

Мерека Денис, 27 (1:0)

Підручний Андрій (в свої ворота), 28 (1:1)

Глушок Ігор, 29 (1:2)

Підручний Андрій, 39 (2:2)

Післяматчеві пенальті:
0:0 – Палійчук Богдан (воротар)
0:1 – Голдасевич Дмитро
1:1 – Дрозда Руслан
1:2 – Лахмай Геннадій
1:2 – Підручний Андрій (воротар)
1:2 – Вигоняйло Ігор (воротар)
2:2 – Мерека Денис
2:3 – Бойко Денис
2:3 – Московчук Ярослав (воротар)

УПП Хмельницький: 10.Дрозда Руслан; 5.Палійчук Богдан; 14.Московчук Ярослав; 7.Підручний Андрій; 1.Загородний Артур; 33.Мерека Денис; 24.Попіль Олександр; 7.Гуралечко Юрій; 12.Сторожук Євген; 3.Регеша Дмитро; 9.Кушлак Артур; 22.Семенюк Олександр; 27.Тарадайко Олег

М’ясний маркет: 12.Петричук Андрій; 3.Глушок Ігор; 33.Лахмай Геннадій; 7.Сіньковський Вадим; 4.Дзерве Ілля; 14.Козаренко Євгеній; 13.Голдасевич Дмитро; 10.Бабак Сергій; 24.Бойко Денис; 22.Вигоняйло Ігор; 11.Сьомін Вадим; 23.Доценко Олександр; 21.Васильчишин Олександр; 6.Понятовський Микола

Попередження: Козаренко Євгеній, 20; Вигоняйло Ігор, 35

 

ФКЮАН” – Атлетик-Ceresit PRO – 3:4 (0:3)

12.03.2023. 1/2 фіналу. Хмельницький. “Конфермат”.

Рахунок у серії: 1:2

Голи:

Ожеледа Владислав, 9 (0:1)

Сушицький Максим, 13 (0:2)

Котенков Ігор, 14 (0:3)

Романюк Андрій (в свої ворота), 27 (0:4)

Небесний Дмитро, 32 (1:4)

Вакух Олег, 32 (2:4)

Чорний Олег, 40 (3:4)

ФК “ЮАН”: 5.Столяр Віталій; 7.Столяр ДмитроДмит.; 6.Небесний Дмитро; Столяр Дмитро Мик.; 11.Вовнянко Олександр; 8.Чорний Олег; 1.Романюк Андрій; 19.Бедратий Олександр; 22.Вакух Олег; 17.Гречаник Святослав; 21.Бевз Денис; Возний Владислав; 14.Бедриківський Ярослав; Нетеча Володимир

Атлетик-Ceresit PRO: 1.Загребельний Павло; 5.Яюс Євген; 15.Розізнаний Олександр; 16.Котенков Ігор; 9.Ожеледа Владислав; 3.Рудковський Роман; 7.Сушицький Максим; 4.Басараб Юрій; 6.Музиченко Олег; 19.Ремушевський Денис; 20.Цибуля Андрій; Матковський Дмитро

Попередження: Столяр ДмитроДмит., 19; Котенков Ігор, 21; Столяр Віталій, 22; БедратийОлександр, 22; МатковськийДмитро, 44

ККФА-REDMION – МобіФренд – 7:7 (6:1) 

11.03.2023. Кубок Поділля. 2 тур. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

Гнатюк Валентин, 3 (1:0)

Гнатюк Валентин, 7 (2:0)

Гнатюк Валентин, 19 (3:0)

Корчевний Олександр, 21 (4:0)

Трембач Іван, 22 (4:1)

Щавінський Дмитро, 23 (5:1)

Щавінський Дмитро, 23 (6:1)

Шаварський Віталій, 24 (6:2)

Трембач Іван, 30 (6:3)

Трембач Іван, 31 (6:4)

Серафімов Олександр (в свої ворота), 32 (6:5)

Трембач Іван, 38 (6:6)

Трембач Іван, 43 (6:7)

Богуславський Денис, 44 (7:7)

ККФА-REDMION: 7.Галайко Юрій; 26.Олексюк Богдан; 5.Жданов Олександр; 19.Серафімов Олександр; 17.Богуславський Денис; 9.Щавінський Дмитро; 99.Кіт Вадим; 31.Снігур Андрій; 11.Гнатюк Валентин; 24.Корчевний Олександр; 1.Ковальчук Євгеній

МобіФренд: 69.Вакух Дмитро; 11.Трембач Іван; 10.Шаварський Віталій; 9.Герасимчук Вадим; 7.Єременко Олександр; 5.Ковбасюк Олексій; 8.Коцман Петро; 14.Попик Дмитро; 20.Вельський Володимир; 1.Хаврусь Іван; 99.Колос Альберт

Облавтодор – Фахівець – 4:4 (1:2)

11.03.2023. Кубок Поділля. 2 тур. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

Семенюк Федір, 2 (0:1)

Романов Владислав, 19 (1:1)

Семенюк Федір, 22 (1:2)

Воловик Валентин, 25 (1:3)

Мегик Владислав, 27 (2:3)

Атласюк Олександр, 30 (2:4)

Авдєєв Дмитро, 34 (3:4)

Савера Олег, 46 (4:4)

Облавтодор: 1.Лісний Сергій; 9.Авдєєв Дмитро; 10.Керничанський Владислав; 6.Гуринович Олексій; 16.Гнатюк Денис; 5.Ясніцький Ярослав; 8.Гурман Сергій; 14.Мегик Владислав; 20.Олійник Владислав; 81.Савера Олег; 17.Романов Владислав; 22.Дубчак Валентин

Фахівець: 1.Слободенюк Василь; 13.Присяжнюк Сергій; 7.Семенюк Федір; 15.Воловик Валентин; 11.Атласюк Сергій; 2.Атласюк Олександр; 10.Овчинніков Павло; 8.Кирилюк Дмитро; 35.Ващук Артем

Авіатор – FC “Diamant” – 2:5 (2:1) 

11.03.2023. Кубок Виклику. 5 тур. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

Загоранський Максим, 9 (0:1)

Мартиненко Іван, 19 (1:1)

Таєнчук Владислав, 21 (2:1)

Дячок Олександр, 24 (2:2)

Бантус Сергій, 25 (2:3)

Дідичук Максим, 41 (2:4)

Загоранський Максим, 45 (2:5)

Авіатор: 1.Редчиць Максим; 10.Кузьмін Олександр; 11.Придворницький Сергій; 30.Котик Едуард; 6.Мартиненко Іван; 37.Капелюх Богдан; 5.Лукомський Олександр; 77.Таєнчук Владислав; 99.Коротач Едуард; 3.Шевчук Олександр; 17.Маховський Максим

FC “Diamant”: 1.Дячок Олександр; 10.Дідичук Максим; 9.Онісьєв Євген; 16.Галак Олександр; 14.Дячок Віталій; 7.Бантус Сергій; 8.Загоранський Максим; 99.Моцний Юрій; 19.Беляк Павло; 5.Рибак Андрій

Попередження: Капелюх Богдан, 43

Вилучення: Лукомський Олександр, 44

Компанія – Ковчег – 3:4 (2:2) 

11.03.2023. Кубок Виклику. 5 тур. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

Коротинський Сергій, 8 (1:0)

Бойко Олег, 16 (1:1)

Штолько Максим, 17 (1:2)

Зенін Владислав, 21 (2:2)

Бойко Олег, 30 (2:3)

Тимощук Ростислав, 39 (3:3)

Пробитий Богдан, 41 (3:4)

Компанія: 1.Федчук Віталій; 6.Калошин Максим; 3.Чеботарьов Дмитро; 11.Савчук Вадим; 13.Лисий Зореслав; 9.Коротинський Сергій; 14.Зенін Владислав; 10.Тимощук Ростислав; 16.Чайковський Сергій; 18.Ільченко Денис; 7.Шадрін Євген; 17.Пампурак Микола

Ковчег: 1.Ердоган Артем; 3.Шитенков Артур; 10.Штолько Максим; 19.Бойко Олег; 7.Стець Андрій; 27.Модулєв Віталій; 13.Пробитий Богдан; 14.Куречко Вадим; 8.Леонов Олександр; 99.Оборонков Андрій

Попередження: Коротинський Сергій, 45

Лунтік – ЕкоАльт – 6:3 (2:2) 

11.03.2023. Кубок Виклику. 5 тур. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

Лень Сергій, 6 (1:0)

Кононенко Георгій, 12 (2:0)

Масловський Максим, 14 (2:1)

Лис Віталій, 23 (2:2)

ТрофанюкСергій, 24 (2:3)

Ващенко Олександр, 25 (3:3)

Ясінський Дмитро, 28 (4:3)

Лень Сергій, 45 (5:3)

Везнюк Максим, 46 (6:3)

Лунтік: 1.Шевчук Віталій; 7.Заболотний Сергій; 4.Кононенко Георгій; 8.Шуляк Денис; 22.Остафійчук Дмитро; 3.Везнюк Максим; 6.Лень Сергій; 99.Ясінський Дмитро; 11.Ващенко Олександр; 10.Петреченко Микола

ЕкоАльт: 22.Музика Юрій; 11.Трофанюк Сергій; 5.Карпенко Дмитро; 19.Босак Вадим; 18.Масловський Максим; 24.Ковальчук Сергій; 10.Лис Віталій; 1.Данилюк Богдан

Попередження: Лень Сергій, 13; Масловський Максим, 14

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here