Преміум-ліга: технічні дані заключних матчів 1/4 фіналу плей-офф та ігор 2-ого туру Кубку Виклику у Дивізіоні 4 + ВІДЕО

0
72

Надаємо Вашій увазі технічні дані та відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги з футзалу 2021/2022 у Дивізіоні 4

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

УПП Хмельницький – Транс-Авто-Д – 7:1 (3:0)

Рахунок у серії: 1:1

19.02.2022. 1/4 фіналу. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

1:0 – Руссу Олег, 9

2:0 – Палійчук Богдан, 12

3:0 – Московчук Ярослав, 19

3:1 – Благий Валерій, 30

4:1 – Попіль Олександр, 34

5:1 – Московчук Ярослав, 36

6:1 – Мерека Денис, 43

7:1 – Мерека Денис, 44

УПП Хмельницький: 10.Дрозда Руслан; 14.Московчук Ярослав; 24.Попіль Олександр; 9.Кушлак Артур; 1.Загородній Артур; 17.Підручний Андрій; 11.Палійчук Богдан; 7.Гуралечко Юрій; 8.Руссу Олег; 22.Лянскорунський Сергій; 33.Мерека Денис; 29.Сторожук Євген; 5.Тарадайко Олег

Транс-Авто-Д: 9.Познанський Дмитро; 16.Барабаш Денис; 1.Швець Артем; 6.Благий Валерій; 8.Бачинський Микола; 5.Щербатюк Вадим

Попередження: Барабаш Денис, 13; Підручний Андрій, 32

Легіон-CENTER 13 – ФК “Подільський Кремінь” – 3:1 (1:0)

Рахунок у серії: 1:1

19.02.2022. 1/4 фіналу. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

1:0 – Демянишин Максим, 11

2:0 – Журавель Леонід, 31

2:1 – Кухар Денис, 32

3:1 – Мірошник Руслан, 44

Легіон-CENTER 13: 77.Пляхимович Віталій; 22.Драпчук Едуард; 15.Демянишин Максим; 7.Соловйов Богдан; 20.Ваврищук Владислав; 11.Мірошник Руслан; 8.Шаховал Олександр; 6.Моспан Ігор; 4.Стасішен Іван; 5.Божеску Олександр; 19.Журавель Леонід; 99.Оліщук Роман; 14.Попов Максим

ФК “Подільський Кремінь”: 22.Власов Давид; 3.Кухар Денис; 13.Демкович Олександр; 8.Костишен Олександр; 6.Шеремета Максим; 5.Шеремета Андрій; 7.Болотюх Дмитро; 17.Каплун Сергій

Попередження: Демянишин Максим, 13; Журавель Леонід, 23; Демкович Олександр, 42

Вилучення: Моспан Ігор, 34; Костишен Олександр, 36

Компанія – Авіатор – 0:0. По пенальті – 4:2

Рахунок у серії: 2:0

19.02.2022. 1/4 фіналу. Хмельницький. “Конфермат”.

Післяматчеві пенальті:

1:0 – Лисий Зореслав

1:1 – Попельнюк Артем

2:1 – Власов Юрій

2:1 – Маховський Максим (штанга)

3:1 – Савчук Вадим

3:1 – Круторогий Андрій (воротар)

3:1 – Вислободський Ігор (повз ворота)

3:2 – Мартиненко Іван

4:2 – Шадрін Євген

Компанія: 1.Прокопишин Сергій; 4.Вислободський Ігор; 7.Шадрін Євген; 17.Власов Юрій; 13.Лисий Зореслав; 11.Савчук Вадим; 3.Чеботарьов Дмитро; Кравчук Ігор

Авіатор: 1.Ярмолюк Олександр; 10.Кузьмін Олександр; 14.Лукомський Олександр; 9.Заграй Володимир; 7.Попельнюк Артем; 8.Гавенко Назар; 96.Круторогий Андрій; 6.Мартиненко Іван; 17.Маховський Максим; 3.Капелюх Богдан; 27.Котик Едуард; 11.Придворницький Сергій; 4.Бобецький Сергій

Попередження: Мартиненко Іван, 23; Котик Едуард, 41; Савчук Вадим, 44

Інкогніто – ККФА-REDMION – 3:3 (1:0). По пенальті – 3:4

Рахунок у серії: 0:2

19.02.2022. 1/4 фіналу. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

1:0 – Островський Дмитро, 1

1:1 – Бігос Ростислав, 25

2:1 – Рудь Богдан, 29

2:2 – Гончар Владислав, 35

2:3 – Богуславський Денис, 40

3:3 – Островський Дмитро, 43

Післяматчеві пенальті:

0:0 – Вельц Денис (поперечина)

0:0 – Бігос Ростислав (воротар)

1:0 – Зеленський Олександр

1:1 – Гончар Владислав

2:1 – Рудь Богдан

2:2 – Богуславський Денис

2:2 – Фют Дмитро (воротар)

2:3 – Храпач Олександр

3:3 – Янчук Сергій

3:4 – Щавінський Дмитро

Інкогніто: 1.Сорока Олександр; 5.Вельц Денис; 9.Рудь Богдан; 13.Янчук Олександр; 18.Янчук Сергій; 12.Зеленський Олександр; 23.Островський Дмитро; 8.Фют Дмитро

ККФА-REDMION: 27.Бобеляк Іван; 19.Серафімов Олександр; 8.Марчук Дмитро; 33.Бігос Ростислав; 41.Гуменюк Юрій; 17.Богуславський Денис; 7.Гончар Владислав; 99.Зданевич Степан; 32.Боднар Андрій; 24.Корчевний Олександр; 18.Храпач Олександр; 11.Гнатюк Валентин; 34.Йолтуховський Єгор; 9.Щавінський Дмитро

Попередження: Фют Дмитро, 2; Рудь Богдан, 22; Зданевич Степан, 29; Бобеляк Іван, 43

Транс-Авто-Д – УПП Хмельницький – 7:9 (5:6)

Рахунок у серії: 1:2

20.02.2022. 1/4 фіналу. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

1:0 – Ковтун Вадим, 6

2:0 – Познанський Дмитро, 7

2:1 – Палійчук Богдан, 12

2:2 – Палійчук Богдан, 14

2:3 – Підручний Андрій, 15

2:4 – Руссу Олег, 18

3:4 – Познанський Дмитро, 19

4:4 – Познанський Дмитро, 20

5:4 – Бачинський Микола, 20

5:5 – Дрозда Руслан, 21

5:6 – Московчук Ярослав, 22

6:6 – Барабаш Денис, 23

6:7 – Руссу Олег, 25

6:8 – Підручний Андрій, 35

7:8 – Барабаш Денис, 36

7:9 – Руссу Олег, 37

Транс-Авто-Д: 9.Познанський Дмитро; 12.Рак Сергій; 1.Ларіонов Олександр; 4.Ковтун Вадим; 8.Бачинський Микола; 6.Благий Валерій; 16.Барабаш Денис; Щербатюк Вадим

УПП Хмельницький: 10.Дрозда Руслан; 11.Палійчук Богдан; 14.Московчук Ярослав; 17.Підручний Андрій; 7.Гуралечко Юрій; 8.Руссу Олег; 33.Мерека Денис; 9.Кушлак Артур; 24.Попіль Олександр; 5.Тарадайко Олег; 1.Загородній Артур; 22.Лянскорунський Сергій; 12.Сторожук Євген

Попередження: Барабаш Денис, 26; Московчук Ярослав, 42

ФК “Подільський Кремінь” – Легіон-CENTER 13 – 5:4 (3:3)

Рахунок у серії: 2:1

20.02.2022. 1/4 фіналу. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

0:1 – Пляхимович Віталій, 2

1:1 – Шеремета Максим, 4

1:2 – Пляхимович Віталій, 10

1:3 – Попов Максим, 18

2:3 – Демкович Олександр, 21

3:3 – Шеремета Андрій, 21

4:3 – Каплун Сергій, 35

4:4 – Пляхимович Віталій, 36

5:4 – Шеремета Андрій, 39

ФК “Подільський Кремінь”: 1.Осика Дмитро; 17.Каплун Сергій; 4.Валівець Ігор; 2.Кравець Олександр; 9.Дмитрук Віталій; 13.Демкович Олександр; 5.Шеремета Андрій; 3.Кухар Денис; 6.Шеремета Максим; 22.Власов Давид

Легіон-CENTER 13: 77.Пляхимович Віталій; 22.Драпчук Едуард; 15.Демянишин Максим; 7.Соловйов Богдан; 19.Журавель Леонід; 14.Попов Максим; 11.Мірошник Руслан; 6.Моспан Ігор; 17.Мілаш Михайло; 5.Божеску Олександр; 13.Забавський Андрій; 4.Стасішен Іван; 99.Оліщук Роман

Попередження: Мірошник Руслан, 8

МФК “Ехо” – Vavilon – 4:7 (1:4)

20.02.2022. Кубок Виклику. 2 тур. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

0:1 – Даньків Василь, 3

0:2 – Лях Ігор, 4

1:2 – Базилівський Віталій, 6

1:3 – Даньків Василь, 9

1:4 – Корженівський Богдан, 10

1:5 – Лучко Віталій, 27

2:5 – Петренко Максим, 30

2:6 – Якимчук Андрій (в свої ворота), 30

2:7 – Даньків Василь, 33

3:7 – Ященко Андрій, 34

4:7 – Петренко Максим, 43

МФК “Ехо”: 1.Ященко Андрій; 15.Квятківський Ярослав; 10.Якимчук Андрій; 8.Якимчук Сергій; 3.Петренко Максим; 14.Базилівський Віталій; 9.Перін Даніл; 6.Падалко Михайло

Vavilon: 1.Федорецький Андрій; 2.Диса Олег; 3.Лях Ігор; 6.Лучко Віталій; 8.Гілевич Ігор; 9.Коваленко Михайло; 10.Даньків Василь; 13.Саніцький Дмитро; 14.Рибій Віктор; 15.Гурський Микола; 22.Корженівський Богдан; 17.Кохановський Петро

Попередження: Кохановський Петро, 36; Лях Ігор, 43

Думка – ФК “Жищинці” – 4:7 (2:3)

20.02.2022. Кубок Виклику. 2 тур. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

0:1 – Маргошин Антон, 3

1:1 – Ангелюк Ілля, 4

1:2 – Шляховий Костянтин, 5

1:3 – Бедратий Олександр, 10

2:3 – Курманський Олексій, 20

3:3 – Юрчук Андрій, 24

3:4 – Шляховий Костянтин, 29

4:4 – Щербаков Ярослав, 30

4:5 – Шатілов Денис, 42

4:6 – Шатілов Денис, 43

4:7 – Шатілов Денис, 44

Думка: 1.Величко Андрій; 99.Катернога Валерій; 2.Квасниця Максим; 3.Вівчарик Ігор; 6.Товсторог Валентин; 8.Побережний Денис; 11.Курманський Олексій; 12.Юрчук Андрій; 10.Жеребний Віктор; 69.Нагорняк Роман; 29.Ангелюк Ілля; 21.Щербаков Ярослав

ФК “Жищинці”: 12.Гулько Олександр; 2.Канарський Олег; 3.Мостовий Вадим; 8.Цвігун Артем; 9.Шляховий Костянтин; 10.Стельмах Володимир; 15.Дідора Павло; 20.Шатілов Денис; 22.Тринадцятко Олег; 23.Бедратий Олександр; 16.Маргошин Антон; 7.Теклюк Сергій

Попередження: Тринадцятко Олег, 41

Нева – ХФК “Давид” – 6:4 (3:1)

20.02.2022. Кубок Виклику. 2 тур. Хмельницький. “Конфермат”.

Голи:

1:0 – Рогальський Андрій, 2

1:1 – Сич Максим, 5

2:1 – Горбачов Євген, 8

3:1 – Гула Вадим, 17

3:2 – Гула Вадим (в свої ворота), 30

4:2 – Рогальський Андрій, 33

4:3 – Ковальчук Олексій, 35

5:3 – Білик Руслан, 39

5:4 – Бись Богдан, 40

6:4 – Білик Руслан, 44

Нева: 7.Рогальський Андрій; 23.Сакала Максим; 4.Білик Руслан; 11.Гуральник Владислав; 8.Гула Вадим; 1.Білик Богдан; 99.Трубайчук Роман; Шаравара Микола; 69.Горбачов Євген; 9.Власюк Ярослав

ХФК “Давид”: 1.Муляр Юрій; 3.Бись Богдан; 13.Ковальчук Олексій; 17.Юрчак Михайло; 5.Сич Максим; 22.Власенко Андрій; Буртовий Сергій; 7.Бикальський Іван; 15.Багрій Віктор

Попередження: Сакала Максим, 35; Білик Богдан, 35; Сич Максим, 35; Бись Богдан, 38

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here