Преміум-ліга: тріо лідерів дивізіону 3 синхронно виграє, «Інтерпродсервіс» виходить на четверте місце

0
421

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 6-ого туру у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

На чолі «турнірки» у дивізіоні 3 за підсумками шостого туру залишилося двовладдя – «ДБК» та «Ауді-Алмаз» синхронно перемогли, але якими ж різними видались їх перемоги! ФК «Литвина» у матчі з лідером вистачило лише на перший тайм, а ось після перерви голи у ворота команди з Городка посипались, наче з рогу достатку. Колективними зусиллями «ДБК» засмутив свого суперника аж одинадцять разів, а кращим у складі «домобудівельників» став Гресь, який записав на свій рахунок п’ять влучних ударів. Влучний удар Буцького на останніх хвилинах лише дозволив ФК «Литвина» дещо врятувати власний престиж – розгромна перемога «ДБК» з рахунком 11:1. А ось «Ауді-Алмаз» зустрів значно серйозніший опір з боку «ККФА-GERCHIK & CO». У грі «без воріт» перший тайм завершився внічию, а на початку другого Матковський своїм голом вивів вперед «герчиків». Але «алмазні» і не думали здаватися: завдяки вдалим діям Пушкара, який оформив покер та влучному удару Остапущенка вони переламали хід подій на свою користь, а вилучення Сушицького стало фатальним для «ККФА-GERCHIK & CO». Хоча завдяки голу в меншості від Суєцького він зумів скоротити розрив до мінімуму, але інтрига жила не довго: два «удари милосердя» Остапущенка на останніх хвилинах остаточно зняли усі питання щодо переможця – емоційна перемога «Ауді-Алмаза» з рахунком 7:4.

Закріпився на третій сходинці «Раково-сіті», які в 6-ому турі не без проблем переграли «Brilliant». «Бріліантові» зуміли проявити неймовірний характер програючи 0:3, і скоротити розрив до мінімуму, але на цьому їх подвиги закінчилися: далі у ворота Пономарьова влетіло «три» сухі голи. В підсумку – 6:2 на користь «жителів Раково», кращим в складі яких став Сікора, записавши у звітній зустрічі на свій рахунок хет-трик. Продовжив свою виграшну серію і «Інтерпродсервіс», який здолавши ФК «Громаду-Міць» піднявся на четверту сходинку у табелі про ранги. Всього у грі глядачі побачили 17 голів, більшість з яких влетіла у ворота «Громади» – 11:6 на користь «Інтерпродсервіса». У складі переможців виділяємо в першу чергу Гончара, п’ять голів якого стали вагомим підгрунтям для здобуття «синіми» четвертої перемоги поспіль.

Нарешті перервав свою серію невдач «ЖЖУК-ZALIV», який в 6-ому турі на класі розібрався із «Лунтіком». У ворота «салатових» влетіло по 4 м’ячі у кожному з таймів, а кращим у складі переможців став Шнира, який в підсумку відзначився хет-триком – 8:4 на користь «жжуків», яких ця перемога піднімає на п’ятий рядок у табелі про ранги. Переміг і «Аваль», хоча ФК «ЛП» був дуже близьким до того, аби нарешті здобути свої перші залікові бали у сезоні. «Любителі пива» двічі вели у рахунку, але їх суперник своєчасно відігравався, а завдяки голу Яковчука на останніх хвилинах вирвав непросту перемогу – 3:2 на користь «Аваля». Піднялася у зону плей-офф «Бігуча Лань», яка в 6-ому турі переграла «Адвокат». Команда з Кам’янця-Подільського неймовірно сильно провела перший тайм, який завершила за переваги у три м’ячі. Після перерви «адвокати» зуміли вирівняти гру, але скоротити розрив у рахунку підопічні Віктора Буткевича не змогли – перемога «Бігучої Лані» з рахунком 5:2. У складі переможців кращим став Берест, який відзначився дублем. Єдину нічию у шостому турі було зафіксовано у дуелі ФК «Нової Ушиці» та «ЕкоАльту». І судячи з перебігу подій на майданчику, радіти її більше можуть Лис та компанія, які зуміли відігратися з «-2» всередині другого тайму – «мирова» з підсумковим рахунком 3:3.

Технічні дані матчів 6-ого туру у дивізіоні 3

ФК «Бігуча Лань» – «Адвокат» – 5:2 (4:1)

Голи: Заєць (3), Образцов (6), Марчук (14), Берест (18, 46) – Забавчук (10), Голова (32)

ФК «Бігуча Лань»: Образцов, Заяць, Заковоротний, Берест, Тимчук, Марчук, Гонтар

«Адвокат»: Пастернак, Забавчук, Мировіцький, Буткевич, Голова, Дунець, Нікіфоров, Школяр, Цибрій, Орєхов

Попередження: Марчук (11) – Нікіфоров (13), Пастернак (39), Мировіцький (44)

ФК «Литвина» – «ДБК» – 1:11 (0:3)

Голи: А. Буцький (45) – Ціпко (1, 23, 39, 42), Балабанов (21), Гресь (26, 35, 38, 45, 45), Рибчинський (27)

ФК «Литвина»: Пипа, Марчук, Буравець, А. Буцький, Белінський, Качур, Новіков, М. Буцький, Нагорічний, Чернецький

«ДБК»: Сурков, Савчук, Балабанов, Бугун, Кореганов, Рибчинський, Габатель, Гресь, Фурік, Баштанюк, Мельничук, Ціпко, Бесіда, Сурник

Попередження: Нагорічний (10), Новіков (11), Белінський (20) – Кореганов (11)

ФК «Громада-Міць» – «Інтерпродсервіс» – 6:11 (4:5)

Голи: Верещагін (6, 12, 46), Добровольський (15, 16), Я. Московчук (28) – Панькевич (2), Гончар (6, 24, 25, 45, 46), Гарбар (13), Побережний (17, 34), Стецюк (19), Віхренко (40)

ФК «Громада-Міць»: Я. Лянскорунський, Гіджеліцький, Я. Московчук, С. Лянскорунський, Семенюк, Верещагін, Залєвський, Добровольський, Василишин, Сизов

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Первєєв, Панькевич, Гарбар, Самолига, Марчук, Стецюк, Гончар, Побережний, Віхренко

ФК «Нова Ушиця» – «ЕкоАльт» – 3:3 (2:1)

Голи: Гоцуляк (7), Гарнець (7, 27) – Трофанюк (23), Франков (37), Лис (41)

ФК «Нова Ушиця»: Волков, Гоцуляк, Суховерко, Новіцький, Шевченко, Гарнець

«ЕкоАльт»: Коник, Музика, Матус, Франков, Слишинський, Карпенко, Миронюк, Лис, Трофанюк, Яворський, Годованюк

Попередження: Лис (28)

«Лунтік» – «ЖЖУК-ZALIV» – 4:8 (1:4)

Голи: Рижук (14, 38), Чекирда (29), Остафійчук (40) – Демедес (9), Михайлов (10, 11), Гонтківський (14), Шнира (25, 30, 34)

«Лунтік»: Стецюк, Бачинський, Рижук, Чекирда, Богданович, Петреченко, Заболотний, Остафійчук, Усатий, Гулега

«ЖЖУК-ZALIV»: Буга, Шнира, Демедес, Железнов, Михайлов, Гонтківський, Заморока, Кошельник, Юдов

Попередження: Петреченко (42) – Заморока (17), Буга (40)

«Раково-сіті» – «Brilliant» – 6:2 (2:0)

Голи: Макаров (12, 44), Сікора (14, 25, 42), Приян (40) – Мокрота (29), Волощук (39)

«Раково-сіті»: Стратійчук, Рубцов, Левченко, Сікора, Приян, Макаров, Ніколайчук, Гурман, Ковальов, Лісний, Сонник

«Brilliant»: Пономарьов, Тихонюк, Мокрота, Булка, Рибчинський, Волощук, Потюк, Алла Хадж Халаф, Аль Хлаф Фаєт, Данилюк, Федоренко

Попередження: Левченко (21), Ковальов (30), Макаров (35) – Федоренко (22), Данилюк (32), Мокрота (41)

Вилучення: Левченко (35, друге попередження)

«Аваль» – ФК «ЛП» – 3:2 (0:1)

Голи: Яковчук (25, 46), Гончарук (35) – Ларіоненко (13), Скальський (33)

«Аваль»: Незборецький, Шляховий, Юнчик, Яковчук, Ходаковський, Гончарук, Кирик, Кондратюк, Федорчук, Болкун

ФК «ЛП»: Ковальчук, Ларіоненко, Палійчук, Скальський, Велиган, Пучков, Зінченко, Главацький, Требик, Федоченко

Попередження: Велиган (18), Зінченко (36)

«Ауді-Алмаз» – «ККФА-GERCHIK & CO» – 7:4 (2:2)

Голи: Пушкар (12, 14, 32, 40), Остапущенко (37, 45, 46) – Матковський (5, 31), Федорко (22), Суєцький (45)

«Ауді-Алмаз»: Андрушко, Вітрук, Гурняк, Даниш, Кацитадзе, Остапущенко, Пушкар, Росінський, І. Ростківський, Хомишен, Корженівський, Кожуховський, Пилип’юк

«ККФА-GERCHIK & CO»: Касапчук, Федорко, Суєцький, Сушицький, Забавський, Матковський, Суліма, Бурденюк, Токовенко, Феринський, Ковальчук, Слободяновський, Понятовський

Попередження: Пушкар (46) – Сушицький (22)

Вилучення: Сушицький (45, друге попередження)