Преміум-ліга: три з чотирьох півфіналістів Кубку вже відомі

0
463

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує чергові матчі розіграшу Кубку

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Виходить на фінішну пряму розіграш ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років. У суботу, 19-ого вересня, відбулися заключні поєдинки 1/8 фіналу, а вже наступного дня стартувала чвертьфінальна стадія розіграшу. Про все це і не тільки – далі унашому огляді.

1/8 фіналу. Заключні матчі

Заключні поєдинки 1/8 фіналу сенсацій не подарували. Фаворити не без проблем здобули путівки до чвертьфіналу, а наш огляд розпочнемо з лівої половини турнірної сітки, де в двох парах між собою зустрічалися представники дивізіону 1. Захист та голкіпер «Toshibи» виявився абсолютно неготовим до швидких контратак «Forex Club», в підсумку програвши у результативному матчі – 5:12. У переможців виділяємо Успенського, який відзначився хет-триком, а також Овчиннікова, Гарієвського та Шутяка, кожен з яких по два рази відзначився у воротах Алексейчука. Суперником «фінансистів» у наступному етапі стане «ЕкоАльт», який добряче полоскотав нерви власним фанам у грі з «Boosterom». Здавалося, що після точних ударів Яворського та Музики путівка у наступну стадію вже нікуди не дінеться від «зелених». Але втративши концентрацію, вони пропустили від Копицяка та Крищука, а інтрига в матчі ожила. Проте у вирішальний момент Рогульський-тім таки зуміла «повернутися» в гру, а гол Трофанюка подарував «ЕкоАльту» непросту перемогу 3:2.

Найбільш емоційним ж видався поєдинок між «Динамо-ГУНП» та «Алмазом». Останні були вкрай близькими до того, аби взяти реванш за прикру поразку в чвертьфіналі плей-офф дивізіону 1, але переламати все на свою користь «динамівцям» дозволила фірмова гра з 5-им польовим. А дублі Шляхового та Щасливого подарували вольову перемогу «Динамо-ГУНП» з рахунком 4:3 та путівку до 1/4 фіналу. Там на бронзового призера дивізіону 1 очікує зустріч із «WOODMALLом», який розгромив «Максимум». Експериментального с кладу «максимальних» вистачило лише на достойний перший тайм, а ось після перерви на майданчику всіціло домінували вже «білі» із їх швидкою групою атаки. Найбільше «феєрив» Брицький, оформивши хет-трик – переконливі 8:1 на користь «WOODMALLа».

Гольову феєрію, яка нікого не залишила байдужим, подарували «Beerloga» та «УПП». «Патрульні» на перших хвилинах зробили серйозний натяк на сенсацію, повівши 4:1, а після вилучення Восканяна у «пивних» здавалося, вже не було жодних шансів. Але досвіду та характеру виявилося більше у «Beerlogи», яка завдяки вдалій грі з 5-им польовим не лише відігралася, а й вирвала перемогу. Не найкращий матч провів кіпер «УПП», Сторожук, і саме його автогол став одним з ключових моментів матчу, а найбільше проблем «патрульним» створив Степанюк, записавши на свій рахунок відразу половини командних голів «Beerlogи» – видовищні 12:8 на користь представника дивізіону 1. Там на підопічних Володимира Громницького очікуватиме зустріч із «Прикордонником-Frisor», який ледве болісно не поплатився за втрату концентрації у поєдинку з «Менсом». За рахунку 4:1 «прикордонники» вже подумки стали святкувати свій успіх, чим і скористався Шперчук, тричі вразивши ворота Мостового за 4 хвилини та вийшовши у лідери гонки бомбардирів Кубку. Проте все вирішив дуже своєчасний гол Рефеля, який хитрим ударом в ближній кут від штанги увінчав швидку контратаку «прикордонників», а крапку на останніх секундах поставив Сологуб – результативні 6:4 на користь «Прикордонника-Frisor».

«Сокіл-2» розгромив «Ротор», який після рівного першого тайму помітно «підсів» після перерви, а а найбільше «феєрив» Кручек. На рахунку Богдана хет-трик, а його третій м’яч, коли він «поклавши» перекатом Туза далі вишукано п’ятою поцілив у «будиночок» Чабану став справжнім шедевром. Фінальний свисток зафіксував впевнені 8:2 на користь «Сокола-2», але через участь в складі «соколят» гравця, який не був внесений у рапорт арбітра, згодом цей результат рішенням КДК перевтілився у технічну перемогу «Ротора». Саме «салатові» зіграють у чвертьфіналі проти чинного володаря трофею – «Хмельницьких делікатесів».

1/4 фіналу. Стартові матчі

Програма стартових ігор 1/4 фіналу видалася неповною, а замість трьох запланованих у неділю поєдинків відбулося лише два. «Beerloga» не зуміла через кадрові проблеми вийти на чвертьфінальний матч, таким чином без бою подарувавши путівку до півфіналу «Прикордоннику-Frisor».

Найбільш цікавим ж видався матч між «Динамо-ГУНП» та «WOODMALLом», який за змістом, якістю продемонстрованої гри та драматичною розв’язкою безперечно став одним з кращих у сезоні, що минає. Перший небезпечний момент залишився за «білими», але Брицький з кількох метрів не зумів переграти Попроцького. Загострювати гру у стартовому відрізку «WOODMALL» намагався за рахунок підключень Караіма до атаки. І одне з них могло увінчатися фіаско, але на щастя «білих» постріл Середюка влучив у штангу вже порожніх воріт. Згодом знову каркас воріт «WOODMALLа» на міцність перевірив і Бабій, на що представник дивізіону 2 відповів класним пострілом Константінова у «дев’ятку» із штрафного, який не без проблем парирував Попроцький. В кінцівці «Динамо-ГУНП» перейшло на гру з 5-им польовим, і відразу Осацький, вдало зігравши на перехопленні, по високій дузі вразив порожню ціль суперника, відкривши рахунок у матчі – 0:1.

А коли в середині другого тайму в схожому стилі з інтервалом у дві хвилин забили по черзі Брицький та Гнатюк, становище «динамівців» взагалі стало патовим. Але опускати руки «Динамо-ГУНП» навіть і не думало. Майже відразу один м’яч дальнім ударом відквитав Шляховий, а далі основні події відбувалися біля володінь Караіма. Сторожук головою поцілив у поперечину, а згодом і кіпер «WOODMALLа» видав неймовірний сейв після пострілу впритул та добивання від Бабія. Дубль Березовського дозволив «Динамо-ГУНП» уникнути поразки в основний час – драматичні 3:3, але у серії післяматчевих пенальті все вирішилося вже після 2-ох стартових ударів. Неймовірний Караїм парирував удари від Середюка та Шляхового, а ось Шевчук та Соловей з «позначки» були точними, таким чином подарувавши путівку до півфіналу «WOODMALLy».

Там  на Шкодяка та компанію очікуватиме зустріч із «Forex Club», який не без проблем переграв у чвертьфіналі «ЕкоАльт». Саме «зелені» забили першими: досяг цілі удар Ісхакова зправа низом, але ще до перерви все у матчі змінилося вже на користь «Forex Club». Дубль оформив Безвещук, який спочатку з метра розстріляв ціль після передачі Вербового, а незадовго до перерви дальнім ударом в кут застав зненацька Коника. Але «ЕкоАльт» не здавався, і за рахунку 1:2 мав хороші шанси відродити інтригу. Але дива реакції демонстрував Стаднік, парирувавши і небезпечний удар Ісхакова з послідуючим добиванням, а також зреагувавши на постріл Музики впритул. Все вирішив ж гол Гарієвського, який вишукано обігравши голкіпера та захисника забивав вже у порожні ворота, а крапку невдовзі поставив активний Безвещук, в підсумку оформивши хет-трик – 4:1 на користь «Forex Club».

Останню путівку до півфіналу у вівторок, 22-ого вересня, розіграють «Хмельницькі делікатеси» та «Ротор». Звітний поєдинок відбудеться на відкритому майданчику НВК №10, початок зустрічі – о 18:00.

Технічні дані заключних матчів 1/8 та стартових ігор 1/4 фіналу розіграшу Кубку

«Динамо-ГУНП» – «Алмаз» – 4:3 (1:1)

Голи: Шляховий (19, 31), Щасливий (45, 49) – Шевченко (6), Слобода (33), Ростківський (36)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Щасливий, Середюк, Соколюк, Шляховий, Сторожук, Березовський, Сохорук, Федорко, Заєць, Бабій, Чекирда

«Алмаз»: Ростківський, Лісніченко, Шевченко, Волошин, Замогильний, Михайлов, Слобода, Шутяк, Остапущенко, Андрушко

Попередження: Бабій (22), Березовський (40)

«Максимум» – «WOODMALL» – 1:8 (1:2)

Голи: Кучерук (19) – Брицький (16, 45, 47), Шевчук (24), Соловей (33, 48), Караїм (36), Константінов (42)

«Максимум»: Бібік, Клімішен, Панасюк, Кучерук, Чеботарьов, Хомишен, Кравецький

«WOODMALL»: Караїм, Соловей, Брицький, Гнатюк, Осацький, Константінов, Хомяк, Шевчук, Бресь, В. Шкодяк, І. Шкодяк, Підмурняк, Кузь, Ковальчук

«Booster» – «ЕкоАльт» – 2:3 (0:2)

Голи: Копицяк (27), Крищук (31) – Яворський (5), Музика (19), Трофанюк (35)

«Booster»: О. Дячок, Рибак, Васильчук, Чурбанов, Апанович, Крищук, В. Дячок, А. Дячок, Орехівський, Копицяк, Левандовський, Жуковський

«ЕкоАльт»: Коник, Миронюк, Карпенко, Музика, Трофанюк, Яворський, Ісхаков, Лис

Попередження: В. Дячок (11) – Яворський (49)

«Менс» – «Прикордонник-Frisor» – 4:6 (1:2)

Голи: Шперчук (20, 43, 44, 47) – Міщук (15, 24), Рефель (30, 48), Михалко (32), Сологуб (49)

«Менс»: Попов, Лісоводський, Черновський, Гілюк, Шперчук, Павлюк, Козубович, Палійчук, Юзвак, Яворський

«Прикордонник-Frisor»: Мостовий, Мельніков, Михалко, Лялька, Сологуб, Рефель, Романченко, Міщук, Дмитришен, Сторожук

Попередження: Юзвак (23), Козубович (27)

«Beerloga» – УПП Хмельницький – 12:8 (5:6)

Голи: Самсонов (19, 41), Степанюк (20, 22, 24, пен., 27, 46, 49), Майко (21, 48), М. Мельник (36), Сторожук (40, аг.) – Кушлак (11, 18, 32), Руссу (16, 23, 25), Дрозда (19), Підручний (50)

«Beerloga»: Восканян, Майко, Степанюк, Павліш, М. Мельник, Самсонов, Гарбар

УПП Хмельницький: Дрозда, Руссу, Кушнір, Кушлак, Сторожук, Підручний, Тарадайко, Московчук, Вельц

Попередження: Руссу (24)

Вилучення: Восканян (15, позбавлення суперника явної гольової можливості)

«Toshiba» – «Forex Club» – 5:12 (1:5)

Голи: Слободян (7), Красножон (36), Лисий (43, аг.), Бондар (48, 49) – Овчинніков (8, 45), Гарієвський (13, 29), Лисий (17), Качур (21), Мельничук (23), Шутяк (26, 37), Успенський (27, 30, 49)

«Toshiba»: Алексейчук, Святий, Нік Омар, Слободян, Красножон, Бондар, Монастирський

«Forex Club»: Слівінський, Лисий, Овчинніков, Гарієвський, Успенський, Мельничук, Шутяк, Качур

Попередження: Бондар (40)

«Сокіл-2» – «Ротор» – 8:2 (2:2)

Голи: Кострицький (1, аг.), Зданевич (3, 35), Кручек (27, 39, 40), Розпаченюк (42), Омарі (47) – Камінський (4, 17)

«Сокіл-2»: Гончар, Гринь, Кручек, Омарі, Зданевич, Бігос, Розпаченюк

«Ротор»: Рудий, Чабан, Ліщук, Кострицький, Туз, Камінський, Логвиненко, Чепурний, Стасюк, Альміз

Попередження: Барабаш (8), Гончар (16)

Вилучення: Гончар (28, друге попередження)

«Динамо-ГУНП» – «WOODMALL» – 3:3 (0:1) пен. 0:2

Голи: Шляховий (38), Березовський (45, 48) – Осацький (24), Брицький (35), Гнатюк (37)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Середюк, Шляховий, Чекирда, Заєць, Соботюк, Бабій, Сторожук, Федорко, Сохорук, Березовський, Розгон

«WOODMALL»: Караїм, Соловей, Брицький, Гнатюк, Осацький, Бресь, Константінов, Хомяк, Шевчук, І. Шкодяк, В. Шкодяк, Підмурняк, Кузь, Ковальчук

Попередження: Сохорук (35) – Брицький (16), Соловей (21)

Серія пенальті: Середюк – 0:0 (воротар), Шевчук – 0:1, Шляховий – 0:1 (воротар), Соловей – 0:2

«Прикордонник-Frisor» – «Beerloga» – +:-

«Прикордонник-Frisor»: Петричук, Мельніков, Рефель, Сологуб, Михалко, Міщук, Лялька, Романченко, Сторожук

«Forex Club» – «ЕкоАльт» – 4:1 (2:1)

Голи: Безвещук (14, 24, 42), Гарієвський (40) – Ісхаков (7)

«Forex Club»: Стаднік, Овчинніков, Олянчук, Мельничук, Безвещук, Гарієвський, Качур, Антонюк, Лисий, В. Вербовий, Слівінський, Ягодзінський

«ЕкоАльт»: Коник, Музика, Миронюк, Трофанюк, Ісхаков, Яворський

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області