Преміум-ліга: вдалий вік-енд для ФК «Жищинці» та несподівана розв’язка 1/8 фіналу Кубку Дивізіону 5

0
480

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі ігрового вік-енду у дивізіоні 5

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Серія за 3-є місце

«Бронзу» у найбільш чисельнішому дивізіоні Преміум-ліги здобули ФК «Жищинці», які у другому матчі серії розгромили ХФК «Давид». На цей раз все вирішилося у основний час, а найбільше «запалював» Вадим Мостовий. Відбувши довготривалу дискваліфікацію, він п’ять разів вразив ворота Муляра, і саме його розкішний постріл в ліву «дев’ятку» і став головною окрасою звітної гри. Також «феєрив» і Бедратий, в підсумку оформивши хет-трик, а «червоні» зуміли на все це відповісти лише трьома точними ударами – 11:3 на користь ФК «Жищинці», який таким чином здобуває бронзові медалі у дивізіоні 5. А ХФК «Давид» фінішує за крок від призового п’єдесталу, і тепер на обох суперників очікуватимуть перехідні ігри за підвищення в класі. «Жищинці» у них зіграють із «Громадою-Міць», а ХФК «Давид» – із «Думкою».

Кубок Дивізіону 5. 1/8 фіналу

На куражі від здобутої «бронзи» ФК «Жищинці» впевнено здобули й путівку до чвертьфіналу Кубку Дивізіону 5, перегравши у першому раунді плей-офф одне з головних відкриттів групової стадії – FC «Friends». Вже в дебюті Вадим Мостовий невідпорно пробив під поперечину після пасу від Бедратого, і далі стало зрозуміло, що свого «Жищинці» вже не відпустять. Все вирішилося ще у першій 20-ти хвилинці, впродовж якої у воротах Гончарова побували три «сухі» голи, а після перерви «Жищинці», на класі більшість своїх атак розігруючи «до вірного», довели справу до розгрому. Кращими у «синіх» стали Дідора та Цвігун, кожен з яких оформив дублі, а ось точні удари Мельника та Дударя дозволили «дружнім» лише дещо підсолодити гіркоту власного вильоту – 7:2 на користь «Жищинець». Їх суперником у чвертьфіналі стане ФК «Студениця», яка не без проблем впоралася у 1/8 фіналу із «Невою». Останні пропустивши в дебюті від Береста, не опускали руки, і були дуже близькими до того, аби відігратися. Але «Студеницю» після пострілу Гуральника врятувала стійка, а Прокоф’єв, обігравши захисника та влучно пробивши з розвороту у протихід Трубайчуку, довів перевагу «Студениці» до двох м’ячів. В дебюті другого тайму Ісаєв розкішним ударом у верхній кут та Алексєєв, виявившись найспритнішим після ауту, встановили 4:0 на користь своєї команди, проте «Нева» завдяки неймовірному характеру зуміла скоротити розрив до мінімуму. Але гол Прокоф’єва зі штрафного на останніх секундах остаточно зняв усі питання щодо переможця – непрості 5:3 на користь ФК «Студениця».

У іншій чвертьфінальній парі цієї половини сітки зійдуться «Електротранс» та «Транс-Авто». «Тролейбусники», чотири рази забивши після «стандартів» у першій 10-ти хвилинці (як же класно у верхній кут після розіграшу ауту поцілив Яцків!), забезпечили собі вагомий гандикап, і впевнено довели справу до переможного завершення. А «Бронівка» так і не зуміла прийти в себе після провального початку, а точним ударів Швеця (ще один класний гол у «дев’ятку») та Смолко «малиновим» виявилося замало, аби продовжити подальшу боротьбу за трофей – 4:2 на користь «Електротрансу». А ось у битві «Транс-Авто» та «Авіатора» довгий час рахунок на табло був рівним. Моментів біля обох воріт було чимало, а все вирішалося в кінцівці, героєм якої став Познанський. Спочатку він вдотик пробив у дальній верхній кут після скидки п’ятою від Буряка, ще через декілька хвилин оформив хет-трик, на швидкості пройшовши по флангу після довгого вводу від Швеця і невідпорно вколотивши сферу у протихід Хомюку. «Авіатор» ж сподобався, і моментів створив точно не менше, але футзал – це така гра, у якій виграє той, хто більше забиває. І в цей день це краще вдалося «Транс-Авто», який переміг з підсумковим рахунком 3:1.

В іншій половині турнірної сітки першу чвертьфінальну пару створили «Меблі-Лідер» та СК «Проскурів». «Меблевики» на класі лише з однією заміною перемогли «Грузевицю-Агро». Найбільше «феєрив» Вороністий, який не лише оформив покер, а й постійно створював моменти для власних партнерів. «Грузевиця» ж  точно не награла на розгромну поразку, проте неймовірний матч видав Шилов, та й каркас воріт декілька разів рятував «Меблі-Лідер». А точний удар Бондара виявився лише голом престижу для «синіх» – переконливі 6:1 на користь «Меблі-Лідера». Матч між «Проскуровом» та «Кременем» взагалі був довгий час «нічийним». Початок гольовій феєрії поклали точні удари Редько та Каплуна, які всередині першого тайму обмінялися голами після «стандартів». Але в найбільш вирішальний момент дався взнаки більший досвід «дзюдоїстів», а «Кремінь», пропустивши результативний «буліт» від Романюка, в підсумку посипався остаточно. Романюк та Виноградов, оформивши дублі в заключному відрізку, довели справу до розгрому, а другий гол Виноградова (класний удар майже в «дев’ятку») і став головною окрасою матчу – 6:2 на користь СК «Проскурів».

Ще одну путівку до півфіналу розіграють «Майстер М’яча» та «WOODMALL». «Майстри» у грі з «Vavilonom» все вирішили ще у першому таймі, коли хет-трик оформив Муляр (як же він класно вколотив сферу у лівий верхній кут після розіграшу ауту), і схоже, повірили, що путівка у чвертьфінал від них нікуди не дінеться. І дарма. «Vavilon» після перерви виглядав дуже потужно, і якби не Мостика, який видав на гора низку неймовірних сейвів, але все таки не впорався з ударами Лучко та Васільєва, то «блакитні» цілком могли би створити камбек – 3:2 на користь «Майстра М’яча». А ось «Ехо-Ветеран» не зумів стримати швидку групу атаки «WOODMALLа», яка більшість своїх атак ефективно розігрувала «до вірного» та забивала голи один-одного гарніше. «Особняком» стоять постріл у верхній кут від Підмурняка та розкішна «дев’ятка» Івана Шкодяка після ефектного сольного проходу, а відразу четверо гравців «білих» в цій зустрічі оформили дублі. «Ехо-Ветеран» ж зумів прийти в себе лише у кінцівці, а хет-трик Андрія Якимчука дещо дозволив «червоним» врятувати власний престиж – результативні 9:4 на користь «WOODMALLа».

Технічні дані матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 5 (Серія за 3-є місце та 1/8 фіналу Кубку Дивізіону 5)

«Грузевиця-Агро» – «Меблі-Лідер» – 1:6 (0:1)

Голи: Бондар (38) – Ліщук (11), Вороністий (25, 27, 40, 40), Антощук (36)

«Грузевиця-Агро»: Яноніс, Остапов, Маркітан, Свірщ, Дідух, Бондар, Гранатович, Гридасов, Гайдайчук, Руденко

«Меблі-Лідер»: Шилов, Бухер, Вороністий, Литвинюк, Ліщук, Антощук

СК «Проскурів» – «Кремінь» – 6:2 (2:1)

Голи: Редько (13), О. Андрєєв (15), Романюк (38, 39), Виноградов (40, 40) – Каплун (14), Лагно (29)

СК «Проскурів»: Яцишин, О. Андрєєв, Редько, Орін, Романюк, Оселедько, Виноградов

«Кремінь»: Шкробот, Д. Дмитрук, Лагно, Шеремета, Кулаков, В. Дмитрук, Волос, Каплун, Жарук

Попередження: В. Дмитрук (30)

ФК «Жищинці» – ХФК «Давид» – 11:3 (5:0)

Рахунок у серії: 2:0

Голи: В. Мостовий (1, 2, 16, 31, 38), Бедратий (16, 20, 40), Дідора (22), Цвігун (30), І. Мостовий (40) – Юрчак (21), Крищуцький (26), Буртовий (27)

ФК «Жищинці»: Гулько, Канарський, В. Мостовий, Цвігун, Білий, Дідора, А. Маргошин, І. Мостовий, Бедратий

ХФК «Давид»: Кучинський, Бись, Муляр, Ковальчук, Крищуцький, Галушко, Цмикал, Юрчак, Головатий, Буртовий

«Транс-Авто» – «Авіатор» – 3:1 (1:0)

Голи: Познанський (18, 37, 39) – Остап’юк (24)

«Транс-Авто»: Швець, Мельник, Буряк, Познанський, Благий, Готка, Ковтун, Майхер, Лопушанський, Новіцький, Рак

«Авіатор»: Хомюк, Остап’юк, Кузьмін, Попельнюк, Трофім’юк, Ярмолюк, Маховський, Волколуп, Кривунець, Заграй

Попередження: Лопушанський (16), Буряк (39) – Попельнюк (29)

Вилучення: Попельнюк (38, друге попередження)

ФК «Бронівка» – «Електротранс» – 2:4 (1:4)

Голи: Швець (20), Смолко (29) – Королевський (3, 8), Яцків (4), Щербатюк (10)

ФК «Бронівка»: І. Лабенський, О. Лабенський, В. Лабенський, Смолко, Швець, Бохонок, Пазюк, Ангелюк, Б. Івасечко, Щенсневич

«Електротранс»: Майоров, Ярмощук, Королевський, Щербатюк, Лантвойт, Соловей, Кушнір, Яцків, Решетник

«Vavilon» – «Майстер М’яча» – 2:3 (0:3)

Голи: Лучко (23), Васільєв (28) – Муляр (1, 18, 20)

«Vavilon»: Поліщук, Гулько, Диса, Лях, Підтесаний, Гілевич, Саніцький, Гурський, Васільєв, Лучко, Даньків, Кирилюк

«Майстер М’яча»: Муляр, Здоровило, Кондратьєв, Мостика, Балик, Кушнір

Попередження: Васільєв (24), Гурський (40) – Кондратьєв (20)

«Ехо-Ветеран» – «WOODMALL» – 4:9 (1:2)

Голи: А. Якимчук (10, 32, 38), Кострицький (40) – Константінов (5, 39), Підмурняк (8, 27), І. Шкодяк (26, 33), Бресь (31), Д. Шкодяк (31, 39)

«Ехо-Ветеран»: С. Якимчук, А. Якимчук, Белінський, Хоптяр, Квятківський, Петренко, Кострицький, Ярмошук

«WOODMALL»: Підмурняк, І. Шкодяк, Константінов, Богуславський, Бресь, Хомяк, Ковальчук, Д. Шкодяк

«Нева» – ФК «Студениця» – 3:5 (0:2)

Голи: Власюк (26), Яцьков (39), Гула (40) – Берест (6), В. Прокоф’єв (18, 40), Ісаєв (21), Алексєєв (22)

«Нева»: Трубайчук, Сабаревський, Яцьков, Гула, Гуральник, Горбачов, Болотюх, Власюк, Рогальський

ФК «Студениця»: Рибак, Мельник, В. Прокоф’єв, Алексєєв, Васильков, В. Вельц, Бернацький, Лизун, Ісаєв, Берест, Матвєєв

Попередження: Власюк (9) – Алексєєв (38)

FC «Friends» – ФК «Жищинці» – 2:7 (0:3)

Голи: Мельник (28), Дударь (31) – В. Мостовий (2), Цвігун (9, 23), І. Мостовий (17), Дідора (27, 32), Шатілов (36)

FC «Friends»: Гончаров, Михальчук, Мельник, Рибак, Кривий, Цибрій, Шиманський, Походзей, Маць, Філіпов, Паламарчук, Дударь, Дмитришин

ФК «Жищинці»: Гулько, В. Мостовий, Радовець, Дідора, А. Маргошин, Цвігун, Шатілов, І. Мостовий, Бедратий

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області