Преміум-ліга: вдалий вік-енд «Облавтодора» та щасливі «точки» «Ковчега»

0
438

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує чергові матчі у дивізіоні 3 Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

1/2 фіналу плей-офф. Треті матчі

А ось боротьби та інтриги у третіх матчах півфінальних серій не вийшло. Першими свій поєдинок зіграли «МобіФренд» та «Облавтодор», і почався він з атак «чорних». Але Стратійчук впорався з непростими ударами Ковбасюка та Нетечі, а згодом «Облавтодор» відкрив рахунок у матчі. Це Дашкевич влучно пробив зі штрафного у нижній кут, а вже через декілька секунд відновлювати інтригу в матчі міг Ковбасюк. Проте не реалізував дабл-пенальті, призначений у бік воріт «Облавтодора». Після перерви «МобіФренд» в далекому від оптимального складі не зумів створити особливих загроз воротам свого опонента, а «бірюзові» завдяки ще двом голам Дашкевича після «стандартів» довели справу до «сухої» перемоги та вийшли у фінал плей-офф – 3:0 на користь «Облавтодора».

Також у фінал плей-офф вийшов і «Золотий Грифон», який у вирішальній грі півфінальної серії розгромив «Ковчег». «Грифони» в цей день виглядали майже ідеально в плані командної гри, а найбільше на майданчику «феєрили» Дмитрук та Шаткун. Віталій оформив покер, Євген – хет-трик (відмічаємо його класний і точний удар у верхній кут), а серед усього розмаїття голів в цьому поєдинку точний удар Басістого став справжнім шедевром. Дмитро зірвав гучні овації фанів, зумівши у падінні вразити ворота п’яткою (!), а ось «Ковчегу» вдала гра з 5-им польовим в кінцівці допомогла дещо врятувати власний престиж – переконливі 10:3 на користь «Золотого Грифона».

Фінал плей-офф. Перший матч

Досить в’язким та небагатим на яскраві події видався перший матч фінальної серії плей-офф між «Золотим Грифоном» та «Облавтодором». Відмічаємо ефективну тактичну побудову гри останніми, які нічого особливого не дозволили супернику біля власних воріт. Та й «грифони» виглядали досить непереконливо. Все вирішив епізод в кінцівці першого тайму, коли у ворота «Золотого Грифона» був призначений дабл-пенальті. Рудий впорався з ударом Дашкевича з «точки», але далі ніхто не завадив лідеру атак «бірюзових» встигнути першим на добивання і вразити ціль. Далі «Облавтодор» був значно ближчим до того, аби закріпити власну перевагу, проте не склалося. Найкращий момент змарнував Ковальчук, який вийшовши віч-на-віч із кіпером у завершальній фазі пробив поруч із стійкою. В підсумку – 1:0 у першій грі та 1:0 у фінальній серії на користь «Облавтодора».

Серія за 3-є місце. Перший матч

А ось куди цікавішим видався стартовий поєдинок за бронзові медалі між «МобіФрендом» та «Ковчегом». Всередині першого тайму точними ударами з-за меж воротарського обмінялися Єременко та Куречко, а згодом Ковальський, виявившись найспритнішим на дальній стійці після швидкого розіграшу кутового, відправив «Ковчег» на перерву в куди кращому настрої. Після перерви на майданчику всіціло домінували вже «чорні», але виграти в основний час їм завадила жахлива реалізація та класна гра Бойка. Та й «Ковчег» декілька разів рятував каркас воріт. Точний удар Олега Вакуха після кутового дозволив «МобіФренду» врятуватися від поразки в основний час – 2:2, а ось у серії післяматчевих пенальті нерви виявилися міцнішими у «біло-блакитних». Задерейко, Поворознюк та Штолько не залишили Романюку з «точки» жодних шансів, а вирішальним став промах Герасимчука. Який і зробив «Ковчег» на крок ближчим за свого суперника до підсумкової «бронзи».

Кубок Поділля. 3-ий тур

Тут останній тур був вирішальним для усіх його учасників. Першими на майданчик вийшли «Адвокат» та «Zooветпром-Ivet». Вже на 10-ій хвилині «ветеринари» вели 2:0 після голу Секліцького із «стандарту» та холоднокровно реалізованому виходу віч-на-віч із голкіпером від Колісника, але автогол Босака «в роздягальню» та класний постріл Голови зі штрафного дозволили «синім» відігратися та відродити інтригу. В кінцівці точними ударами обмінялися Колісник та Забавчук – бойові 3:3, які дозволяють «Zooветпром-Ivet» завершити сезон шостим, а на «Адвокат» очікують перехідні матчі за збереження прописки у дивізіоні 3 на наступний сезон.

Кому ж дістанеться почесний трофей та право зіграти у «стиках» за підвищення в класі вирішували FC «Diamant» та «Ауді». У досить рівній грі у першому таймі все вирішив гол «в роздягальню» від Павла Савчука, котрий у падінні влучно замкнув дальню штангу, а після перерви на авансцену вийшов Віктор Савчук. Три голи одного з кращих бомбардирів сезону остаточно зняли усі питання щодо переможця, а ось «діамантові» зуміли дещо врятувати власний престиж завдяки вдалій грі з 5-им польовим в кінцівці – впевнені 7:3 на користь «Ауді», яке і стає володарем Кубку Поділля у дивізіоні 3. І завершить сезон перехідними матчами за підвищення в класі із «ЕкоАльтом».

Кубок Виклику. 3-ий тур

У битві знекровлених дискваліфікаціями «Lifecella» та «Інкогніто» впевнену перемогу святкували останні. «Зв’язківців» вистачило лише на достойний перший тайм, а ось після перерви на майданчику «феєрили» Рудь та Гулеватий. Разом вони 5 разів вразили ворота Мельника, а «невідомі» завершили свої виступи у дивізіоні 3 розгромною перемогою з рахунком 8:2.

А ось «Фенікс-ДЮСШ №1» та «Foletti-Vavilon» в очному поєдинку з’ясовували хто і здобуде почесний трофей та дещо «простішого» суперника в перехідних іграх за збереження прописки у дивізіоні 3 на наступний сезон. У напруженій боротьбі краще виглядали «біло-зелені», котрі успішно використовували контратаки. Одна з них завершилася голом Банаса в кінцівці, і здавалося, принесла перемогу «Фенікс-ДЮСШ №1», але «вавілонян» врятував від поразки точний удар Кирилюка за хвилину до фінального свистка – бойові 2:2, які подарували почесний трофей «Фенікс-ДЮСШ №1».

Технічні дані матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 3

«МобіФренд» – «Облавтодор» – 0:3 (0:1)

Рахунок у серії: 1:2

Голи: Дашкевич (19, 28, 32)

«МобіФренд»: Д. Вакух, Ковбасюк, Нетеча, Южанінов, Романюк, Єременко, Деревенько

«Облавтодор»: Стратійчук, Дубчак, Борис, Ковальов, Дашкевич, Гурман, Авдєєв, Ковальчук, Гук, Сонник

Попередження: Д. Вакух (16)

«Золотий Грифон» – «Ковчег» – 10:3 (5:0)

Рахунок у серії: 2:1

Голи: Шаткун (10, 13), Дмитрук (14, 17, 25, 27, 44), Сокирко (30, 45), Басістий (43) – Куречко (31), Леонов (42), Поворознюк (50)

«Золотий Грифон»: Дубінін, Куляк, Басістий, Сокирко, Микитюк, Дмитрук, Сергійчук, Ваколюк, Бондар, Шаткун, Дрижа, Стародуб, Приступа

«Ковчег»: Леонов, Поворознюк, Бойко, Куречко, Нік Акбар, Підгорний, Штолько, Гордійчук, Шитенков

Попередження: Штолько (36), Леонов (36)

«Адвокат» – «Zooветпром-Ivet» – 3:3 (1:2)

Голи: Босак (19, аг.), Голова (30), Забавчук (42) – Секліцький (4), Колісник (10, 38)

«Адвокат»: Постернак, Буткевич, Голова, Дунець, Забавчук, Кравчук, Романюк, Макс. Зозуля, Швед

«Zooветпром-Ivet»: Прудников, Драпак, Колісник, Корольков, Ноль, Босак, Секліцький, Харчук

Попередження: Швед (7) – Босак (50)

FC «Diamant» – «Ауді» – 3:7 (1:2)

Голи: Юзиков (14), Дідичук (37), Бантус (43) – Галкін (11), П. Савчук (23), В. Савчук (29, 34, 36), Будченко (30), Кучер (45)

FC «Diamant»: Дідичук, Кушнір, Кравцов, Бантус, Моцний, Юзиков, Онісьєв, Журавський

«Ауді»: В. Савчук, П. Савчук, Будченко, Ласлов, Галкін, Кучер, Петрук, Боденчук

«Lifecell» – «Інкогніто» – 2:8 (1:2)

Голи: Драчевський (17, 34) – Ткачук (10), Рудь (23, 39, 45), Градомський (31), Довгань (35), Гулеватий (42, 44)

«Lifecell»: Мельник, Богданович, Віт, Іщук, Лошатецький, Янчук, Драчевський

«Інкогніто»: Сорока, Рудь, Довгань, Гулеватий, Градомський, Ткачук, О. Янчук

Попередження: Іщук (29), Янчук (45)

«Фенікс-ДЮСШ №1» – «Foletti-Vavilon» – 2:2 (1:1)

Голи: Зарванський (2), Банас (47) – Гурський (16), Кирилюк (49)

«Фенікс-ДЮСШ №1»: Р. Дубовий, І. Дубовий, Банас, Карачун, Р. Гуринович, Зарванський, Жидков, Пастушенко, Вікт. Олексієнко, Влад. Олексієнко

«Foletti-Vavilon»: Марко, Попіль, Гурський, Лучко, Кирилюк, Степанець, Даньків, Васільєв, Лях, Янишин

Попередження: Карачун (35) – Кирилюк (13)

«Золотий Грифон» – «Облавтодор» – 0:1 (0:1)

Рахунок у серії: 0:1

Голи: Дашкевич (23)

«Золотий Грифон»: Рудий, Дубінін, Дмитрук, Микитюк, Стародуб, Сокирко, Басістий, Шаткун, Бондар, Сергійчук, Дрижа

«Облавтодор»: Стратійчук, Ясніцький, Борис, Ковальов, Дашкевич, Гурман, Авдєєв, Ковальчук, Романов, Гук, Сонник, Дубчак

«МобіФренд» – «Ковчег» – 2:2 (1:2) пен. 2:3

Голи: Єременко (20), О. Вакух (45) – Куречко (17), Ковальський (21)

«МобіФренд»: Романюк, О. Вакух, Д. Вакух, Герасимчук, Трембач, Ковбасюк, Столяр, Нетеча, Южанінов, Єременко, Деревенько

«Ковчег»: Бойко, Ковальський, Задерейко, Куречко, Штолько, Поворознюк, Нік Акбар

Серія пенальті: Трембач – 1:0, Задерейко – 1:1, Герасимчук – 1:1 (стійка), Поворознюк – 1:2, Д. Вакух – 2:2, Штолько – 2:3

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області