Преміум-ліга: «Ветеран» та «АВТО STREET» роблять перший крок до фіналу плей-офф у дивізіоні 5

0
378

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі ігрового вік-енду у дивізіоні 5

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Плей-офф. 1/2 фіналу, перші матчі

Перші півфінальні матчі плей-офф у дивізіоні 5 видалися досить емоційними. Першими свій матч провели «Ветеран» та ФК «Жищинці», і саме останні змогли відкрити рахунок. Мостовий невідпорно пробив у ліву «дев’ятку» після скидки Бедратого з кута воротарського, але «ветерани», додавши у швидкості, ще до перерви переламали хід подій на свою користь. До обох голів Лазарчук-тім «приклав ногу» Сендель: спочатку Дідора зрізав сферу у власну ціль після удару Олексія зі штрафного, а ще через декілька секунд Сергєєву не склало великих зусиль влучити у ціль з кількох метрів після класного пасу Сенделя з ауту. «Стандарт» невдовзі допоміг і «Жищинцям», а Мостовий, обігравши двох захисників після вводу від бокової лінії та невідпорно пробивши у протихід Панасенкову знову відродив інтригу, проте далі дався взнаки клас «Ветерана». Вирішальним став гол Сенделя, який влучно пробив впритирку із стійкою після передачі Умарова з глибини, а на останніх хвилинах шальки терезів могли змінитися як в один, так і в інший бік. Проте Бедратий після швидкого виходу «2 в 1» пробив поруч із штангою, а удар Умарова після розіграшу штрафного прийшовся у штангу – непрості 3:2 на користь «Ветерана».

Також на крок ближче до фіналу став «АВТО STREET», який переграв у першій грі півфіналу ХФК «Давид». Останні, вдало стримавши стартовий натиск свого суперника, зуміли забити першими (Ковальчук влучно пробив у кут після розіграшу ауту), але дуже своєчасний гол у відповідь для колективу з Кам’янця-Подільського провів Іщук, вишукано перекинувши кіпера після чудового пасу з глибини. Проте коли після перерви «АВТО STREET» додав у швидкості, «святим» довелося ой як несолодко. Спіймавші кураж Стасюк та компанія довели справу до розгрому, ефективно використовуючи «стандарти» та розігруючи свої «атаки» до вірного, а розкішний удар Зубика у праву «дев’ятку» став справжнім шедевром – 6:2 на користь команди з Кам’янця-Подільського у першій грі півфінальної серії.

Кубок Поділля. 1-ий тур

Неймовірно цікавим та результативним видався стартовий тур Кубку Поділля у дивізіоні 5. Першими на майданчик вийшли «Майстер М’яча» та ФК «Бронівка». Швидкий гол Готки, який точно пробив у нижній кут з-за меж воротарського поклав початок гольовій феєрії. На майданчику можна було спостерігати справжні «гойдалки», в яких вперед по черзі виходили обидві команди, а захисні дії обох суперників в цей день було важко назвати еталоном надійності. Відмічаємо шедевральний удар Андрієвського у «дев’ятку» від штанги після розіграшу кутового, а «майстри» не зуміли втримати свою перевагу у рахунку в кінцівці. Головним ж героєм став Готка. Його точний постріл з розвороту за 3 хвилини до сирени дозволив «рожевим» відігратися, а на останніх секундах «Майстер М’яча» отримав у власні ворота дабл-пенальті. Той ж Готка з «точки» був точним, і в підсумку оформивши покер, приніс команді з Волочиського району результативну та вольову перемогу – 6:5 на користь «Бронівки». В іншій грі 1-ого туру «Локомотив» переграв «Vavilon». Класний сольний прохід, який завершив голом вже на 1-ій хвилині Попик, подарував «Локо» впевненість у власних силах, проте Брозніцький, пропустивши поміж ніг дальній удар від Кирилюка, дозволив «вавілонянам» повернутися у гру. Переломним став класний гол під поперечину від Будніцького «в роздягальню», а у другій 20-ти хвилинці справжнім злим генієм «Vavilona» став Олійник. Лідер атак «бордових» відзначив своє повернення у стрій після дискваліфікації хет-триком, а в кінцівці «Локомотив», спіймавши кураж, більшість своїх атак на швидкості розігрував «до вірного» – результативні 6:3 на користь Голеніщева та компанії.

Технічні дані матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 5

«Майстер М’яча» – ФК «Бронівка» – 5:6 (2:2)

Голи: Фесенко (8), Кондратьєв (14, 26), Муляр (27, 36) – Готка (2, 19, 37, 39), Щенсневич (31), Андрієвський (32)

«Майстер М’яча»: Пахомов, Муляр, Кондратьєв, Здоровило, Кушнір, Фесенко, Зьолко, Ільков, Красніков, Грохола, А. Жуков, Сидир, Марценюк, Костюченко

ФК «Бронівка»: І. Лабенський, Тернавський, Андрієвський, Готка, Т. Івасечко, Щенсневич, Бохонок, Мельник, Ангелюк, Балан, Пазюк

Попередження: Щенсневич (15)

ФК «Жищинці» – «Ветеран» (Хмельницький) – 2:3 (1:2)

Рахунок у серії: 0:1

Голи: І. Мостовий (10, 21) – Дідора (19, аг.), Сергєєв (20), Сендель (27)

ФК «Жищинці»: Вастюк, Канарський, Радовець, Мартинков, Цвігун, Білий, Зарицький, Гулько, Дідора, А. Маргошин, Шатілов, І. Мостовий, Бедратий

«Ветеран» (Хмельницький): Панасенков, Д. Лазарчук, Борисюк, Сергєєв, Сендель, Умаров, Чугаєвський, Федоров, Розгон

Попередження: І. Мостовий (19)

ХФК «Давид» – «АВТО STREET» – 2:6 (1:1)

Голи: Ковальчук (13, 26) – Іщук (14), Зубик (23), В. Барицький (24), Сосніцький (28), Стасюк (32), О. Барицький (36)

ХФК «Давид»: Муляр, Кучинський, Ковальчук, Головатий, Буртовий, Юрчак, Бись, Бикальський, Галушко, А. Крищуцький, Цмикал

«АВТО STREET»: Мокрієнко, Гончарук, Стасюк, Лебедін, Буртовий, Гришак, Зубик, Сосновський, В. Барицький, О. Барицький, Іщук, Сосніцький, Козак

Попередження: Буртовий (3), Іщук (19)

«Локомотив» – «Vavilon» – 6:3 (2:1)

Голи: Попик (1), Будніцький (20), В. Олійник (30, 33, 39), Козак (40) – Кирилюк (17, 38), Гурський (31)

«Локомотив»: Голеніщев, Брозніцький, Будніцький, Р. Олійник, В. Олійник, Козак, Попик

«Vavilon»: Боднарчук, Марко, Поліщук, Диса, Лях, Гілевич, Підтесаний, Лучко, Кирилюк, Даньків, Саніцький, Гурський

Попередження: Лях (28)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області