Преміум-ліга: відбулася церемонія нагородження переможців та призерів сезону 2017/2018 (ФОТО, ВІДЕО)

0
953

У неділю, 1-ого квітня, в спорткомплексі ГУНП відбулася урочиста церемонія нагородження кращих з кращих за підсумками Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу та Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу серед юнаків сезону 2017/2018 років.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

У святковій атмосфері переможці та призери змагань, а також кращі в індивідуальних номінаціях отримали кубки, дипломи та цінні подарунки з рук керівництва Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

Далі надаємо Вашій увазі повний перелік лауреатів:

ПРЕМІУМ-ЛІГА ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ СЕЗОНУ 2017-2018 РОКІВ

Вікова група U-15

1 місце – Поділля-1

2 місце – Поділля-2

3 місце – ДЮСШ №1

Кращий гравець – Мудрий Микола (Поділля-2)

Кращий воротар – Ярема Олександр (Поділля-1)

Кращий універсал – Біловол Павло (ДЮСШ №1)

MVP ліги – Черній Максим (Поділля-1)

Вікова група U-13

1 місце – ДЮСШ №1-1

2 місце – ДЮСШ №1-2

3 місце – ДЮЦ Іскра

Кращий гравець – Ковалевський Максим (ДЮЦ Іскра)

Кращий воротар – Муталімов Тимур (F.S.PB. Профібол)

Кращий універсал – Титянін Олександр (ДЮСШ №1-2)

MVP ліги – Савчук Павло (ДЮСШ №1-1)

Вікова група U-11

1 місце – ДЮСШ №2-1

2 місце – Новатор-3

3 місце – ДЮСШ №2-2

Кращий гравець – Грищук Володимир (Новатор-3)

Кращий воротар – Клименко Єгор (ДЮСШ №2-2)

Кращий універсал – Середюк Ілля (ДЮСШ Деражня)

MVP ліги – Гудзь Максим (ДЮСШ №2-1)

ПРЕМІУМ-ЛІГА ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ (КУБОК) ХМЕЛЬНИЦЬКОГО З ФУТЗАЛУ СЕЗОНУ 2017/2018 РОКІВ

Кубок Преміум-ліги

Переможець – Феміда-Старлайф

Фіналіст – Тетра

Кращий гравець – Шляховий Анатолій (Тетра)

Кращий бомбардир – Ахмедов Іван (Тетра) та Сулима Богдан (Конфермат)

MVP Кубку – Купчанко Денис (Феміда-Старлайф)

Малий Кубок Преміум-ліги

Переможець – FC “FNB”

Фіналіст – Новатор

Кращий гравець – Остяк Денис (Новатор)

Кращий бомбардир – Лисий Іван (Новатор)

MVP Кубку – Заєць Олександр (FC “FNB”)

Кубок Дивізіону 5

Переможець – Зооветпром-Поділля

Фіналіст – Booster

Кращий гравець – Дячок Олександр (Booster)

Кращий бомбардир – Тимощук Максим (Зооветпром-Поділля)

MVP Кубку – Дудка Віталій (Зооветпром-Поділля)

Дивізіон 1

Командні:

1 місце – Феміда-Старлайф

2 місце – Епіцентр К-ForexClub

3 місце – Helpix

4 місце – Лада

Кубок Поділля – Динамо-ГУНП

Кубок Виклику – Евеліна

Кубок ліги – Helpix

Найбільш надійна – Феміда-Старлайф

Найбільш видовищна – Beerloga

FAIR PLAY – Епіцентр К-Forex Club

Відкриття сезону – Епіцентр К-ForexClub

Індивідуальні:

Кращий гравець – Маковійчук Олександр (Феміда-Старлайф)

Кращий воротар – Сандулов Дмитро (Епіцентр К-ForexClub)

Кращий бомбардир – Колесников Олексій (Динамо-ГУНП)

Кращий універсал – Мельник Сергій (Helpix)

MVP ліги – Рибак Сергій (Феміда-Старлайф)

Дивізіон 2

Командні:

1 місце – Прикордонник

2 місце – Новатор

3 місце – Філтекс

4 місце – Олімпік

Кубок Поділля – Менс

Кубок Виклику – Карат-Velmet

Кубок ліги – Олімпік

Найбільш надійна – Патріот-Vігор

Найбільш видовищна – Фахівець

FAIR PLAY – Товтри

Відкриття сезону – Прикордонник

Індивідуальні:

Кращий гравець – Деговець Олег (Олімпік)

Кращий воротар – Остяк Денис (Новатор)

Кращий бомбардир – Семенюк Федір (Фахівець)

Кращий універсал – Васильчук Олександр (Філтекс)

MVP ліги – Цуприк Олександр (Прикордонник)

Дивізіон 3

Командні:

1 місце – Ракета

2 місце – Crispus

3 місце – Конфермат

4 місце – ФК «Зеніт-Юрія Фарм»

Кубок Поділля – Дантист

Кубок Виклику – ЕкоАльт

Кубок ліги – Cruspus

Найбільш надійна – ККФА-Vivasan

Найбільш видовищна – Конфермат

FAIR PLAY – Лунтік

Відкриття сезону – Ракета

Індивідуальні:

Кращий гравець – Морозов Ростислав (Crispus)

Кращий воротар – Матусов Дмитро(Ракета)

Кращий бомбардир – Сендель Олексій (Конфермат)

Кращий універсал – Гизлик Олександр (Зеніт-Юрія Фарм)

MVP ліги – Діброва Роман (Ракета)

Дивізіон 4

Командні:

1 місце – FC «FNB»

2 місце – Ауді

3 місце – ДБК

4 місце – Раково-сіті

Кубок Поділля – Аваль

Кубок Виклику – МобіФренд

Кубок ліги – ДБК

Найбільш надійна – FC «FNB»

Найбільш видовищна – ДБК

FAIR PLAY – Тепловик

Відкриття сезону – Ауді

Індивідуальні:

Кращий гравець – Гресь Владислав (ДБК)

Кращий воротар – Образцов Андрій (FC FNB)

Кращий бомбардир – Савчук Віктор (Ауді)

Кращий універсал – Сікора Вадим (Раково-сіті)

MVP ліги – Марчук Даніїл (FC FNB)

Дивізіон 5

Командні:

1 місце – ДЮСШ №1-Україна

2 місце – КАЗ

3 місце – Rexsoft

4 місце – Моноліт

Кубок Поділля – ДБК-2

Кубок Виклику – FC «Diamant»

Кубок Перспективи – Торнадо

Кубок Престижу – Алмаз

Кубок Надії – Регбі-Evolution

Кубок Зимовий – Аванті

Кубок Пріоритету – ДЮСШ №1-Фенікс

Кубок Втішний – Амадока

Найбільш надійна – Інкогніто

Найбільш видовищна – ФК «Крупа»

FAIR PLAY – ФК «Розсоша»

Відкриття сезону – ДЮСШ №1-Україна

Індивідуальні:

Кращий гравець – Константін Юрій (КАЗ)

Кращий воротар – Боднар Сергій (ДЮСШ №1-Україна)

Кращий бомбардир – Голець Олександр (Rexsoft)

Кращий універсал – Слобода Сергій (Моноліт)

MVP ліги – Лісніченко Ігор (ДЮСШ №1-Україна)

Також за вагомий внесок у проведення Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років були відзначені:

Олександр Білик

Валерій Коломієць

Валерій Дудецький

Володимир Лазарчук

Андрій Мельников

Олександр Подлюк

Олександр Бондар

Олександр Таран

Микола Бевза

Юрій Жмурко

А на завершення – надаємо Вашій увазі фотоогляд урочистої церемонії нагородження:

[srizonfbalbum id=36]

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here