Преміум-ліга: відбулися збори представників команд дивізіону 5

0
670

За їх підсумками сформувалися контури сезону у найбільш чисельному дивізіоні Преміум-ліги, офіційний старт якого заплановано на 10 листопада

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

У четвер, 18-го жовтня, було проведено робочу нараду представників команд дивізіону 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, на яких вже менше ніж за місяць очікує старт нового сезону. В її ході було обговорено важливі організаційні аспекти та пролито світло на регламентні норми змагань, старт яких у дивізіоні 5 заплановано на 10 листопада.

У режимі живого діалогу жваво велося обговорення регламенту майбутніх змагань. Колективним рішенням було прийнято, що у дивізіоні 5 прийме участь не менше 36 команд, які на груповій стадії будуть шляхом жеребкування розділені на три підгрупи по 12 команд. За підсумками групового етапу по п’ять кращих команд з кожної групи продовжать боротьбу у плей-офф за призові місця,  а колективи, які фінішують у власних групах шостими по коловій системі розіграють останню вакантну перепустку до вирішальної стадії. На усіх стадіях плей-офф команди гратимуть серії до двох перемог одного з суперників. Команди, які посядуть 1 та 2 місце автоматично підвищуються у класі, а колективи, які посядуть у дивізіоні 5 3, 4 та 5 місця гратимуть на фініші сезону перехідні матчі за підвищення у класі із представниками дивізіону 4.

Колективи, які завершать свій шлях у плей-офф на стадії 1/8 фіналу по олімпійській системі розіграють Кубок Виклику та підсумкові місця з 9-ого по 16-е, команди, які вилетять на стадії 1/4 фіналу плей-офф розігрують по коловій системі Кубок Поділля і місця з 5-го по 8-е. Два гірших колективи у міні-турнірі шостих місць та команди, які у фінішують у своїх групах місця з 7 та нижче також розігруватимуть призові кубки (2-3 гри), про систему яких буде оголошено додатково. Також у разі зміни кількісного складу дивізіону 5 про систему розіграшу буде повідомлено додатково.

Додамо також, що ігри відбуватимуться у залах ДЮСШ №1, НАДПСУ та «Конфермат» виключно у вихідні дні, а в кожному матчі команди зіграють 2 тайми по 20 хвилин (дві хвилини в кожному із таймів – «чистий» час).

Обов’язковою умовою для участі участі команд є сплата першої половини стартового внеску в розмірі 1950 гривень до 2 листопада включно за наступними реквізитами: Отримувач – Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, рр № 26009452311400 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЗКПО 38618392, призначення платежу – безповоротна фінансова допомога від команди ________. Також до 2 листопада командам потрібно підтвердити власну участь у змаганнях, надіславши бланки заяви учасника та попереднього заявочного листа на електронну адресу [email protected].

Наразі продовжується реєстрація учасників, яка триватиме до 2 листопада включно. Кількість місць лімітована. Не пропусти свій шанс прийняти участі у змаганнях!. Довідки та запис за телефоном: 067-765-22-85 (Олександр Михайлович)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here