Преміум-ліга: відбулися збори представників команд дивізіону 5

0
463

За їх підсумками сформувалися контури сезону у найбільш чисельному дивізіоні Преміум-ліги, офіційний старт якого заплановано на 11 листопада

У середу, 18-го жовтня, було проведено робочу нараду представників команд дивізіону 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, на яких вже менше ніж за місяць очікує старт нового сезону. В її ході було обговорено важливі організаційні аспекти та пролито світло на регламентні норми змагань, старт яких у дивізіоні 5 заплановано на 11 листопада.

Першим взяв слово керівник Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, Артем Глас, який привітавши спочатку усіх присутніх, наголосив на фінансовій доступності участі у турнірі, і тому, що дивізіон 5 хоч і має найнижчу ієрархію серед усіх дивізіонів не означає, що йому буде приділятися найменша увага. Окрім того на учасників очікує ряд інновацій: зокрема більш масштабне висвітлення подій турніру, а також профайли усіх без винятку команд-учасниць на офіційному сайті Асоціації.

Голова суддівського комітету Асоціації, Юрій Жмурко у своєму виступі наголосив на важливості та прозорості «зворотного зв’язку» між командами та суддівським комітетом, а також користуючись нагодою запросив усіх бажаючих до навчання на курси арбітрів. Окрім того пан Жмурко повідомив, що на наступному тижні відбудеться робоча зустріч представників команд усіх дивізіонів та суддівського корпусу.

У режимі живого діалогу жваво велося обговорення регламенту майбутніх змагань. Колективним рішенням було прийнято, що у дивізіоні 5 прийме участь не менше 36 команд, які на груповій стадії будуть шляхом жеребкування розділені на три підгрупи по 12 команд. За підсумками групового етапу по дві кращі команди з кожної групи продовжать боротьбу у плей-офф за призові місця,  а колективи, які фінішують у власних групах третіми по коловій системі розіграють дві останні вакантні перепустки до вирішальної стадії. Команди, які вилетять на стадії 1/4 фіналу плей-офф розігрують по коловій системі Кубок Поділля і місця з 5-го по 8-е, команди, які посядять у групах 4 місця та найгірший колектив у міні-турнірі третіх місць розігрують по коловій системі Кубок Виклику і відповідно місця з 9-ого по 12-е. Колективи, які посядуть місця з 5-ого по 12-е у своїх підгрупах також розігруватимуть призові кубки (2-3 гри), про систему яких буде оголошено додатково. Також у разі зміни кількісного складу дивізіону 5 про систему розіграшу буде повідомлено додатково.

Додамо також, що ігри відбуватимуться у залах ДЮСШ №1, НАДПСУ та «Конфермат» виключно у вихідні дні, а в кожному матчі команди зіграють 2 тайми по 20 хвилин (дві хвилини в кожному із таймів – «чистий» час).

Обов’язковою умовою для участі участі команд є сплата першої половини стартового внеску в розмірі 1600 гривень до 3 листопада включно за наступними реквізитами: Отримувач – Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, рр № 26009452311400 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЗКПО 38618392, призначення платежу – безповоротна фінансова допомога від команди ________. Також до 3 листопада командам потрібно підтвердити власну участь у змаганнях, надіславши бланки заяви учасника та заявочного листа на електронну адресу [email protected]. Більш детальна інформація за телефоном: 067-3085400.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here