Преміум-ліга: відеоогляди ігор 11-ого туру, матчів-відповідей 1/4 фіналу Кубку та ігор 1/2 фіналу Кубку ТМ “МобіФренд”

0
1204

Надаємо вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Дивізіон 1. 11-ий тур

Новатор – Агробізнес – 0:8

Ротор – Agora – 0:4

Сокіл-3-VETERAN’S – Евеліна – 2:1

Феміда – Динамо-ГУНП – 5:2

Хмельницькі делікатеси – Helpix – 3:3

Лада – Beerloga – 2:3

Сокіл-2 – Прикордонник-Frisor – 3:3

Епіцентр К-Forex Club – Конфермат – 4:3

Дивізіон 2. 11-ий тур

Карат-Олешин – ДБК – 2:4

Філтекс – ФК «Городок-Юрія-Фарм» – 4:3

Олімпік – ФК «Бігуча Лань» – 4:2

Олімп – Дантист – 6:4

Crispus – Атлетик-Ceresit PRO – 1:2

Фахівець – Ракета – 1:2

Червона Зірка – Ковчег – 0:4

Максимум – Спарта – 2:3

Дивізіон 3. 11-ий тур

ЕкоАльт – Сокіл – 1:1

Інтерпродсервіс – ККФА-Технолюкс – 6:2

Менс – Алмаз-Diamant – 3:3

M’ясний маркет – Лунтік – 4:1

Моноліт-Облавтодор – ЗА-ЗУЛ – 2:5

Аванті – Ветеран (Нова Ушиця) – 7:2

ЖЖУК-ZALIV – Адвокат – 7:2

Дивізіон 4. 11-ий тур

Прикордонник-2 – ФК «ЮАН» – 4:4

Zooветпром-Ivet – КАЗ – 4:9

МобіФренд – Lifecell – 4:0

Тепловик – Товтри – 5:2

ФК «Громада-Міць» – Золотий Грифон – 0:4

Rexsoft – Легіон – 3:2

Фортуна – ДЮСШ №1-Україна-Chado – 4:5

Думка – ФК «ЛП-Інкогніто» – 4:3

Дивізіон 5. 8-ий тур

Dark Horse – Vavilon – 3:3

Наркевицька ОТГ – Astrum – 3:6

ХФК Давид – Ковчег-2 – 8:2

АВТО STREET – Округ – 8:1

Фенікс-ДЮСШ №1 – Зоря – 10:0

ФК «Ружичанка» – ФК «Студениця» – 3:4

Престиж-Авто – Modesto – 1:3

ФК «Бронівка» – ФК «Антонівці» – 2:0

ФОСК «Спортлідер» – СК «Проскурів» – 3:10

Будівельник – Авіатор – 2:6

Нева – Локомотив – 6:3

Тайфун – Карат-Олешин-2 – 2:4

СТВ – Прогрес-В – 3:4

Гладіатор – ПЛАТІК – 8:4

Поділля-АТО – ФК «Гвардійськ» – 6:5

Меблі-Лідер – ФК «Жищинці» – 3:3

WOODMALL – АТ «Хмельницькобленерго» – 7:1

Ветеран (Хмельницький) – Електротранс – 5:4

Майстер M’яча – FC Friends – 6:3

Victory – Booster – 6:14

Кубок. 1/4 фіналу, матчі-відповіді

Агробізнес – Agora – 6:2

Ракета – АВТО STREET – 1:8

Прикордонник-Frisor – Beerloga – 5:8

Хмельницькі делікатеси – Феміда – 2:2 пен. 3:2

Кубок ТМ “МобіФренд”. 1/2 фіналу

Фахівець – Тепловик – 2:2 пен. 4:3

ДБК – Менс – 4:1

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here