Преміум-ліга: відеоогляди ігор 13-ого туру та матчів-відповідей 1/2 фіналу Кубку

0
1238

Надаємо вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Дивізіон 1. 13-ий тур

Cокіл-2 – Феміда – 2:7

Динамо-ГУНП – Ротор – 6:2

Сокіл-3-VETERAN’S – Агробізнес – 2:5

Agora – Хмельницькі делікатеси – 0:7

Beerloga – Прикордонник-Frisor – 9:5

Конфермат – Новатор – 4:2

Евеліна – Лада – 3:3

Helpix – Епіцентр К-Forex Club – 3:8

Дивізіон 2. 13-ий тур

Ракета – ФК «Городок-Юрія-Фарм» – 1:5

Фахівець – ФК «Бігуча Лань» – 3:4

Олімпік – Спарта – 2:1

Олімп – Ковчег – 5:2

Crispus – ДБК – 4:7

Філтекс – Дантист – 1:4

Червона Зірка – Карат-Олешин – 1:3

Максимум – Атлетик-Ceresit PRO – 1:2

Дивізіон 3. 13-ий тур

Моноліт-Облавтодор – Лунтік – 4:4

Аванті – ЗА-ЗУЛ – 4:5

Інтерпродсервіс – Адвокат – 19:7

M’ясний маркет – Сокіл – 2:5

Brilliant – ККФА-Технолюкс – 5:3

Менс – ЕкоАльт – 6:5

ЖЖУК-ZALIV – Алмаз-Diamant – 4:2

Дивізіон 4. 13-ий тур

МобіФренд – Легіон – 7:4

ФК «ЮАН» – ФК «ЛП-Інкогніто» – 8:2

ФК «Громада-Міць» – Lifecell – 1:8

Rexsoft–ДЮСШ №1-Україна-Chado – 5:1

Тепловик – КАЗ – 4:5

Думка – Товтри – 3:8

Прикордонник-2 – Золотий Грифон – 4:8

Zооветпром-Ivet – Фортуна – 6:5

Дивізіон 5

1/8 фіналу плей-офф. Перші матчі

ФК «Жищинці» – Поділля АТО – 6:0

АВТО STREET – Фенікс-ДЮСШ №1 – 7:1

Карат-Олешин-2 – Майстер М’яча – 3:0

Гладіатор – Локомотив – 1:2

Нева – Vavilon – 4:4 пен. 3:1

ФК «Бронівка» – Престиж-Авто – 3:2

Авіатор – ХФК Давид – 2:3

Ветеран (Хмельницький) – Меблі-Лідер – 6:3

Кубок пабу “Beerloga”. 1-ий тур

Dark Horse – Електротранс – 2:5

WOODMALL – Victory – 1:3

Кубок ГРК “Південна Брама”. 1-ий тур

СК «Проскурів» – Booster – 5:4

Наркевицька ОТГ – Округ – 2:2

Кубок ТМ “ARTY SPORT”. 1-ий тур

АТ Хмельницькобленерго – Прогрес-В – 1:3

ФК «Гвардійськ» – Modesto – 2:0

Кубок Поділля. 1-ий тур

Зоря – СТВ – 3:1

ПЛАТІК – Ковчег-2 – 8:1

Кубок Виклику. 1-ий тур

FC Friends  – ФОСК «Спортлідер» – 2:0

ФК «Студениця» – Astrum – 4:2

Кубок Престижу. 1-ий тур

Тайфун – ФК «Ружичанка» – 2:8

Будівельник – ФК «Антонівці» – 2:17

Кубок. 1/2 фіналу, матчі-відповіді

АВТО STREET – Хмельницькі делікатеси – 2:8

Агробізнес – Beerloga – 2:4

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here