Преміум-ліга: відеоогляди матчів 10-ого туру

0
1963

Надаємо вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Дивізіон 1. 10-й тур

Епіцентр-К – Прикордонник-Frisor – 2:8

Конфермат-Forex Club – Beerloga – 2:5

Ракета – Евеліна – 3:4

WOODMALL – ФК Бігуча Лань – 4:1

Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП – 1:4

Алмаз – Ротор – 9:1

Helpix – ДБК – 6:2

Дивізіон 2. 10-й тур

ФК Городок-Юрія-Фарм – Сокіл – 5:6

Crispus – Інтерпродсервіс – 0:4

Максимум – М’ясний маркет – 3:2

ZALIV 10 – Атлетик-Ceresit PRO – 6:2

Олімпік – Новатор-Тепловик – 8:3

Ковчег – Олімп – 1:2

ЗА-ЗУЛ – Філтекс – 3:4

Карат-mebli-remtion – Фахівець – 2:2

Дивізіон 3. 10-й тур

ЕкоАльт – МФК URBAN – 3:8

Тепловик-2 – КАЗ – 0:9

МобіФренд – Brilliant – 6:4

ДЮСШ №1-Україна – Облавтодор – 2:6

Ветеран (Нова Ушиця) – Ауді – 5:8

Лунтік – Аванті – 5:4

Менс – Адвокат – 11:1

ККФА-Червона Зірка – FC Diamant – 1:15

Дивізіон 4. 10-й тур

ФК ЮАН – Фортуна – 6:2

Думка – ФК Жищинці – 3:6

Rexsoft – ФК Міць – 11:2

Інкогніто – Zoovetprom-Ivet – 1:5

Ветеран (Хмельницький) – Золотий Грифон – 5:2

Товтри – Локомотив – 2:6

ХФК Давид – Lifecell – 2:4

Легіон – Прикордонник-2 – 4:3

Дивізіон 5. 9-й тур

Округ – Поділля-АТО – 3:3

ДЮЦ-Іскра – ФК Гвардія – 3:6

ФК Студениця-1 – Тайфун – 2:2

Дружба – ФК Бронівка – 3:5

ФОСК Спортлідер – Нева – 2:3

ФК Бронівка – FC Infinity – 8:5

Astrum – АТ Хмельницькобленерго – 4:8

Прогрес-В – Престиж-Авто – 1:0

МФК Ехо – Спарта – 5:3

Компанія – ФК Садівник – 4:2

Revenge – Транс Авто-Д – 2:7

Booster – СК Проскурів – 0:4

FC Friends-Гладіатор – Albion – 3:1

STV – Vavilon – 3:4

Dark Horse – Victory – 4:2

МФК Буг – Перша Приватна Броварня – 3:0

ФК Меджибіж – Авіатор – 5:3

Дружба – МФК Сервіс-Буд – 2:4

ФК Подільський Кремінь – ФК Буд-Двір – 8:3

Десна Агро Плюс – УПП Хмельницький – 3:8

Меблі-Лідер – Електротранс – 8:2

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here