Преміум-ліга: відеоогляди матчів 10-ого туру та ігор 1/4 фіналу Кубку ТМ “МобіФренд”

0
1053

Надаємо вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Дивізіон 1. 10-ий тур

Хмельницькі делікатеси – Конфермат – 5:3

Феміда – Helpix – 1:2

Новатор – Beerloga – 0:5 (тех. результат)

Агробізнес – Евеліна – 8:2

Лада – Динамо-ГУНП – 1:7

Прикордонник-Frisor – Agora – 3:3

Ротор – Епіцентр К-Forex Club – 2:5

Дивізіон 2. 10-ий тур

ДБК – Фахівець – 3:1

ФК «Бігуча Лань» – Олімп – 4:5

Атлетик-Ceresit PRO – Карат-Олешин – 2:3

Спарта – Червона Зірка – 2:1

Ковчег – Crispus – 3:4

ФК «Городок-Юрія-Фарм» – Олімпік – 3:2

Дантист – Максимум – 2:4

Ракета – Філтекс – 7:3

Дивізіон 3. 10-ий тур

Лунтік – ЕкоАльт – 5:1

Адвокат – Моноліт-Облавтодор – 3:6

ЗА-ЗУЛ – Менс – 11:5

ККФА-Технолюкс – Аванті – 1:3

Ветеран (Нова Ушиця) – ЖЖУК-ZALIV – 4:7

Інтерпродсервіс – Brilliant – 15:7

Алмаз-Diamant – M’ясний маркет – 6:2

Дивізіон 4. 10-ий тур

ФК «ЮАН» – Думка – 3:4

Золотий Грифон – Тепловик – 1:4

ДЮСШ №1-Україна-Chado – Прикордонник-2 – 4:4

Lifecell – Zoоветпром-Ivet – 2:5

КАЗ – Rexsoft – 3:4

ФК «ЛП-Інкогніто» – ФК «Громада-Міць» – 4:4

Товтри – МобіФренд – 5:6

Легіон – Фортуна – 4:4

Дивізіон 5. 7-ий тур

Тайфун – Astrum – 3:2

Dark Horse – ПЛАТІК – 5:4

Наркевицька ОТГ – Престиж-Авто – 2:8

ФК Бронівка – Прогрес-В – 7:4

АТ Хмельницькобленерго – Фенікс-ДЮСШ №1 – 3:4

ФК «Антонівці» – Booster – 4:4

Локомотив – СТВ – 2:1

Vavilon – Modesto – 2:2

WOODMALL – Будівельник – 12:1

Нева – FC Friends – 4:2

Зоря – Меблі-Лідер – 2:8

ФК Жищинці – ФОСК «Спортлідер» – 3:1

ФК Гвардійськ – АВТО STREET – 1:4

ФК Студениця – Поділля-АТО – 3:4

Карат-Олешин-2 – Гладіатор – 6:4

Ветеран (Хмельницький) – ХФК Давид – 5:2

СК «Проскурів» – Авіатор – 2:2

Округ – Ковчег-2 – 4:2

Електротранс – ФК Ружичанка – 6:5

Майстер M’яча – Victory – 1:2

Кубок ТМ “МобіФренд”. 1/4 фіналу

ФК «Бронівка» – Фахівець – 3:6

ФК «Бігуча Лань» – ДБК – -:+

Лунтік – Тепловик – 3:5

ФК «ЮАН» – Менс – 3:4

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here