Преміум-ліга: відеоогляди матчів 5-ого туру та стартових ігор 2-ого попереднього етапу Кубку

0
1421

Надаємо вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Дивізіон 1. 5-ий тур

Agora – Cокіл-2 – 2:2

Динамо-ГУНП – Конфермат – 4:1

Хмельницькі делікатеси – Агробізнес – 5:2

Ротор – Новатор – 4:3

Прикордонник-Frisor – Лада – 6:6

Helpix – Beerloga – 1:2

Феміда – Сокіл-3-VETERAN’S – 2:4

Епіцентр К-Forex Club – Евеліна – 5:1

Дивізіон 2. 5-ий тур

Олімп – Олімпік – 5:7

Crispus – Ракета – 0:6

Червона Зірка – Фахівець – 6:7

Максимум – Філтекс – 2:3

Карат-Олешин – ФК «Городок-Юрія-Фарм» – 4:6

Cпарта – ДБК – 5:10

Атлетик-Ceresit PRO – ФК «Бігуча Лань» – 1:5

Ковчег – Дантист – 10:1

Дивізіон 3. 5-ий тур

Лунтік – Ветеран (Нова Ушиця) – 12:2

ЖЖУК-ZALIV – Аванті – 4:6

Менс – Ауді – 6:4

Алмаз-Diamant – Адвокат – 2:0

ЗА-ЗУЛ – Сокіл – 0:6

ЕкоАльт – ККФА-Технолюкс – 0:3

Моноліт-Облавтодор – Інтерпродсервіс – 4:5

М’ясний маркет – Brilliant – 2:1

Дивізіон 4. 5-ий тур

КАЗ – Товтри – 4:4

Rexsoft – ФК «ЮАН» – 8:1

Тепловик – ФК «Громада-Міць» – 7:4

МобіФренд – Думка – 6:2

Фортуна – ФК ЛП-Інкогніто – 3:3

Легіон – Золотий Грифон – 3:3

Lifecell – ДЮСШ №1-Україна-Chado – 0:1

Zooветпром-Ivet – Прикордонник-2 – 1:5

Дивізіон 5. 2-ий тур

Будівельник – Зоря – 2:5

Vavilon – Наркевицька ОТГ – 4:0

ФК «Бронівка» – СТВ – 3:2

Тайфун – Modesto – 3:4

Ковчег-2 – ФК Ружичанка – 4:4

Авіатор – Фенікс-ДЮСШ №1 – 1:4

ПЛАТІК – Astrum – 4:2

Прогрес-В – FC Friends – 5:5

Dark Horse – Гладіатор – 7:7

ХФК «Давид» – ФК «Студениця» – 7:2

ФОСК «Спортлідер» – Меблі-Лідер – 3:11

ФК «Жищинці» – АТ «Хмельницькобленерго» – 5:2

Престиж-Авто – Карат-Олешин-2 – 7:1

АВТО STREET – Поділля-АТО – 8:2

Округ – Ветеран (Хмельницький) – 1:3

ФК «Антонівці» – Майстер М’яча – 3:20

Victory – Локомотив – 1:9

СК «Проскурів-Дзюдо» – WOODMALL – 3:2

ФК «Гвардійськ» – Електротранс – 4:2

Booster – Нева – 4:5

Кубок. Другий попередній етап

Золотий Грифон – Zooветпром-Ivet – 4:3

ККФА-Технолюкс – Електротранс – 6:4

Нева – Інтерпродсервіс – 3:8

ДЮСШ №1-Україна-Chado – Атлетик-Ceresit PRO – 1:4

АВТО STREET – Victory – 9:4

СК «Проскурів-Дзюдо» – ЕкоАльт – 2:5

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here