Преміум-ліга: відеоогляди матчів 6-ого туру та заключних ігор 2-ого попереднього етапу Кубку

0
1763

Надаємо вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Дивізіон 1. 6-ий тур

Новатор – Феміда – 1:6

Евеліна – Хмельницькі делікатеси – 0:5

Динамо-ГУНП – Agora – 4:4

Конфермат – Лада – 4:3

Агробізнес – Ротор – 8:0

Beerloga – Епіцентр К-Forex Club – 3:1

Сокіл-2 – Helpix – 2:3

Сокіл-3-VETERAN’S – Прикордонник-Frisor – 2:4

Дивізіон 2. 6-ий тур

ДБК – Олімпік – 6:1

ФК «Бігуча Лань» – Карат-Олешин – 1:1

Філтекс – Олімп – 1:2

Фахівець – Максимум – 4:3

Ракета – Червона Зірка – 6:3

Дантист – Атлетик-Ceresit PRO – 1:9

Спарта – Ковчег – 3:4

ФК «Городок-Юрія-Фарм» – Crispus – 1:1

Дивізіон 3. 6-ий тур

Сокіл – Аванті – 2:7

ККФА-Технолюкс – М’ясний маркет – 3:3

Ауді – Моноліт-Облавтодор – 2:6

Ветеран (Нова Ушиця) – ЕкоАльт – 3:4

ЗА-ЗУЛ – Алмаз-Diamant – 6:8

Інтерпродсервіс – ЖЖУК-ZALIV – 6:4

Brilliant – Менс – 1:4

Адвокат – Лунтік – 2:7

Дивізіон 4. 6-ий тур

ФК «ЮАН» – Zооветпром-Ivet – 3:2

ФК «ЛП-Інкогніто» – Rexsoft – 2:4

Lifecell – КАЗ – 0:6

ДЮСШ №1-Україна-Chado – ФК «Громада-Міць» – 3:2

Прикордонник-2 – МобіФренд – 1:7

Товтри – Легіон – 3:4

Думка – Тепловик – 1:6

Золотий Грифон – Фортуна – 2:3

Дивізіон 5. 3-ий тур

Фенікс-ДЮСШ №1 – ФОСК «Спортлідер» – 4:1

АТ «Хмельницькобленерго» – СК «Проскурів-Дзюдо» – 1:0

Локомотив – Прогрес-В – 13:0

Гладіатор – Престиж-Авто – 6:3

Майстер м’яча – Booster – 11:4

Ветеран (Хмельницький) – Ковчег-2 – 7:1

CTB – Victory – 4:4

Astrum – Vavilon – 3:3

Карат-Олешин-2 – ПЛАТІК – 7:6

Наркевицька ОТГ – Modesto – 4:3

ФК «Студениця» – ФК «Гвардійськ» – 1:4

Електротранс – Округ – 2:0

ФК «Ружичанка» – АВТО STREET – 2:10

Зоря – ФК «Жищенці» – перенесено

ФК «Антонівці» – FC Friends – 2:8

Dark Horse – Тайфун – 8:4

Меблі-Лідер – Будівельник – 10:4

Авіатор – WOODMALL – 8:6

Поділля-АТО – ХФК Давид – 2:3

Нева – ФК «Бронівка» – 1:2

Кубок. Другий попередній етап

Astrum – Аванті – 1:4

Тепловик – ЗА-ЗУЛ – 8:6

ФК «ЮАН» – ПЛАТІК – 2:2 пен. 3:1

ФК «Бронівка» – Наркевицька ОТГ – 10:3

Товтри – Престиж-Авто – 8:8 пен. 3:2

ФК «Бігуча Лань» – Rexsoft – 5:4

ФОСК «Спортлідер» – ФК «Громада-Міць» – 1:6

Ветеран (Хмельницький) – Ветеран (Нова Ушиця) – +:-

Локомотив – ФК «Студениця» – 7:5

Філтекс – ФК «ЛП-Інкогніто» – 7:3

Поділля-АТО – Алмаз-Diamant – 0:6

Лунтік – Сокіл – 5:4

Дантист – Легіон – 4:5

Crispus – Фахівець – 1:2

Олімп – Моноліт-Облавтодор – 2:5

Олімпік – Адвокат – 3:3 пен. 2:3

Максимум – Ракета – 2:4

КАЗ – Ковчег – 4:3

ФК «Городок-Юрія-Фарм» – ЖЖУК-ZALIV – 5:3

Карат-Олешин – Brilliant – 8:0

Червона Зірка – СТВ – 5:4

Менс – Спарта – 4:4 пен. 3:1

ДБК – Ауді – +:-

АТ «Хмельницькобленерго» – МобіФренд – 2:12

М’ясний маркет – ФК «Гвардійськ» – 4:1

Майстер м’яча – Прогрес В – 9:4

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here