Преміум-ліга: відеоогляди матчів 7-ого туру та cтартових ігор 1/8 фіналу Кубку

0
1148

Надаємо вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Дивізіон 1. 7-й тур

ФК Бігуча Лань – Динамо-ГУНП – 1:5

Ракета – Хмельницькі делікатеси – 1:10

Helpix – Конфермат-Forex Club – 8:1

Евеліна – WOODMALL – 4:3

Прикордонник-Frisor – Ротор – 2:2

ДБК – Феміда – 2:0

Епіцентр-К – Beerloga – 2:8

Дивізіон 2. 7-й тур

Олімп – Crispus – 2:0

Максимум – ФК Городок-Юрія-Фарм – 3:5

Cокіл – ZALIV 10 – 3:1

Інтерпродсервіс – Новатор-Тепловик – 2:5

M’ясний маркет – ЗА-ЗУЛ – 4:0

Ковчег – Олімпік – 3:3

Атлетик-Ceresit PRO – Фахівець – 3:3

Філтекс – Карат mebli-remtion – 3:2

Дивізіон 3. 7-й тур

КАЗ – ККФА-Червона Зірка – 14:1

МФК URBAN – Лунтік – 3:2

Облавтодор – Тепловик-2 – 7:3

ЕкоАльт – Менс – 2:5

Ветеран (Нова Ушиця) – Brilliant – 2:5

FC Diamant – Ауді – 11:2

ДЮСШ №1-Україна – МобіФренд – 4:3

Аванті – Адвокат – 6:6

Дивізіон 4. 7-й тур

Локомотив – Думка – 7:2

Легіон – Zoovetprom-Ivet – 2:4

Золотий Грифон – Товтри – 2:7

Інкогніто – ХФК Давид – 2:7

ФК Міць – ФК Жищинці – 4:7

Прикордонник-2 – Lifecell – 4:4

Ветеран (Хмельницький) – ФК ЮАН – 8:3

Rexsoft – Фортуна – 9:3

Дивізіон 5. 6-й тур

Booster – Дружба – 5:1

Авіатор – Грузевиця-Агро – 5:0

Престиж-Авто – Авіатор-Случ – 6:0

Транс-Авто-Д – REDMION – 8:5

УПП Хмельницький – МФК Буг – 4:5

ФК Садівник – ФОСК Спортлідер – 4:4

Astrum – ФК Подільський Кремінь – 0:7

Нева – Тайфун – 5:1

Перша Приватна Броварня – ФК Гвардія – 2:8

Vavilon – ФК ЛІОН-ВСП – 2:4

ФК Буд-Двір – Albion – 4:1

Компанія – ФК Меджибіж – 5:1

МФК Сервіс-Буд – СК Проскурів – 1:1

Поділля-АТО – ФК Студениця-1 – 5:1

АТ Хмельницькобленерго – STV – 3:3

Електротранс – ДЮЦ Іскра – 2:3

ФК Бронівка – Прогрес-В – 4:2

Victory – FC Friends-Гладіатор – 2:3

FC Infinity – Дружба – 3:4

Спарта – Booster – 3:6

Revenge – Десна Агро Плюс – 6:5

Кубок. Стартові матчі 1/8 фіналу

Хмельницькі делікатеси – Облавтодор – 4:1

ЕкоАльт – Beerloga – 0:7

WOODMALL – КАЗ – 3:5

ДБК – Ракета – 3:6

Кубок ТМ “Forex Club”. 1/4 фіналу

Грузевиця-Агро – Транс-Авто-Д – 2:9

Філтекс – ЗА-ЗУЛ – 0:2

Фахівець – Лунтік – 1:0

Атлетик-Ceresit PRO – M’ясний маркет – 1:0

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here