Преміум-ліга: відеоогляди матчів 9-ого туру та перших ігор 1/4 фіналу Кубку

0
1855

Надаємо вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Дивізіон 1. 9-ий тур

Прикордонник-Frisor – Евеліна – 2:4

Лада – Агробізнес – 1:9

Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП – 4:0

Сокіл-2 – Ротор – 4:2

Helpix – Конфермат – 5:7

Сокіл-3-VETERAN’S – Новатор – 12:2

Феміда – Beerloga – 2:2

Епіцентр К-Forex Club – Agora – 3:4

Дивізіон 1. Стартовий матч 10-ого туру

Cокіл-2 – Сокіл-3-VETERAN’S – 2:6

Дивізіон 2. 9-ий тур

Олімпік – Ракета – 4:2

Олімп – ФК «Городок-Юрія-Фарм» – 0:5

Crispus – Спарта – 8:2

Максимум – ФК «Бігуча Лань» – 2:3

Філтекс – Фахівець – 0:0

Червона Зірка – Дантист – 3:5

Атлетик-Ceresit PRO – ДБК – 3:5

Карат-Олешин – Ковчег – 3:2

Дивізіон 3. 9-ий тур

Лунтік – Сокіл – 3:9

M’ясний маркет – ЗА-ЗУЛ – 5:3

ЕкоАльт – Алмаз-Diamant – 4:2

Моноліт-Облавтодор – Ветеран (Нова Ушиця) – 3:5

Аванті- Brilliant – 10:1

ЖЖУК-ZALIV – ККФА-Технолюкс – 7:6

Менс – Адвокат – 10:2

Дивізіон 4. 9-ий тур

Zoоветпром-Ivet – Товтри – 5:6

Тепловик – ФК «ЛП-Інкогніто» – 4:0

Думка – Прикордонник-2 – 6:5

Rexsoft – Lifecell – 7:5

ФК «Громада-Міць» – ФК «ЮАН» – 3:2

Легіон – ДЮСШ №1-Україна-Chado – 0:5

Фортуна – КАЗ – 3:8

Золотий Грифон – МобіФренд – 3:7

Дивізіон 5. 6-ий тур

АВТО STREET – ФК «Студениця» – 16:1

Прогрес-В – Booster – 1:3

Нева – Майстер м’яча – 1:2

Престиж-Авто – Vavilon – 0:4

Dark Horse – Карат-Олешин-2 – 1:4

Тайфун – Наркевицька ОТГ – 1:3

ХФК Давид – Округ – 5:0

Ковчег-2 – ФК «Гвардійськ» – 8:3

ФК «Бронівка» – Локомотив – 2:1

ФОСК «Спортлідер» – Зоря – 2:4

Victory – ФК «Антонівці» – 2:8

СТВ – FC Friends – 1:1

Поділля-АТО – Електротранс – 4:4

Гладіатор – Astrum – 6:4

Modesto – ПЛАТІК – 4:8

ФК «Ружичанка» – Ветеран (Хмельницький) – 7:8

Авіатор – ФК «Жищинці» – 3:1

Меблі-Лідер – АТ «Хмельницькобленерго» – 4:1

Фенікс-ДЮСШ №1 – WOODMALL – 2:4

Будівельник – СК «Проскурів» – 1:8

Кубок. 1/4 фіналу, перші матчі

Beerloga – Прикордонник-Frisor – 5:5

АВТО STREET – Ракета – 4:1

Аgora – Агробізнес – 4:2

Феміда – Хмельницькі делікатеси – 3:3

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here