Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футболу 7Х7: відбулася нарада представників команд

0
427

У понеділок, 4-ого вересня, в спорткомплексі ГУНП відбулася нарада представників команд напередодні старту дебютного розіграшу Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футболу 7Х7. Його організаторами виступають Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та Управління молоді та спорту Хмельницької міської Ради.

Далі коротко зупинимося на головних тезах:

 • Старт змагань заплановано на 16-е вересня 2023 року.
 • У змаганнях прийме участь не менше 9 команд, кожна з яких гарантовано проведе по 5 матчів на турнірі. Остаточний формат розіграшу залежатиме від підсумкової кількості команд-учасниць.
 • Обов’язковою умовою участі команди у турнірі є наявність однакового комплекту форми (футболка, шорти, гетри).
 • Ігри будуть відбуватися виключно у вихідні дні. Попередній етап пройде на полях Гімназії №2 та ЗОШ №12, а фінал та гра за 3-є місце – на стадіоні “Поділля”, або “Локомотиві”.
 • Тривалість гри становитиме 2 тайми по 30 хвилин “брудного” часу. Тайм-аути не передбачені, правило накопичення фолів (як у міні-футболі) не діятиме.
 • Максимальна кількість гравців, які можна внести у заявку на турнір – 20, з них в протокол на гру – не більше 14. Під час матчу кількість замін буде необмеженою (у спеціально передбачених для цього місцях). Одночасно дозволена присутність воротаря та 6 польових гравців в складі кожної команди-суперниці.
 • Матчі категорично заборонено проводити в бутсах.
 • На ігрових майданчиках під час матчу будуть мати право знаходитися лише гравців та офіційні особи команд, які внесені у заявку, а також офіційні особи Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.
 • Матчі турніру команди проводитимуть м’ячем розміру “5”. Щодо тонкощів правил, то всі вводи аутів гравці робитимуть ногами, а також передбачена відсутність правила “подвійного покарання”. Тобто за фол у карному майданчику не може одночасно бути винесене вилучення гравцю, який скоїв порушення правил, і також призначене пенальті у ворота його команди.
 • Пенальті буде пробиватися із 9-ти метрової відстані.
 • До 12-го вереня включно командам потрібно надіслати бланк заявочного листа на електронну адресу [email protected], а перед першою грою на турнірі надати відповідальним особам Асоціації у двох екземплярах із мокрими печатками лікаря.

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАЯВОЧНОГО ЛИСТА

Реєстрація команд-учасниць триватиме до 10-ого вересня 2023 року включно. Не пропусти свій шанс отримати заряд позитивних емоцій та прийняти участь у якісно-новому спортивному проекті! Деталі та запис команд за телефоном: 097-102-44-72 (Олександр).

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here