Преміум-ліга: виліт «Прикордонника-2» та емоційний старт плей-офф у дивізіоні 4

0
532

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі ігрового вік-енду у дивізіоні 4

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Регулярний чемпіонат. 15-ий тур

«КАЗ», який за тур до фінішу достроково здобув першу сходинку, в останньому турі порадував власних фанів перемогою над «Думкою». «Червоні» достойно провели перший тайм проти лідера, але коли після перерви «КАЗ» увімкнув максимальні швидкості, Максименку та компанії стало несолодко. А в кінцівці «біло-сині» і взагалі оформили розгром, більшість своїх атак розігруючи «до вірного», а кращим у переможців став Мирослав Бондарчук, оформивши дубль. А з усього розмаїття голів найбільш ефектними стали точні удари Щербакова та Константіна – 8:3 на користь «КАЗа», якому таки вдалося підкорити позначку у 100 забитих голів за підсумками «регулярки». Другу позицію на фініші зберіг «Тепловик», який у видовищному матчі «перестріляв» «Фортуну». У грі з великою кількістю помилок та не надто впевненими діями обох воротарів «тепловики» забили на гол більше, а головною дійовою особою став Остап Кравчук, який у звітному матчі двічі вразив порожні ворота та навіть одного разу – власні. Голи ж забивалися на будь-який смак, але кращим серед них став точний удар Терлецького у «дев’ятку» після розіграшу ауту – видовищна перемога «Тепловика» з рахунком 6:5. А ось у вирішальній битві за третє місце на фініші «Rexsoft» нічого не зміг протиставити «МобіФренду» з нестримним Олегом Вакухом, який у звітній грі забив усі чотири м’ячі «чорних» (найбільш класним з них став останній – Олег вдотик поцілив у верхній кут після скидки Єременка). Відповісти на все це «Rexsoft» зумів лише влучним ударом Кореганова зі штрафного – 4:1 на користь «МобіФренда», який завдяки цій звитязі випереджає у таблиці саме «Rexsoft» і виходить у плей-офф з третього місця.

В ще одному з центральних матчів «ДЮСШ №1-Україна-Chado»спокійно переграла «Zooветпром-Ivet». Все вирішив хет-трик Мейка ще у першому таймі, а після перерви «бордові», впевнено діючи «по рахунку» довели справу до переможного завершення – 5:3, і зберегли за собою 5-е місце за підсумками регулярного чемпіонату. На переможній ноті завершили «регулярку» ще два учасники стадії плей-офф – «Lifecell» та «Товтри». «Зв’язківці» переграли «Прикордонник-2», якому потрібна була лише перемога, аби уникнути прямого вильоту. І саме «прикордонники» розпочали жвавіше, і повели 2:0 всередині першого тайму після дублю Сторожука (як же він класно поцілив у верхній кут зі штрафного!), проте ще до перерви «Lifecell» зумів відігратися. А у другому таймі Рефель-тім неприпустимо багато помилялася біля власних воріт, і три з цих помилок призвело до голів у ворота Коваленка – вольові 5:3 на користь «Lifecella». А ось «Товтри» ще переконливіше переграли ФК «ЮАН», який останнім часом дарував лише позитивні емоції власним фанам.Пропустивши декілька м’ячів в дебюті колектив з Городка відверто «посипався», що і позначилося на результаті, а «Товтри» досягли свого завдяки блискавичним розіграшам «стандартів», а на додачу ще двічі вразили порожні ворота «ЮАНа» внаслідок його помилок при розіграші «штучної більшості». Справжнім злим генієм «білих» став Дзюбак, який забив відразу половину з 8 командних голів номінальних гостей, а для Забродський-тім «ложкою дьогтю» стало необов’язкове вилучення Клапченка, через яке лідер атак «Товтр» пропустить старт плей-офф.

Поразкою «Прикордонника-2» сповна скористалася «Громада-Міць», яка перегравши у драматичному матчі «Легіон» уникнула прямого вильоту. Настрій «зелених» на гру був неймовірним, але й «Легіон» виглядав непогано, забивши першим, а потім двічі знаходячи у собі сили відігратися. Вирішальним став точний удар Сизова за 10 хвилин до фінальної сирени, а відігратися знову «Легіон» вже не зміг – 4:3 на користь «Громади-Міць», яка тепер продовжить боротьбу за виживання у Кубку Виклику, а ось яскравий, але нестабільний «Прикордонник-2» наступний сезон розпочне у дивізіоні 5. В ще одній грі «Золотий Грифон» завдяки голу Ваколюка після перерви дотиснув опір «ЛП-Інкогніто» – 3:1, і завдяки цій перемозі підходить до старту в Кубку Виклику з найбільшою кількістю очок серед усіх його інших учасників.

Плей-офф. 1/4 фіналу, перші матчі

Плей-офф у дивізіоні 4 відкривав матч між «КАЗом» та «Lifecellom», і вже перші хвилини подарували натяк на сенсацію. Всередині першої половини гри переможець «регулярки» «горів» 0:2 (Віт влучно пробив з розвороту у нижній кут, а Андрущенко згодом холоднокровно переграв у ближньому бою кіпера), проте незадовго до перерви «КАЗу» вдалося відігратися. Один гол відквитав Константін, влучно пробивши у дальній кут з-під захисника, а згодом Грохольський, холоднокровно реалізувавши дабл-пенальті і взагалі відновив паритет. Другий тайм видався не менш вогняним: «Lifecell» двічі виходив вперед, «КАЗ» майже відразу відігравався, а переломним став гол Борщ, який вишукано обігравши голкіпера та захисника елегантно підсік шкіряну сферу у ліву «дев’ятку». Інтрига ж жила до останнього, проте все вирішили дві швидкі контратаки «КАЗа» в кінцівці та точний удар Когута зльоту після розіграшу ауту – 8:5 на користь команди з Красилова.

Змусив понервувати власних фанів і «Тепловик», який в першій грі чвертьфінальної серії зустрів більш ніж достойний опір з боку «Товтр». Двічі пропустивши в першому таймі від Вєтрова, який продемонстрував ідеальне вміння опинитися «в потрібний час та в потрібному місці», «Товтри» знайшли в собі сили повернутися у гру в другому таймі та подарували просто ураганну кінцівку. Автогол Червоняка та класний удар зльоту від Антонюка знову подарували «+2» для «Тепловика», але згодом Дзюбак покарав Мишко-тім за неймовірний «привоз» в захисті, а на останній секунді переводити гру в серію післяматчевих пенальті міг Голов. Проте з дабл-пенальті не зумів влучити  у ціль – вкрай непрості 4:3 на користь «Тепловика».

Справжнім подарунком для глядачів став перший матч серії між «МобіФрендом» та «Zooветпромом-Ivet». Дві атакуючі та в певній мірі «куражні» команди діяли на зустрічних курсах весь матч, і дивно, що по такій грі вперше справа до голів дійшла лише у другому таймі. Секліцький, наче заправський форвард зрізавши головою сферу у сітку власних воріт в боротьбі із захисником вивів вперед «МобіФренд», проте радість «чорних» була недовгою. Вже досить швидко паритет відновив Басараба, вдало зігравши «на стовпа» після довгого вводу від Харчука, а коли все котилося до нічийного завершення, саме той ж Басараба, влучно пробивши у кут після скидки Шумського на останніх секундах приніс вольову перемогу «ветеринарам» – 2:1 на користь «Zooветпром-Iveta».

В ще одній грі «ДЮСШ №1-Україна-Chado» закономірно переграла «Rexsoft». Багато чого вирішив перший гол від Зайця, який неймовірним чином зумів вразити ціль з досить гострого кута, та й далі Ласлов не вирізнявся надійністю. Хоча винити його у пропущеному м’ячі після класного пострілу Мейка в «дев’ятку» зі штрафного просто безглуздо, Валентин міг би і трішки більше «підвиручити» власну команду. «Бордові» сподобалися ефективною грою на контратаках, а «Rexsofty», який постійно «наздоганяв» свого суперника, ще й трішки не щастило (можна згадати удар Гольця з кількох метрів у штангу вже порожніх воріт). Але переможців, як відомо не судять – 5:3 на користь «ДЮСШ №1-України-Chado», кращим в складі якої став Мейко, відзначившись дублем.

Технічні дані матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 4

ФК «ЮАН» – «Товтри» – 2:8 (1:5)

Голи: Буравець (20), Вовнянко (28) – Дзюбак (5, 24, 42, 43), Крулік (6), Клапченко (14), Вільчинський (17, 22)

ФК «ЮАН»: Іванніков, Вовнянко, Вишневський, Коваленко, Буравець, Бевз, Столяр, Небесний, Нетеча, Романюк, Чорний, Янишин

«Товтри»: Пекнич, Забродський, Червоняк, Крулік, Клапченко, Вільчинський, Дзюбак, Рудюк

Попередження: Клапченко (35)

Вилучення: Клапченко (36, нецензурні вислови на адресу суперника)

«Прикордонник-2» – «Lifecell» – 3:5 (2:2)

Голи: Сторожук (5, 11), Михалко (44) – Бондарук (14), Віт (21), Богданович (32), Мещеряков (32), Власов (44)

«Прикордонник-2»: Коваленко, Сторожук, Лялька, Сержант, Михалко, Каплюченко, Плінський, Зощук, Сопілко, Дубина, Гуніник, Ісаєв

«Lifecell»: Андрущенко, Янчук, Богданович, Віт, Бондарук, Власов, Дронг, Іщук, Лабець, Лошатецький, Медведчук, Мещеряков, Папаш

«Думка» – «КАЗ» – 3:8 (3:3)

Голи: Щербаков (3, 12), В. Максименко (19) – Кльоц (2), Морозович (16), Константін (20), Борщ (29), М. Бондарчук (30, 32), Когут (40), Ковтонюк (41)

«Думка»: Величко, Щербаков, Квасниця, Побережний, Левковицький, В. Максименко, Д. Максименко, Шевчук, Дячук, Демчук

«КАЗ»: М. Бондарчук, Когут, Б. Бондарчук, Ковтонюк, Борщ, Константін, Морозович, Фещук, Кльоц

«Тепловик» – «Фортуна» – 6:5 (5:4)

Голи: Ахмедов (7), Терлецький (16), Кравчук (18, 31), Вєтров (19), Поліщук (21) – Флерко (1, 9), Молодих (18, 21), Кравчук (27, аг.)

«Тепловик»: Мишко, Поліщук, Степко, Вєтров, Кравчук, Антонюк, Ахмедов, Терлецький

«Фортуна»: Молодих, Осадчук, Балабанов, Кузюткін, Флерко, Люховець, Кравчук

Попередження: Поліщук (21), Степко (34) – Флерко (31), Молодих (43)

«МобіФренд» – «Rexsoft» – 4:1 (2:1)

Голи: О. Вакух (6, 10, 38, 44) – Кореганов (11)

«МобіФренд»: О. Вакух, Єременко, Мазур, Рукавець, Ковбасюк, Герасимчук, Вельський

«Rexsoft»: Ласлов, Будченко, Петрук, Колесников, Легун, Косевич, Киданов, Кореганов

Попередження: Косевич (43), Легун (44)

«Zooветпром-Ivet» – «ДЮСШ №1-Україна-Chado» – 3:5 (1:3)

Голи: Корольков (9), Басараба (31), Драпак (44) – Мейко (9, 14, 21), Тріфонов (24), Котелба (34)

«Zooветпром-Ivet»: Прудников, Драпак, Корольков, Басараба, Босак, Колісник, Кордіяка, Тимощук, Шумський

«ДЮСШ №1-Україна-Chado»: Котелба, Фасуляк, Заєць, Кравчук, Тріфонов, Мейко, Мізюк, Підкамінський, Боднар, Нігловський

Попередження: Драпак (19) – Мізюк (18), Фасуляк (19)

ФК «Громада-Міць» – «Легіон» – 4:3 (3:2)

Голи: Верещагін (9, 22), С. Лянскорунський (20), Сизов (35) – Якушевський (5), Журавель (14), Пляхимович (32)

ФК «Громада-Міць»: І. Лянскорунський, Гіджеліцький, С. Лянскорунський, Я. Лянскорунський, Пасічник, Верещагін, Дрозда, Сизов

«Легіон»: Мілаш, Маляренко, Драпчук, Савенко, Пляхимович, Демянишин, Якушевський, Бордієр, Міцак, Журавель

Попередження: Верещагін (43)

ФК «ЛП-Інкогніто» – «Золотий Грифон» – 1:3 (1:2)

Голи: Зеленський (17) – Земок (3), Стародуб (22), Ваколюк (29)

ФК «ЛП-Інкогніто»: Сорока, Вельц, Зеленський,Бойчук, С. Янчук, О. Янчук, Волков, Фют, Градомський, Тарахтій

«Золотий Грифон»: Рудий, Савіцький, Шаткун, Ваколюк, Зозуля, Куляк, Стародуб, Сокирко, Земок, Бондар, Дрижа

Попередження: Земок (28)

«КАЗ» – «Lifecell» – 8:5 (2:2)

Рахунок у серії: 1:0

Голи: Константін (22, 29, 43), Грохольський (22, 23), Борщ (26, 42), Когут (44) – Віт (4), Андрущенко (17), Бондарук (25), Мещеряков (26), Богданович (43)

«КАЗ»: М. Бондарчук, Когут, Б. Бондарчук, Ковтонюк, Борщ, Константін, Грохольський, Морозович, Фещук, Кльоц

«Lifecell»: Янчук, Андрущенко, Богданович, Бондарук, Віт, Дронг, Іщук, Кондратюк, Лабець, Лошатецький, Медведчук, Мещеряков, Папаш, Приймак

Попередження: Борщ (36) – Бондарук (18), Віт (21)

«Тепловик» – «Товтри» – 4:3 (2:0)

Голи: Вєтров (12, 16), Кравчук (43), Червоняк (43, аг.) – Вільчинський (28), Дзюбак (40, 44)

«Тепловик»: Мишко, Скалій, Вєтров, В. Зенін, Ахмедов, Кравчук, Поліщук, Степко, Антонюк

«Товтри»: Пекнич, Забродський, Червоняк, Крулік, Голов, Вільчинський, Дзюбак, Рудюк

Попередження: Антонюк (6), Кравчук (44) – Голов (42)

«МобіФренд» – «Zooветпром-Ivet» – 1:2 (0:0)

Рахунок у серії: 0:1

Голи: Секліцький (28, аг.) – Басараба (35, 44)

«МобіФренд»: Д. Вакух, Мазур, Герасимчук, Шаварський, Вельський, Рукавець, О. Вакух, Ковбасюк

«Zooветпром-Ivet»: Прудников, Драпак, Корольков, Басараба, Босак, Колісник, Тимощук, Кордіяка, Шумський, Секліцький, Харчук

Попередження: Герасимчук (10) – Секліцький (22), Шумський (26), Кордіяка (44)

«Rexsoft» – «ДЮСШ №1-Україна-Chado» – 3:5 (1:2)

Голи: Кореганов (17), Легун (31), Будченко (33) – Заєць (11), Мейко (13, 30), Підкамінський (24), Нігловський (40)

«Rexsoft»: Ласлов, Голець, Будченко, Петрук, Легун, Колесников, Кореганов, Киданов

«ДЮСШ №1-Україна-Chado»: Котелба, Фасуляк, Заєць, Кравчук, Мейко, Мізюк, Підкамінський, Боднар, Нігловський, Підручний, Вендера

Попередження: Підручний (36)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області