Преміум-ліга: визначились імена останніх учасників 1/16 фіналу Кубку

0
606

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі третього попереднього етапу Кубку

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Все цікавіше та цікавіше розгортаються події у розіграші Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років. У суботу, 8-ого грудня, за підсумками матчів третього попереднього етапу стали відомими імена останніх щасливчиків, які складуть компанію у основній сітці представникам дивізіону 1, а також сформувався склад учасників Малого Кубку. Про це все і не тільки далі у нашому огляді.

Першим путівку до 1/16 фіналу здобув «Сокіл-3-VETERAN’S», який розгромив «Філтекс». Останні, пропустивши вже на 1-ій хвилині від Мартинюка, далі виглядали просто приречено, а «соколята» вирішили не економити сили, і влаштували справжній розгром своєму супернику. У ворота Біндаса влетіло ще сім «сухих» голів на будь-який смак вибагливої публіки, а кращим окрім Мартинюка у складі переможців став дует Ахмедов-Кузьмін, кожен з якого записав на свій рахунок дублі. Наступним суперником «Сокола-3-VETERAN’S» стане ще один представник дивізіону 2 – «Agora», яка у емоційному поєдинку переграла поточного лідера дивізіону 3 – «ДБК». Останні не знітив влучний удар Диняка зі штрафного у дебюті матчу, і далі, проявивши характер, підопічні Анатолія Курятника зуміли не лише відігратися, а й вийти вперед у рахунку. Але втримати перемогу вони не зуміли, а вирішальним став більший клас «жовто-чорних»: Яремчук, уникнувши підкату від захисника та класно пробивши акурат у «дев’ятку» провів «вирівнюючий» гол, а Волошин, влучно розстрілявши ціль з кількох метрів після класного пасу з флангу вивів у наступний етап «Agory», яка в підсумку святкувала вольову перемогу з рахунком 3:2. АТ «Хмельницькобленерго» півтора тайми зумів на рівних протистояти вищому за рангом «Ауді», але на кінцівку гри представника дивізіону 5 відверто не вистачило. Отримавши у власні ворота 5 голів за останні 4 хвилини зустрічі, Залевський та компанія тепер зосередяться на боротьбу у Малому Кубку, а «Ауді» з забивним Савчуком, який у цій грі відзначився хет-триком, в 1/16 фіналу зіграє із «Динамо-ГУНП». Єдиним представником дивізіону 5 у основній сітці Кубку став FC «Diamant», який розгромив «М’ясник». Саме останні виглядали «на папері» фаворитом зустрічі, але «на ділі» все вийшло зовсім інакше. Невмотиваний «М’ясник» отримав у власні ворота від спіймавшого кураж суперника у першому таймі шість «сухих» голів, а надолужити згаяне Кльоц  та компанія після перерви не зуміли – 8:3 на користь «діамантових», наступним суперником яких стане «Прикордонник-Frisor». У складі переможців відмічаємо Журавського, який відзначився хет-триком.

Продовжує кубкову боротьбу і «Ракета», яка знову забила дев’ять голів у матчі Кубку. На цей раз у ворота «Нової Ушиці», якої вистачило лише на перший тайм. Після перерви представник дивізіону 3 розпочав відверто «підсідати» фізично, чим з успіхом і скористалися «ракетні», а вилучення Цимбалюка остаточно позбавило «зелених» шансів на вихід у наступний етап – 9:2 на користь «Ракети», кращим у складі якої став її граючий тренер, Олександр Дикий, який у звітній грі записав на свій рахунок покер. Наступним суперником «Ракети» стане представник дивізіону 1 – «Лада». Близьким до сенсації був «Dark Horse», але запальній «темній конячці» не вистачило досвіду, аби втримати перевагу у два м’ячі у кубковому матчі із значно загартованішим турнірним бійцем – «Інтерпродсервісом». За рахунок вдалої гри  5-им польовим «сині» зуміли не лише відігратися, а й вирвати перемогу, а вирішальним став дубль Панькевича впродовж однієї хвилини – 4:2 на користь «Інтерпродсервіса», суперником якого у 1/16 фіналу стане деражнянський «Олімп».  На перший погляд перемога «ДЮСШ №1-України» над ФК «Зенітом-Юрією Фарм» виглядає сенсаційною, але є одне «але». «Фармацевти» зараз відчувають серйозні проблеми у всіх сферах, і подейкують, що цілком знаходяться під загрозою припинення існування. Гизлика та компанії вистачило лише на перший тайм, а після перерви у ворота «зелених» влетіло три «сухі» голи, які вивели у наступний етап «ДЮСШ №1-Україну». А славній команді з Городка бажаємо, аби її труднощі поступово закінчилися, і цей колектив продовжив своє існування на карті Преміум-ліги. Суперником «ДЮСШ №1-України» у 1/16 фіналу стане «Ковчег», який в третьому раунді на класі розібрався із «Фортуною». Шитенков та компанія за рахунок вищого досвіду використали численні помилки суперника, який  намагався відповідати атакою на атаку. Голами ж нагадали про себе «щасливі» лише в кінцівці, але на більше у них банально не вистачило часу – 4:2 на користь «Ковчега».

Ледве не створив собі проблеми «Максимум», який в третьому раунді здолав «Легіон». Провівши три «сухі» голи у ворота Голеніщева ще до середини першого тайму, далі «максимальні» відверто розслабилися, за що ледве не поплатилися. Влучні удари Підручного та Дреля подарували надію «Легіону», але на більше його зусиль не вистачило – 3:2 на користь «Максимума», на який у 1/16 фіналу очікує зустріч із головним відкриттям першої частини у дивізіоні 1 – «Beerlogoю». Продовжує кубкову боротьбу і «Моноліт», який в матчі за вихід у 1/16 фіналу на класі переграв «Менс», який «підкосили» хвороби ключових гравців. Без них представник дивізіону 2 не зумів нічого протиставити збалансованим «бордовим», і пропустивши по три «сухі» м’ячі у кожному з таймів, тепер зосередиться на боротьбі у Малому Кубку. У переможців відмічаємо Лисого, два голи якого у цій грі стали вагомим підгрунтям для виходу «Моноліту» у наступний раунд. Там його суперником стане «Сокіл» з Соколівки, який у напруженому матчі дотиснув «ЖЖУК-ZALIV», провівши у його ворота чотири «сухі» голи після перерви – 7:4. Три з них записав на свій рахунок лідер атак соколівців, Богдан Лоборчук, який завдяки цьому досягненню вирвався у лідери бомбардирської гонки кубкових змагань. Єдину серію пенальті на цій стадії подарувало очне протистояння представників дивізіону 2 – «Атлетика-Ceresit PRO» та «Crispus». Саме останні виглядали цікавіше левову частку ігрового часу, володіючи перевагою у два голи, проте влучні удари Бабака та Степанюка у кінцівці дозволили «атлетикам» перевести боротьбу у серію післяматчевих пенальті, де нерви виявилися міцнішими у підопічних Олександра Розізнаного. Далі йде «Атлетик-Ceresit PRO», суперником якого у 1/16 фіналу стане «Helpix».

Відмічаємо перемогу «Zooветпром-Ivet», який після чудового першого тайму ледве не втратив перевагу у три голи над «Rexsoftom», але все ж таки здобув путівку у наступний етап, а дубль Секліцького, як пізніше виявилося, встановив переможну «різницю» для «ветеринарів» – 4:2 на користь «Zooветпром-Ivet», на який у 1/16 фіналу очікує зустріч із «Кардіффом». «Дантист» у «битві характерів» дотиснув «Brilliant» – 4:1, і наступним його суперником стане «Ротор». «ЗА-ЗУЛ» у гольовій перестрілці виявився влучнішим за «Лунтік» – 9:5, а головною проблемою для представника дивізіону 3 стали вдалі дії квартету Колеснік-Закордонець-Якобчук-Ліщинський. Кожен з його представників оформив у звітній грі дублі, що дозволило продовжити кубкову боротьбу саме «за-зульним». У 1/16 фіналу на підопічних Олексія Колесникова очікує зустріч із «Раково-сіті», яке вдало зіграло на бажанні «Золотого Грифона» вирвати перемогу у грі з 5-им польовим, і двічі вразивши вже порожні ворота суперника відправило одного з лідерів дивізіону 5 у Малий Кубок – 5:4 на користь «Раково-сіті», кращим в складі якого традиційно став Макаров, записавши на свій рахунок дубль.

Технічні дані матчів 3-ого попереднього етапу Кубку

«Філтекс» – «Сокіл-3-VETERAN’S» – 0:8 (0:3)

Голи: Мартинюк (1, 41), Ахмедов (12, 46), Глас (15), Кузьмін (29, 38), Ноль (31)

«Філтекс»: Біндас, Якубовський, Свіщов, Вакух, Ярославський, Хдейр, Васильчук, Чижов, Юрко, Підлісний

«Сокіл-3-VETERAN’S»: Алексейчук, Болістовський, Ноль, Глас, Ахмедов, Монастирський, Кузьмін, Розпаченюк, Трочинський, Мартинюк

«Атлетик-Ceresit PRO» – «Crispus» – 2:2 (0:2) пен. 3:2

Голи: Бабак (41), Степанюк (46) – Кучерявий (6), Дашкевич (19, аг.)

«Атлетик-Ceresit PRO»: Загребельний, Розізнаний, Бабак, Степанюк, Дашкевич, Босак, Романов, Ремушевський

«Crispus»: Севастьянов, Кучерявий, Горський, Валєєв, Пищаль, Баранов, Боднар, Афіновський

Попередження: Босак (46), Степанюк (46)

Серія пенальті: Валєєв – 0:1, Бабак – 1:1, Кучерявий – 1:1 (повз ворота), Дашкевич – 1:1 (повз ворота), Горський – 1:2, Степанюк – 2:2, Пищаль – 2:2 (воротар), Романов – 3:2

АТ «Хмельницькобленерго» – «Ауді» – 4:9 (1:2)

Голи: Собко (20), Залевський Олександр (36), Швець (46), Чуловський (46) – Савчук (11, 44, 44), Альміз (23, 45), Ковбасюк (33), Загребельний (41), Баценко (42), Алексєєв (45)

АТ «Хмельницькобленерго»: Залевський Олексій, Залевський Олександр, Бойко, Леськов, Швець, Кравченко, Островський, Собко, Щербюк, Чуловський, Петренко

«Ауді»: Савчук, Алексєєв, Загребельний, Галкін, Головань, Ковбасюк, Чорногод, Козар, Баценко, Альміз

Попередження: Залевський Олексій (38)

«Максимум» – «Легіон» – 3:2 (3:1)

Голи: Резніченко (4, 14), Косяк (11) – Підручний (20), Дрель (28)

«Максимум»: Амелін, Резніченко, Косяк, Садовнік, Клімішен, Рабченюк, Логвінов, Клубніцький

«Легіон»: Голеніщев, Попик, Підручний, Будніцький, Козак, Сидоренко, Дрель, Мілаш

Попередження: Резніченко (33) – Будніцький (35)

«Моноліт» – «Менс» – 6:0 (3:0)

Голи: Шутяк (7), Тодоренко (12), Лисий (23, 30), Котенков (45), Романенко (46)

«Моноліт»: Величко, Печуляк, Слобода, Росінський, Лисий, Божек, Котенков, Шутяк, Янов, Тодоренко, Романенко

«Менс»: Попов, Юзвак, Головко, Козубович, Самонов, Лісоводський, Козубець, Шперчук, Юзвишин, Є. Павлюк

Попередження: Божек (37)

Вилучення: Козубович (44, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«Agora» – «ДБК» – 3:2 (1:1)

Голи: Диняк (4), Яремчук (36), Волошин (38) – Савчук (12, пен.), Гресь (25)

«Agora»: Ковальчук, Яремчук, Рикуник, Семенчук, Диняк, Дащук, Микитюк, Волошин, Ісхаков, Тимощук, Сьомін

«ДБК»: Сурков, Балабанов, Савчук, Ціпко, Бугун, Рибчинський, Габатель, Гресь, Сурник, Мельничук, Фурік, Баштанюк, Бачинський, Кореганов

Попередження: Сьомін (6), Семенчук (46)

ФК «Нова Ушиця» – «Ракета» – 2:9 (1:1)

Голи: Цимбалюк (23, 32) – Богдан (10), Дикий (25, 28, 30, 46), Діброва (26, 33), Матусов (36, пен.), Святий (44)

ФК «Нова Ушиця»: Волков, Кошовський, Новіцький, Цимбалюк, Іваніцький, Гоцуляк, Шевченко

«Ракета»: Дзюбак, Святий, Криськов, Горбієвський, Антончик, Богдан, Діброва, Дикий, Дикий, Матусов, Вербовий

Вилучення: Цимбалюк (36, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«ДЮСШ №1-Україна» – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – 3:0 (0:0)

Голи: Кравчук (36), Григорук (45), Нігловський (46)

«ДЮСШ №1-Україна»: Боднар, Григорук, Олійник, Фасуляк, Підкамінський, Нігловський, Кравчук, Мейко, Положай

ФК «Зеніт-Юрія Фарм»: Бистрицький, Гизлик, Олещук, Заобурний, Хоптовий, Жучковський

«Ковчег» – «Фортуна» – 4:2 (1:0)

Голи: Поворознюк (1), Ковальський (29), Куречко (39), Штолько (40) – Туменко (44), Кравчук (46)

«Ковчег»: Жук, Штолько, Гуралечко, Пробитий, Поворознюк, Леонов, Куречко, Ковальський

«Фортуна»: Балабанов, Молодих, Кравчук, Кокошко, Туменко, Осадчук, Анікін, Мельник

Попередження: Леонов (46)

Вилучення: Поворознюк (46, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«Дантист» – «Brilliant» – 4:1 (1:0)

Голи: Ярош (11), Білик (27), Кукурудза (34), Терещенко (45) – Волощук (32)

«Дантист»: Кукурудза, Тимофієв, Данчук, Терещенко, Кубряк, Стефанишин, Білик, Білань, Кузьмінчук, Ярош, Мельник, Ткач

«Brilliant»: Пономарьов, Тихонюк, Волощук, Мокрота, Алла Хадж Халаф, Булка, Данилюк, Рибчинський, Потюк

Попередження: Волощук (10)

«Dark Horse» – «Інтерпродсервіс» – 2:4 (2:0)

Голи: Бесараба (14), Бігун (16) – Стецюк (28), Панькевич (39, 40), Марчук (42)

«Dark Horse»: Алексіїв, Бистрих, Циц, Мороз, Сохорук, Бігун, Томчишин, Бесараба, Агджоян, Струбіцький, Віт

«Інтерпродсервіс»: Іщук, Первеєв, Панькевич, Гарбар, Самолига, Марчук, Стецюк, Побережний, Віхренко, Паштепа

Попередження: Томчишин (33) – Стецюк (19), Іщук (40), Віхренко (41)

Вилучення: Іщук (40, нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра матчу)

«Лунтік» – «ЗА-ЗУЛ» – 5:9 (1:3)

Голи: Рижук (4, 40, 44), Усатий (31), Баранчук (37) – Якобчук (4, пен., 34), Колеснік (19, 46), Ліщинський (23, 33), Закордонець (32, 46), Гук (36)

«Лунтік»: Стецюк, Понтус, Бачинський, Рижук, Баранчук, Усатий, Заболотний, Ковальчук

«ЗА-ЗУЛ»: Деревенько, Колеснік, Гук, Закордонець, Янюк, Якобчук, Ліщинський, Жовтан

Попередження: Жовтан (13), Колеснік (38), Закордонець (42)

«ЖЖУК-ZALIV» – «Сокіл» – 4:7 (3:3)

Голи: Крицький (8), Михайлов (19), Гонтківський (22), Демедес (25) – Меліцян (16), Б. Лоборчук (22, пен., 42, 45), В. Вармінський (23), В. Лоборчук (31, 34)

«ЖЖУК-ZALIV»: Буга, Демедес, Крицький, Заморока, Гонтківський, Шнира, Михайлов, Кошельник, Железнов, Підгорний

«Сокіл»: Степанюк, Б. Лоборчук, Д. Сметана, Меліцян, Кучеревич, В. Лоборчук, В. Вармінський, М. Вармінський

Попередження: Михайлов (27) – Б. Лоборчук (13)

«Zooветпром-Ivet» – «Rexsoft» – 4:2 (3:0)

Голи: Секліцький (6, 14), Басараба (19), Мартинюк (46) – Бойчук (45), Косевич (46)

«Zooветпром-Ivet»: Харчук, Мартинюк, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Босак, Колісник, Басараба, Корольков, Секліцький

«Rexsoft»: Гуторов, Будченко, Сироватко, Голець, Легун, Киданов, Бойчук, Косевич, Доценко

Попередження: Колісник (44)

«М’ясник» – FC «Diamant» – 3:8 (0:6)

Голи: Худік (26), Басалай (40, 41) – Дідичук (3), Галак (4), Журавський (5, 8, 46), Камінський (9), Онісьєв (11), Лешкевич (28, аг.)

«М’ясник»: Басалай, Кльоц, Худік, Морозович, Зембіцький, Лешкевич, Васильцов

FC «Diamant»: Дідичук, Юзиков, Чиж, Журавський, Загорянський, Онісьєв, Галак, Камінський

Попередження: Басалай (46)

«Золотий Грифон» – «Раково-сіті» – 4:5 (2:2)

Голи: Шаткун (8, 10, 36), Ягринець (46) – Приян (11), Рубцов (23), Макаров (28, 45), Сікора (40)

«Золотий Грифон»: Земок, Зозуля, Савіцький, Мусатов, Шаткун, Слободян, Твердохліб, Ягринець

«Раково-сіті»: Лісний, Рубцов, Гурман, Сікора, Макаров, Приян, Ковальов, Якобчук

Попередження: Мусатов (15)