Преміум-ліга: визначились імена півфіналістів Кубку

0
311

Боротьбу за головний трофей продовжують «Прикордонник», «Forex Club», «Хмельницькі делікатеси» та «Динамо-ГУНП» + ФОТО

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Виходить на фінішну пряму розіграш Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. У суботу, 14-ого липня, були зіграні матчі стадії 1/4 фіналу турніру, за підсумками яких визначились імена півфіналістів Кубку. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

Відкривав стадію 1/4 фіналу матч за участі «Прикордонника» та «Agorи». Вже перша осмислена атака у грі завершилася голом: Райтаровський витягнув з нижнього кута м’яч після непростого удару від Черкезова, але далі ніхто не завадив Волошину виявитися першим на добиванні – 0:1. Швидкий пропущений гол на деякий час «вибив з колії» представника дивізіону 1, який запам’ятався хіба що кількома напівмоментами імені Малишевського, які в собі особливої загрози володінням Ковальчука не несли.  А ось «жовто-чорні» були близькими до того, аби забити вдруге: Коротинський розстрілював голкіпера майже впритул після класної навісної передачі від Семенчука, але Райтаровському якимось дивом вдалося врятувати свою команду від вірного голу. Після цього «Прикордонник», що називається «прокинувся», і завершення першого тайму залишилось за номінальними господарями. На 19-ій хвилині Сологуб зробив рахунок рівним, а далі до перерви підопічні Сергія Каштеляна могли забивати ще як мінімум двічі. Але удар Мельникова прийшовся у стійку, а Сологуб якимось дивом не переправив сферу у ворота з метра після класного прострілу від Малишевського. В дебюті другого тайму каркас воріт зіграв вже за «Прикордонник» (Сьомін потривожив штангу), а далі на майданчику було більше емоцій, ніж самої гри. Як наслідок – два вилучення (Мельников та Семенчук).  Рахунок на табло довгий час залишався незмінним, і «Прикордонник» останні хвилини в надії вирвати переможний результат, проводив з 5-им польовим. Ця тактика дала свої плоди на 48-ій хвилині, коли Собко виявився найспритнішим після флангового прострілу від Іщука – 2:1. Цей гол і став вирішальним, а завершення зустрічі нагадувало «вулицю з одностороннім рухом». Малишевський не зумів реалізувати пенальті, програвши очну дуель Ковальчуку, який на останніх секундах таки був змушений втретє витягати м’яч із сітки власних воріт, коли Іщук вдало зіграв на дальній штанзі після прострілу Собка. В підсумку – вольова перемога «Прикордонника» з рахунком 3:1, який завдяки цьому успіху здобуває путівку до півфіналу.

У 1/2 фіналу на «Прикордонник» очікує зустріч із «Forex Club», який в чвертьфіналі переграв іншого представника дивізіону 3 – «Моноліт». Розпочали гру суперники доволі динамічно, вже на перших хвилинах обмінявшись голами: Люблінський застав зненацька дальнім ударом Слівінського, а Шутяк через дві хвилини забив дуже своєчасний м’яч у відповідь. Далі гра проходила у форматі «атака на атаку», у якій вирішальною стала краща реалізація вищих за рангом номінальних господарів, а саме Гарієвського, якому вдалися два шедевральні удари зі штрафних у верхні кути без жодних шансів для Караіма. «Бордові» відповідали достойно, але свої моменти не реалізовували. Чого лише вартий «епік фейл» Пасічника, який після передачі Люблінського з ауту примудрився з кількох метрів не влучити у ворота у ситуації, коли не забити було в рази складніше, ніж забити. Невдовзі ця зв’язка створила ще один стовідсотковий момент, але той ж Пасічник знову виявившись на ударній позиції з кількох метрів безхитрісно пробив у голкіпера. Відповідь «Forex Club» видалася гольовою: Богославський вивів на удар Сергія Вербового, який витримавши гросмейстерську паузу, вишукано підсік шкіряний снаряд над голкіпером – 4:1. З перших хвилин другого тайму Караім при нагоді став підключатися до атак своєї команди в якості 5-ого польового, і невдовзі це принесло результат: після одного з затяжних розіграшів «зайвого» Люблінський розстріляв ціль з кількох метрів, подарувавши надію «бордовим» – 4:2. Але жила вона недовго: Богославський відгукнувся на фланговий простріл від Гарієвського, і влучним ударом низом з кута воротарського відновив перевагу «Forex Club» у три голи – 5:2. Час, який залишався, пройшов у відчайдушних атаках «Моноліта», але як можна розраховувати на вихід у півфінал, коли не реалізовуєш не те що сто-, а двістівідсоткові моменти? Створивши чимало нагод, «бордові» зуміли забити лише раз, а численна спроба Пасічника нарешті виявилася вдалою – 5:3 на користь «Forex Club».

Наступними на майданчик вийшли «Хмельницькі делікатеси» та «Менс», і матч розпочався явно не так, як того очікував чинний володар трофею. Вже на перших хвилинах Самчук парирував «мертві» м’ячі після ударів Дуди та Самонов, але і він виявився безсилим на 5-ій хвилині, коли той ж таки Дуда виявився найспритнішим після швидкого розіграшу ауту – 0:1. Відігралися «делікатесні» вже через дві хвилини, і також їм забити допоміг стандарт: після вводу ауту Рябоконю вдався класний постріл у ліву «шістку» від штанги – 1:1. «Менс» у грі «на рівних» створював чимало, але забити не міг. Знову блиснув майстерністю Самчук, вигравши очну дуель у Вараниці, а коли вже і він був безсилим, допоміг йому Сиворог, вибивши головою сферу вже з лінії порожніх воріт після удару настирного Дуди. «Хмельницькі делікатеси» ж свої моменти не марнували, а героєм першого тайму став Рябоконь. Оформивши хет-трик та записавши на свій рахунок гольову передачу на Сиворога, він допоміг номінальним гостям зробити більш ніж вагому заявку на підсумковий успіх. Гол Самонов деякий час залишав «у грі» «Менс», але інтрига вмерла вже досить швидко. Сиворог, Токарчук та Леонов, відзначившись по черзі до середини другого тайму зняли усі питання щодо володаря путівки до півфіналу, а «Менс» зумів дещо «підправити зачіску» завдяки старанням свого кращого голеадора – Володимира Дуди. Дуда оформив в підсумку хет-трик і з великою вірогідністю із загальними 11 забитими голами стане кращим бомбардиром кубкових змагань. Фінальний свисток ж зафіксував результативну перемогу «Хмельницьких делікатесів» з рахунком 7:4.

Центральним ж на стадії 1/4 фіналу стало протистояння «Динамо-ГУНП» та «Ротора», і воно сповна виправдало свій статус. Класна гра двох класних команд, інтрига до останніх секунд та розв’язка у серії післяматчевих пенальті. Що ще потрібно вболівальнику? Хоча початок матчу, коли досяг цілі влучний удар Бабія в нижній кут метрів з 9-ти зовсім не натякав на інтригу, але «Ротор» не опустив руки. Вже досить швидко Шпаков міг зрівнювати рахунок, але переграти Попроцького у ближньому бою він не зумів. Далі на певний час ініціатива перейшла на бік «Динамо», але «салатові», успішно відпрацювавши у обороні, зуміли досягти свого після «стандарту»: Стасюк виявився найспритнішим після розіграшу штрафного – 1:1. Цей гол явно додав спортивної злості «динамівцям»: Соколюк поцілив штангу, а через декілька хвилин Колесников, відгукнувшись на навісну передачу з глибини влучно пробив з розвороту у праву «шістку», знову вивівши вперед у рахунку номінальних господарів – 2:1. Але радість підопічних Миколи Сохорука була недовгою. Знову спрацювала «домашня заготовка» «Ротора» після стандарту, а Грищук вдало зігравши на випередження після передачі з ауту та пробивши у ближній кут без шансів для Попроцького, знову зробив рахунок рівним – 2:2. Другу половину матчу «Динамо-ГУНП» розпочало з 5-им польовим, і невдовзі цей тактичний хід допоміг номінальним господарям знову вийти вперед у рахунку: після одного з затяжних розіграшів «зайвого» Колесников «знайшов» пасом Бабія, якому залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 3:2. Але «Ротор» і не думав здаватися: Соколюк виніс сферу з «стрічечки» вже порожніх воріт після підступного удару від Логвіненка, а Грищук, холоднокровно переправивши у падінні шкіряний снаряд в ціль після силового прострілу з флангу знову повернув інтригу – 3:3. «Динамо-ГУНП» знову стало діяти «у штучній більшості», і… той ж Грищук, покаравши суперника за позиційну помилку та по дузі зі своєї половини вразивши опустівшу «рамку» «синіх», вперше у грі вивів вперед у рахунку «Ротор» – 3:4. Вперше відіграватися довелося вже «Динамо-ГУНП», і з цим завданням номінальні господарі справилися, діючи як завжди з 5-им польовим: Колесников вивів на удар Шляхового, і той потужним ударом з носка впритирку із стійкою перевів гру у серію післяматчевих пенальті – нічия з рахунком 4:4 у основний час. У «лотореї» слід відзначити майстерність б’ючих – Слободян, Сохорук, Соколюк, Грищук та Колесников свої спроби реалізували холоднокровно та без жодних шансів для голкіперів. Непогано пробив і Красножон, але поцілив у штангу, і його промах став вирішальним – 3:2 на користь «Динамо-ГУНП» у «лотореї», яке таким чином стає останнім півфіналістом. У 1/2 фіналу «Динамо-ГУНП» зіграє із «Хмельницькими делікатесами». Минулого сезону ці суперники зустрічалися між собою у фіналі Кубку, цього року у вирішальній битві ми побачимо лише когось одного з них.

У 1/2 фіналу Кубку (базова дата матчів – 28-29 липня) зустрінуться наступні пари команд: «Прикордонник» – «Forex Club», «Динамо-ГУНП» – «Хмельницькі делікатеси».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 1/4 ФІНАЛУ КУБКУ

«Прикордонник» – «Agora» – 3:1 (1:1)

Голи: Сологуб (19), Собко (48), Іщук (50) – Волошин (2)

«Прикордонник»: Райтаровський, Мельников, Рефель, Малишевський, Іщук, Сологуб, Новіков, Собко, Косінов, Гурба, Мостовий, Тимощук

«Agora»: Ковальчук, Малюта, Ісхаков, Кучер, Черкезов, Сьомін, Семенчук, Микитюк, Волошин, Ремушевський, Коротинський, Ільчишин

Попередження: Мельников (23), Малишевський (36), Райтаровський (39) – Ісхаков (32), Семенчук (39)

Вилучення: Мельников (39, друге попередження) – Семенчук (49, друге попередження)

«Forex Club» – «Моноліт» – 5:3 (4:1)

Голи: Є. Шутяк (5), Гарієвський (11, 16), С. Вербовий (23), Богославський (34) – Люблінський (3, 29), Пасічник (38)

«Forex Club»: Слівінський, С. Вербовий, В. Вербовий, Богославський, Петриковець, Є. Шутяк, Ягодзінський, Гарієвський, Яровий

«Моноліт»: Караім, Печуляк, Слобода, Росінський, Дарченко, Янов, Д. Шутяк, Люблінський, Бойко, Гребенюк, Пасічник, Сух Чео Еверальдо, Гнатюк, Лущик

Попередження: Слівінський (48) – Бойко (40)

«Хмельницькі делікатеси» – «Менс» – 7:4 (4:2)

Голи: Рябоконь (7, 15, 19), Сиворог (25, 36), Токарчук (37), Леонов (40) – Дуда (5, 43, 44), Самонов (20)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Глаз, Рябоконь, Токарчук, Акбар Нік, Леонов, Дячук

«Менс»: Левчук, Козубович, Вараниця, Самонов, Попов, Юзвак, Дуда, Шперчук, Головко

Попередження: Леонов (39)

«Динамо-ГУНП» – «Ротор» – 4:4 (2:2) пен. 3:2

Голи: Бабій (3, 27), Колесников (16), Шляховий (50) – Стасюк (14), Грищук (18, 43, 49)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Бабій, Сохорук, Колесников, Соколюк, Сторожук, Шляховий, Федорко, Щасливий, Бойчук, Березовський

«Ротор»: Рудий, Шлапак, Шпаков, Стасюк, Красножон, Кострицький, Камінський, Логвіненко, Грищук, Слободян, Чабан

Попередження: Колесников (13), Шляховий (35)

Серія пенальті: Слободян – 0:1, Сохорук – 1:1, Красножон – 1:1 (штанга), Соколюк – 2:1, Грищук – 2:2, Колесников – 3:2