Преміум-ліга: визначилися практично усі учасники плей-офф у дивізіоні 3

0
513

12 із 16 учасників плей-офф у дивізіоні 3 уже відомі. Імене чотирьох можуть визначитися за підсмками наступного туру. У звітному турі відзначимо, що лише в матчах за участю аутсайдерів були зафіксовані розгромні перемоги. В усіх інших інтрига трималася до останніх хвилин.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Група “А”

В групі “А” тріо “Zooветпром-Ivet”, “FURY” і “Раково-сіті” випереджає свого єдиного конкурента “Вуд-Молл” на два очки. При цьому останні мають в запасі на гру менше. Тому шанси “вудмольних” відчепити когось із конкурентів із вісімки кращих в групі лише теоретичні й малоймовірні. Усі інші учасники плей-офф уже визначилися і їм залишилося розподілити підсумкові місця.

Agora –TEAM Lawyer’s – 6:4 (1:3)

Голи: Семенчук (15), Волошин (27, 37, 50), Сьомін (41), Яремчук (45) – Кошовський (2), Приступа (8, 44), Гончар (16)

Agora: Ковальчук, Сьомін, Микитюк, Яремчук, Семенчук, Волошин, Черкезов, Терлецький, Тимощук, Коротинський, Диняк, Ільчишин, Ісхаков, Батурко

TEAM Lawyer’s: Лук’янов, Гоцуляк, Приступа, Бондар, Гончар, Басістий, Кошовський, Ягринець, Сергійчук, Дрижа

Попередження: Диняк (20) – Гончар (24), Ягринець (33)

У першій грі туру в групі “А” зійшлися 4 і 5 команди турнірної таблиці. І гра повністю виправдала очікування. Глядачі побачили боротьбу й інтригу з перших до останніх секунд. Хоч фаворитом тут завідомо були номінальні господарі, на перерву вони пішли цілком закономірно поступаючись в рахунку. І вони витратили чимало сил та емоцій, або вийти вперед. І тільки вони це зробили – знову пропустили. Але знову ж швидко відповіли і почали стримувати переможний рахунок. І за це “Agora” цілком могла поплатитися, якби “юристи” реалізували свій забійний момент на останніх секундах. Натомість, вони отримали контратаку у відповідь і пропустили. А нічия й невеличка сенсація були такими близькими. Не можна не згадати про черговий хет-трик лідера гонки бомбардирів Волошина.

Zooветпром-Ivet – Раково-сіті – 3:4 (2:4)

Голи: Секліцький (16), Басараба (20, 33) – Сонник (5, 11), Ялтуховський (15), Ситніков (25)

Zooветпром-Ivet: Левчук, Драпак, Корольков, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Моспан, Колісник, Тимощук, Басараба, Секліцький

Раково-сіті: Ковальов, Ніколайчук, Ялтуховський, Лісний, Сонник, Ситніков

Попередження: Кордіяка (44), Секліцький (50) – Ялтуховський 47)

Надзвичайно важливою з турнірної точки зору була наступна гра туру. Між собою зійшлися прямі конкуренти в боротьбі за місце в плей-офф. І матч, як і попередній, виправдав свої очікування. Інтрига тут трималася до фінального свистка арбітрів. “Раково-сіті” усі свої голи забило у першому таймі. І, як виявилося, цього вистачило для перемоги. “Ветеринари”, як не старалися, після перерви лише раз змогли змусити капітулювати суперника, який вийшов на матч без ряду ключових гравців. Зокрема, не зміг допомогти партнерам граючий тренер та президент команди Рубцов. Не було і основного голкіпера Стратійчука. Та й без них команда здобула надзвичайно важливу перемогу. Тепер команди зрівнялися за очками й в останніх двох турах їм потрібно набрати щонайменше 2 залікових бали, аби потрапити до плей-офф.

Вуд-Молл – Максимум – 4:6 (1:2)

Голи: Константінов (24), І. Шкодяк (29, 46), Хом’як (44) – Шпичко (11), Резніченко (25), Кравецький (30), Клубніцький (33), Білецький (35), Рябченюк (49)

Вуд-Молл: Р. Соловей, О. Соловей, Константінов, Хом’як, Шевчук, І. Шкодяк

Максимум: Амелін, Резніченко, Логвінов, Рябченюк, Кравецький, Білецький, Клубніцький, Шпичко, Королишин, Доліба, Ткачук

Попередження: Константінов (21) – Логвінов (15), Резніченко (28)

Вилучення: Шевчук (32)

Ще одна гра туру, де інтрига трималася до останніх хвилин. До честі “Вуд-Молла”, який через різні причини не міг розраховувати на довгу лаву запасних, команда дала гідний бій більш маститому “Максимуму”. Лише гол Рябченюка на передостанній хвилині остаточно відповів на питання, хто стане переможцем у матчі. Багато в чому вирішальною стала ударна п’ятихвилинка в середині другого тайму, коли “Максимум” забив тричі. Вплинуло на це і чергове вилучення гравця “вудмольних”. На цей раз підвів партнерів Шевчук. “Максимум” тепер точно фінішує в трійці лідерів, а от “Вуд-Моллу” потрібно не лише перемагати в останній своїй грі в регулярному чемпіонаті, а й надіятися на втрати “ветеринарів”, “FURY” та “Раково-сіті”.

Моноліт – Rexsoft – 3:1 (3:1)

Голи: Люблінський (11, 15), Пасічник (13) – Голець (18)

Моноліт: Печуляк, Слобода, Росінський, Дарченко, Янов, Шутяк, Котенков, Гребенюк, Гнатюк, Бойко, Люблінський, Пасічник, Лущик, Романенко

Rexsoft: Гуторов, Петрук, Голець, Будченко, Сироватко, Косевич, Кононенко, Козак, Киданов

Попередження: Пасічник (24), Слобода (45)

Вилучення: Шутяк (18)

Центральна гра туру в групі “А” дещо прогнозовано була не багатою на голи. Виною цьому скоріш за все прагматичний стиль гри номінальних гостей. Голець і компанія наскільки могли перекрили атакуючий потенціал суперника. Самі ж діяли на контратаках і стандартах. Та цього виявилося замало для успіху. “Моноліт” теж показав, що вміє грати по результату і, забивши тричі в середині першого тайму, довів справу до закономірної перемоги над конкурентом в боротьбі за найвищі місця в групі. Відзначимо Люблінського, який знову не пішов з поля без забитих голів і продовжує боротьбу за титул кращого бомбардира.

ДЮСШ №1-Фенікс – ФК «ЛП» – 5:1 (3:0)

Голи: Осика (3, 20, 22, 50), Сердуніч (32) – Лудан (45)

ДЮСШ №1-Фенікс: Р. Дубовий, Жидков, Р. Гуринович, Б. Гуринович, Олексієнко, Єлтуховський, Сердуніч, Шушвар, Осика

ФК “ЛП”: Ковальчук, Палійчук, Лудан, Зінченко, Пучков, Лісоводський, Ларіоненко, Главацький

Попередження: Осика (27), Б. Гуринович (38)

“Битва аутсайдерів” завершувала тур в групі “А”. У боротьбі за звання гіршою команди сильнішою виявилися “феніксівці”, які до цього лише програвали. І в першу чергу завдячувати такому успіху вони мають Осиці. Усе про його вклад в командну перемогу скажуть 4 і 5 загальнокомандних голів, які він записав собі до активу. А от “любителі пива” підійшли не підготовленими до звітної гри і спромоглися лише на гол престижу наприкінці гри. Як підсумок, команда опустилася на останню сходинку в турнірній таблиці.

Календар 10-ого туру: Rexsoft – Максимум, ФК “ЛП” – FURY, Раково-сіті – ДЮСШ №1-Фенікс, TEAM Lawyer’s – Zooветпром-Ivet, Моноліт – Agora

Група “В”

В групі “В” визначилися 7 з восьми учасників плей-офф. На останнє місце претендує три колективи. Найкращі шанси має “Легіон”, який має на 4 очка більше від конкурентів в лиці “Booster” і “Dark Horse”. Останнім лише диво і реалізація математичних шансів дозволять потрапити до вісімки. Інші команди визначатимуть підсумкові місця у ній. Окрім “Дантиста”, який достроково став першим.  

FC «Diamant» – Дантист – 4:6 (3:5)

Голи: Дідичук (3, 22, 28), Журавський (15) – Розуман (5, 12), Ярош (7), Габатель (13), Кравцов (17, автогол), Стефанишин (33)

FC «Diamant»: Дідичук, Онісьєв, Юзиков, Журавський, Бантус, Гуменюк, Медведчук, Янов, Кравцов

Дантист: Мельник, Кукурудза, Розуман, Ю. Рибчинський, Стефанишин, Ярош, Кузьмінчук, Вараниця, Бондар, Улітін, Н. Рибчинський, Кубряк, Габатель

Попередження: Стефанишин (22), Мельник (41), Розуман (42), Улітін (45)

“Дантист” за два тури до завершення чемпіонату забезпечив собі перше місце в групі “Б”. Оформив він перемогу в регулярному чемпіонаті в матчі проти прямого конкурента. Виграш у “діамантних” Розуману і партнерам дався нелегко. Усе найцікавіше обидві команди вирішили показати у першому таймі, коли забили 8 із 10 усіх голів. Після перерви “дантисти” більше діяли, що називається, по рахунку. А їх суперник нічого не зміг протиставити такій прагматичній грі. У наступних матчах “Дантист”, знаючи максималізм команди, номер все одно не відбуватиме. А от “діамантним” потрібно буде добряче “попотіти”, аби не зіпсувати кінцівку регулярного чемпіонату у не фінішувати поза трійкою лідерів. попереду в команди непрості ігри проти “Легіона” і “Адвоката”. Втіхою для команди може слугувати чергові досягнення лідера атаки Дідичука, який до прикладу інших лідерів бомбардирської гонки, записав до свого активу хет-трик.

Меблі-Лідер – Dark Horse – 3:6 (3:2)

Голи: Кравець (2), Вороністий (20), Машталір (23) – Мороз (5), Струбіцький (13), Парацій (34, 35), Ющенко (39), Костенко (43)

Меблі-Лідер: Бухер, Шилов, Литвинюк, Ліщук, Вороністий, Кравець, Антощук, Машталір

Dark Horse: Шаповалов, Циц, Бистрих, Парацій, Костенко, Мороз, Струбіцький, Жучковський, Козак, Ющенко

Попередження: Ющенко (21), Струбіцький (33)

В іншій “битві аутсайдерів” перемогла та команда, яка до цього не виграла жодного матчу. Та не все так добре розпочиналося для “темних конячок”. Перший тайм вони програли і цілком могли знову піти з поля “на щиті”. Та з “меблевиками” вчергове зіграла “злдий жарт коротка лава запасних і невміння “засушити” гру, щоб перепочити. Втома далася взнаки і команда знову програла, показуючи загалом непогану гру. У підсумку – поточне останнє місце у доволі симпатичної “банди” і перша перемога Цица і партнерів.

Адвокат – Аванті – 3:2 (2:0)

Голи: Галюк (3), Кричківський (24), Кравчук (39) – Підлісний (30), Кошуба (39)

Адвокат: Буткевич, Галюк, Школяр, Кричківський, Кравчук, Дунець, Чорний, Гончаров

Аванті: Кашуба, Луценко, Козак, Підлісний, А. Панчук, Тріфонов, Я Панчук, Кушнір, Вознюк, Гусак, М. Шабатура, Т. Шабатура

Попередження: Галюк (31)М. Шабатура (5)

Матч між середняками групи “В” з турнірної точки зору був важливим для обох команд. “Адвокату” потрібно було перемагати, щоб більш спокійно себе почувати в заключних турах регулярного чемпіонату. Для “Аванті”, як й для інших, важливим є отримати якнайвище місце за його підсумками і отримати теоретичного суперника у плей-офф. За напругою матч вдався. Мінімальна перевага “Адвоката” трималася весь матч і це не давало сумувати глядачам. Як виявилося згодом, ключовим для “адвокатів” став краще проведений перший тайм, коли вони забивали на його початку і перед перервою. Ця перевага в підсумку подарувала перемогу і місце у плей-офф.

Алмаз – Тепловик – 5:3 (2:1)

Голи: В. Остапущенко (18, 39, 48), Ростківський (23, 40) – Данілов (1, 27), Вітрук (28)

Алмаз: Хомишен, Пилип’юк, Ростківський, Дацекно, Даниш, В. Остапущенко, Андрушко, Пушкар, Таранціца, І. Остапцщенко

Тепловик: Забіяка, Мишко, Данілов, Вітрук, Ткачук, Замогильний, В. Степко, Поліщук

Попередження: Таранціца (27) – Замогильний (27)

Вилучення: Ткачук (27)

Матч конкурентів за найвищі місця в групі видався сповненим боротьби й характерної для цього туру інтриги. Після бойового за грою та рахунку першого тайму чимало вирішило вилучення Ткачука на старті другого. “Теповки”, який і без того грав не оптимальним складом, втратив ще одного важливого гравця. Усе це а також впевнена гра “Алмаза” вплинули на підсумковий результат гри. То ж номінальні господарі цього матчу вибралися на друге місце, а от “тепловики” відчепилися від трійки лідерів. І цілком можуть стати навіть пьятими, якщо в наступному турі програють своєму переслідувачу “Інкогніто”. Згадаємо і про хет-трик Остапущенка дозволяє йому й далі боротися за звання кращого бомбардира.

Інкогніто – Booster – 2:1 (0:1)

Голи: Рудь (35, 36) – А. Дячок (3)

Інкогніто: Сорока, Вельц, С. Янчук, О. Янчук, Зеленський, Бойчук, Рудь, Телюк, Тарахтій, Даценко, Олексійчук

Booster: О. Дячок, А. Дячок, В. Дячок, Жуковський, Матвієнко, Апанович, Кришук, Орехівський, Копицяк, Власюк, Васильчук

Попередження: Бойчук (40), Вельц (48), Рудь (48) – В. Дячок (48)

Найменш результативним видався заключний матч туру. Тут довго єдини залишався гол Віталія Дячка на старті матчу. Усе вирішилося в середині другого тайму. Тоді ударну двохвилинку видав Рудь. За короткий проміжок часу він двічі змусив капітулювати іншого Дячка – Олександра. Тепер лише диво допоможе “бустерним” потрапити у плей-офф. Команді потрібно самій двічі перемагати і надіятися, що свої матчі програє “Легіон”. А от “Інкогніто” теоретично може замахнутися навіть на дещо сенсаційну для себе другу сходинку в групі “В” за підсумками регулярного чемпіонату.

Календар 10-ого туру: Інкогніто – Тепловик, Аванті, Алмаз, FC «Diamant» – Легіон, Dark Horse – Дантист, Booster – Меблі-Лідер

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here