Преміум-ліга з футзалу 2021/2022: результати матчів 1-2 жовтня

0
3750

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 1 ДИВІЗІОН

Кубок Поділля Прикордонник – Хмельницькі делікатеси 01.10 ГУНП 15.45 2:5 
Кубок Виклику ФК Городок-Юрія-Фарм – Ротор 01.10 ГУНП 17.00 12:0
Кубок Виклику Алмаз – ДБК 01.10 ГУНП 18.15 1:2
Кубок Виклику Евеліна-Акпадон-Агро – ФК Бігуча Лань 01.10 ГУНП 19.30 6:3 
Кубок Поділля WOODMALL-Femida – Beerloga 01.10 ГУНП 20.45 1:0
МФК URBAN – Динамо-ГУНП 02.10 ГУНП 14.30 1:4 
Конфермат-Forex Club – Helpix 02.10 ГУНП 15.45 2:6

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 2 ДИВІЗІОН

Кубок Виклику Олімп – Фахівець 01.10 ГУНП 13.30 8:5 
Кубок Поділля Максимум – Карат MEBLI REMTION 01.10 ГУНП 14.35 3:3
Кубок Виклику ZALIV 10 – Облавтодор 02.10 ГУНП 09.00 2:1
Кубок Поділля ЗА-ЗУЛ – Тепловик 02.10 ГУНП 10.05 3:2
Ауді – КАЗ 02.10 ГУНП 11.10 2:2 
Олімпік-AskoArt – Інтерпродсервіс 02.10 ГУНП 12.15 6:3
Кубок Виклику Ракета – Епіцентр К 02.10 ГУНП 13.20 0:4 

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 3 ДИВІЗІОН

Кубок Виклику ЕкоАльт – Лунтік 02.10 Конфермат 14.00 10:1
Кубок Виклику Мустанг – Адвокат 02.10 Конфермат 15.00 2:1
Zoovetprom – ДЮСШ №1 02.10 Конфермат 16.00 0:6
Кубок Виклику Товтри – Ветеран(Нова Ушиця) 01.10 Конфермат 13.00 2:2
Кубок Поділля Ковчег – FC Diamant 01.10 Конфермат 15.00 2:4 
Кубок Поділля ФК ЮАН – Ветеран (Хмельницький) 01.10 Конфермат 16.00 3:2
M’ясний маркет – Локомотив 01.10 Конфермат 17.00 2:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 4 ДИВІЗІОН

ФК Подільський Кремінь – УПП Хмельницький 02.10 Конфермат 10.00 2:9
Кубок Виклику Думка – Нева 01.10 Конфермат 11.00 5:6
Кубок Виклику ХФК Давид – Vavilon 01.10 Конфермат 12.00 5:5 
Компанія – ККФА-REDMION 01.10 Конфермат 14.00 5:4 

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 5 ДИВІЗІОН

Royal Palace – ФК  ITA-TOOLS-Литвина 02.10 Конфермат 11.00 8:2 
ПЧ-18 – ФГ КОСВО 02.10 Конфермат 12.00 2:8 
Кубок ТМ URBAN(за 13 м) Карат-MEBLI REMTION-2 – STV 02.10 Конфермат 13.00 3:1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here