Преміум-ліга з футзалу 2021/2022: результати матчів 12-13 лютого

0
8263

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 1 ДИВІЗІОН

1/4 (1 матч) Helpix – Прикордонник 12.02 ГУНП 14.00 3:2
1\4 (1 матч) Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП 12.02 ГУНП 15.15 1:4
1\4 (1 матч) WOODMALL-Femida – МФК URBAN 12.02 ГУНП 16.45 1:1 пен. 2:4
9-14 місця ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро – Ротор 12.02 ГУНП 18.00 1:4
1\4 (1 матч) Конфермат-Forex Club – Beerloga 12.02 ГУНП 20.30 2:1
9-14 місця ФК Бігуча Лань – ДБК 12.02 ГУНП 19.15 3:1
9-14 місця Алмаз – ФК Городок-Юрія-Фарм 13.02 ГУНП 10.30 4:3
Кубок Престижу Сокіл – МобіФренд 13.02 ХНУ 16.00 7:5
Кубок Престижу Філтекс – Атлетик-Ceresit PRO 13.02 ХНУ 17.00 6:3 

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 2 ДИВІЗІОН

9-14 місця Олімп – ZALIV 10 12.02 ГУНП 09.00 5:2
9-14 місця Фахівець – Ракета 13.02 ГУНП 11.35 10:2
1\4 (1 матч) КАЗ – Максимум 13.02 ГУНП 12.40 3:3 пен. 4:2
1\4 (1 матч) Ауді – Тепловик 13.02 ГУНП 13.45 3:3 пен. 4:1
1\4 (1 матч) Олімпік-AskoArt – ЗА-ЗУЛ 13.02 ГУНП 14.50 1:1 пен. 4:5 
1\4 (1 матч) Інтерпродсервіс – Карат MEBLI REMTION 13.02 ГУНП 15.55 4:4 пен. 3:1
9-14 місця Епіцентр-К – Облавтодор 13.02 ХНУ 18.00 7:0 

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 3 ДИВІЗІОН

9-14 місця ЕкоАльт – Ветеран (Нова Ушиця) 12.02 Конфермат 16.00 12:2
1\4 (1 матч) ДЮСШ №1 – ФК ЮАН 12.02 Конфермат 14.00 7:0
1\4 (1 матч) М’ясний маркет – FC Diamant 12.02 Конфермат 15.00 3:4
1\4 (1 матч) Zoovetprom – Ковчег 13.02 Конфермат 15.00 5:2
1\4 (1 матч) Локомотив – Ветеран(Хмельницький) 13.02 Конфермат 16.00 5:2
9-14 місця Мустанг – Товтри 13.02 Конфермат 17.00 3:4
9-14 місця Адвокат – Лунтік 13.02 Конфермат 18.00 3:5
Кубок Престижу Менс – Lifecell 12.02 Конфермат 19.00 9:4
Кубок Престижу Brilliant – Тепловик-2 12.02 Конфермат 20.00 4:8

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 4 ДИВІЗІОН

9-14 місця МФК Ехо – Думка 12.02 Конфермат 13.00 5:7
1\4 (1 матч) Авіатор – Компанія 12.02 Конфермат 17.00 4:5
1\4 (1 матч) ККФА-REDMION – Інкогніто 12.02 Конфермат 18.00 8:5
1\4 (1 матч) Транс Авто-Д – УПП-Хмельницький 13.02 Конфермат 13.00 6:2
1\4 (1 матч) ФК Подільський Кремінь – Легіон CENTER 13 13.02 Конфермат 14.00 5:4 
9-14 місця ХФК Давид – ФК Жищинці 13.02 Конфермат 19.00 1:8
9-14 місця Vavilon – Нева 13.02 Конфермат 20.00 5:7 

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 5 ДИВІЗІОН

1\8 3матч GC BARBERSHOP – Сокіл-2 12.02 ХНУ 17.50 5:3
1\8 3матч Війтовецька ОТГ – ПЧ-18 12.02 ХНУ 18.50 0:3
1\8 3матч Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка – STV 12.02 Конфермат 10.00 4:4 пен. 3:2
1\8 3матч Патріоти-NETiP – Royal Palace 12.02 Конфермат 11.00 5:9
1\8 3матч ФК Студениця-1- Карат MEBLI REMTION-2 12.02 Конфермат 12.00 6:4
1\4 1 матч ФК ITA-TOOLS-Литвина – GC BARBERSHOP 13.02 ХНУ 14.00 6:2
1\4 1 матч ФК Гвардія – ПЧ 18 13.02 ХНУ 15.00 1:6
1\4 1 матч Royal Palace – Війтовецька ОТГ- ФК Бронівка 13.02 Конфермат 11.00 3:1 
1\41матч ФГ КОСВО – ФК Студениця-1 13.02 Конфермат 12.00 7:1
Кубок Надії Atletico Bremen – Фортуна 13.02 Конфермат 09.00 5:7
Кубок Надії FC Infinity – Ружичанка-underdog 13.02 Конфермат 10.00 4:1
Кубок TM Prisma Прогрес В – МФК Сервіс Буд 13.02 ДЮСШ-1 09.00 4:2 
Кубок TM Prisma FC ADRENALINE – Скорпіон 13.02 ДЮСШ-1 11.00 3:3
Кубок РодиннапасікаГавага МФК Буг – Агробізнес- ДЮСШ U-15-16 13.02 ДЮСШ-1 12.00 5:1 
Кубок РодиннапасікаГавага FC Friends – ФК МІЦЬ ЧУМАК 13.02 ДЮСШ-1 13.00 4:2 
Кубок ГРК Південнабрама Гладіатор – Прикордонник-2 13.02 ДЮСШ-1 10.00 2:3
Кубок ГРК Південнабрама Грузевиця-Агро – ФК Розсоша 13.02 ДЮСШ-1 14.00 3:2
Кубок Поділля МФК URBAN-2  – Електротранс 13.02 ДЮСШ-1 15.00 4:6
Кубок Поділля FC Vatmanstudio – FC Standart 13.02 ДЮСШ-1 19.00 6:1
Кубок Виклику SEBN UA – ФК Лісоводи 13.02 ДЮСШ-1 17.00 2:0
Кубок Виклику НОВАВЕТ – Пахтакор 13.02 ДЮСШ-1 18.00 2:5
Кубок ТМ Мобіфренд ФК Житниця Поділля-Радісне – Стимул+ 13.02 ДЮСШ-1 16.00 1:2
Кубок ТМ Мобіфренд Dark Horse – Олімп(Солобківці) 13.02 ХНУ 19.00 9:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here