Преміум-ліга з футзалу 2021/2022: результати матчів 14-ого туру

0
8097

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 1 ДИВІЗІОН

14 ФК Бігуча Лань – ФК Городок-Юрія-Фарм 29.01 ГУНП 11.00 2:11
14 Ротор – Динамо-ГУНП 29.01 ГУНП 12.15 1:8
14 WOODMALL-Femida – Хмельницькі делікатеси 29.01 ГУНП 13.30 2:1
14 Алмаз – Сокіл 29.01 ГУНП 14.45 3:2
14 Конфермат-Forex Club – МФК URBAN 29.01 ГУНП 16.15 2:2
14 ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро – Філтекс 29.01 ГУНП 17.30 7:4
14 Beerloga – Helpix 29.01 ГУНП 18.45 1:5
14 ДБК – Прикордонник 29.01 ГУНП 20.00 2:1
13 Хмельницькі делікатеси – Алмаз 30.01 ГУНП 13.15 6:5
13 Helpix – WOODMALL-Femida 30.01 ГУНП 14.30 4:2
13 МФК URBAN – Beerloga 30.01 ГУНП 15.45 3:6

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 2 ДИВІЗІОН

14 Максимум – Облавтодор 29.01 ХНУ 15.00 0:0
14 Олімпік-AskoArt – Фахівець 29.01 ХНУ 16.10 7:0
14 Карат MEBLI REMTION – Інтерпродсервіс 29.01 ХНУ 17.15 5:3
14 Ракета – Олімп 29.01 ХНУ 18.20 2:6
14 Епіцентр-К – Тепловик 29.01 ХНУ 19.25 1:4
14 КАЗ – ZALIV 10 30.01 ХНУ 13.10 5:2
14 Атлетик-Ceresit PRO – ЗА-ЗУЛ 30.01 ХНУ 14.15 3:3
14 Ауді – МобіФренд 30.01 ХНУ 15.20 5:2
13 Інтерпродсервіс – Максимум 30.01 ГУНП 11.00 3:0
13 Ракета – Олімпік-AskoArt 30.01 ГУНП 12.05 1:6 

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 3 ДИВІЗІОН

14 ФК ЮАН – Адвокат 29.01 Конфермат 13.00 2:1
14 Лунтік – Ковчег 29.01 Конфермат 14.00 4:8
14 Ветеран (Хмельницький) – ДЮСШ №1 29.01 Конфермат 15.00 4:6
14 Товтри – Brilliant 30.01 Конфермат 18.00 5:3
14 Ветеран (Нова Ушиця) – М’ясний маркет 30.01 Конфермат 16.00 3:4
14 Локомотив – ЕкоАльт 29.01 Конфермат 18.00 3:2
14 FC Diamant – Менс 30.01 Конфермат 19.00 2:2
14 Мустанг – Zoovetprom 30.01 Конфермат 17.00 6:3
13 Лунтік – ЕкоАльт 30.01 Конфермат 12.00 4:4 

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 4 ДИВІЗІОН

13 ФК Подільський Кремінь – Lifecell 29.01 Конфермат 17.00 8:3
13 ХФК Давид – Думка 29.01 Конфермат 16.00 1:4
13 Легіон-CENTER 13 – ФК Жищинці 29.01 Конфермат 19.00 6:2
13 Інкогніто – Тепловик-2 29.01 Конфермат 20.00 5:5
13 МФК Ехо – Авіатор 30.01 Конфермат 13.00 4:4
13 Компанія – ККФА-REDMION 30.01 Конфермат 14.00 5:10
13 Транс-Авто-Д – Нева 30.01 Конфермат 15.00 4:4
13 УПП Хмельницький – Vavilon 30.01 Конфермат 20.00 4:2

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 5 ДИВІЗІОН

10 Сокіл-2 – ФК Студениця-1 29.01 ХНУ 14.00 5:2
11 АТ Хмельницькобленерго – ФК МІЦЬ-ЧУМАК 29.01 Конфермат 10.00 7:2
11 Фортуна – Війтовецька ОТГ 29.01 Конфермат 11.00 2:7
11 Прикордонник-2 – Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 29.01 Конфермат 12.00 6:6
11 Прогрес В – Гладіатор 30.01 Конфермат 09.00 4:10
11 ФК Ружичанка-underdog – FC Friends 30.01 Конфермат 10.00 1:12 
11 Royal Palace – МФК Буг 30.01 Конфермат 11.00 10:2
11 Патріоти NETiP – ПЧ-18 30.01 ХНУ 16.30 2:0
11 Олімп (Солобківці) – Пахтакор 30.01 ХНУ 17.30 10:3
11 Сокіл-2 – Електротранс 30.01 ХНУ 18.30 1:0
11 FC Vatmanstudio – ФК Грузевиця Агро 30.01 ХНУ 19.30 3:5
11 ФК Гвардія – STV 30.01 ДЮСШ-1 09.00 3:5 
11 Dark Horse – FC ADRENALINE 30.01 ДЮСШ-1 10.00 2:3
11 ФК КОСВО – ФК Житниця-Поділля-Радісне 30.01 ДЮСШ-1 11.00 7:0
11 FC Infinity –ФК ITA-TOOLS-Литвина 30.01 ДЮСШ-1 12.00 3:4 
11 Скорпіон – Atletico Bremen 30.01 ДЮСШ-1 13.00 3:2
11 МФК URBAN-2 – ФК Лісоводи 30.01 ДЮСШ-1 14.00 4:2 
11 Astrum – НОВАВЕТ 30.01 ДЮСШ-1 15.00 4:2
11 ФК Студениця-1 – Стимул+ 30.01 ДЮСШ-1 16.00 6:2 
11 GC BARBERSHOP – Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка 30.01 ДЮСШ-1 17.00 4:4
11 SEBN UA – Хмельницька обласна прокуратура 30.01 ДЮСШ-1 18.00 2:1
11 FC Standart – Тайфун 30.01 ДЮСШ-1 19.00 0:7 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here