Преміум-ліга з футзалу 2021/2022: результати матчів 15-ого туру

0
8800

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ1 ДИВІЗІОН

15 МФК URBAN – ФК Бігуча Лань 05.02 ГУНП 10.30 14:1
15 Філтекс – Алмаз 05.02 ГУНП 11.45 3:2
15 Хмельницькі делікатеси – Beerloga 05.02 ГУНП 13.00 2:2
15 ФК Городок-Юрія-Фарм – Ротор 05.02 ГУНП 14.15 5:5
15 Прикордонник – ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 05.02 ГУНП 15.45 8:1
15 Helpix – Конфермат-Forex Club 05.02 ГУНП 17.00 1:2
15 Динамо-ГУНП – ДБК 05.02 ГУНП 18.15 10:1
15 Сокіл – WOODMALL-Femida 05.02 ГУНП 19.30 5:13

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 2 ДИВІЗІОН

15 Інтерпродсервіс – Ауді 05.02 ГУНП 20.30 1:4
15 Олімп – Олімпік-AskoArt 06.02 ХНУ 18.00 4:4
15 Фахівець – Епіцентр-К 06.02 ГУНП 10.30 2:8
15 Тепловик – Атлетик-Ceresit PRO 06.02 ГУНП 11.35 3:1
15 ЗА-ЗУЛ – Максимум 06.02 ГУНП 12.40 2:1
15 КАЗ – Ракета 06.02 ГУНП 13.45 6:0
15 Облавтодор – Карат MEBLI REMTION 06.02 ГУНП 14.50 1:1
15 МобіФренд – ZALIV 10 06.02 ГУНП 15.55 6:7

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 3 ДИВІЗІОН

15 Zoovetprom – Ветеран (Нова Ушиця) 05.02 Конфермат 12.00 7:3
15 Менс – Лунтік 05.02 Конфермат 15.00 1:5
15 ЕкоАльт – Brilliant 05.02 Конфермат 16.00 5:0 (тех. результат)
15 Товтри – ФК ЮАН 06.02 Конфермат 12.00 2:2
15 М’ясний маркет – Ветеран (Хмельницький) 06.02 Конфермат 17.00 4:4
15 Ковчег – Локомотив 06.02 Конфермат 18.00 3:3
15 Адвокат – Мустанг 06.02 Конфермат 19.00 2:3
15 ДЮСШ №1 – FC Diamant 06.02 Конфермат 20.00 9:1

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 4 ДИВІЗІОН

15 Авіатор – ФК Подільський Кремінь 05.02 Конфермат 17.00 5:4
15 Lifecell – Транс Авто Д 05.02 Конфермат 18.00 2:11
15 Нева – Легіон-CENTER 13 05.02 Конфермат 19.00 1:3
15 Тепловик-2 – УПП Хмельницький 05.02 Конфермат 20.00 1:8
15 Думка – МФК Ехо 06.02 Конфермат 13.00 1:4
15 ФК Жищинці – Компанія 06.02 Конфермат 14.00 4:2
15 Vavilon – ХФК Давид 06.02 Конфермат 15.00 7:5
15 ККФА-REDMION – Інкогніто 06.02 Конфермат 16.00 8:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 5 ДИВІЗІОН

1\8 1 матч АТ Хмельницькобленерго – ФК ITA-TOOLS-Литвина 05.02 ХНУ 14.45 1:5
1\8 1 матч Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка – STV 05.02 ХНУ 15.45 4:1
1\8 1 матч Війтовецька ОТГ – ПЧ-18 05.02 ХНУ 16.45 3:2
1\8 1 матч ФК Студениця-1 – Карат MEBLI REMTION-2 05.02 ХНУ 17.45 4:4 пен. 3:4
1\8 1 матч ФГ КОСВО – Тайфун 05.02 ХНУ 18.45 6:3
1\8 1 матч GC BARBERSHOP – Сокіл-2 05.02 ХНУ 19.45 2:3
1\8 1 матч ФК Гвардія – Astrum 05.02 Конфермат 10.00 5:3
1\8 1 матч Патріоти-NETiP – Royal Palace 05.02 Конфермат 11.00 5:5 пен. 4:3
1\8 2матч STV – Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка 06.02 ХНУ 13.00 3:0
1\8 2матч Тайфун – ФГ КОСВО 06.02 ХНУ 14.00 1:10
1\8 2матч ПЧ-18 – Війтовецька ОТГ 06.02 ХНУ 15.00 2:1
1\8 2матч Сокіл-2 – GC BARBERSHOP 06.02 ХНУ 16.00 1:1 пен. 5:6
1\8 2матч ФК ITA-TOOLS-Литвина – АТ Хмельницькобленерго 06.02 ХНУ 17.00 3:0
1\8 2матч Astrum – ФК Гвардія 06.02 Конфермат 09.00 2:5
1\8 2матч Карат-MEBLI REMTION-2 – ФК  Студениця-1 06.02 Конфермат 10.00 3:4
1\8 2матч Royal Palace – Патріоти-NETiP 06.02 Конфермат 11.00 7:1
Кубок Поділля МФК URBAN-2 – FC Vatmanstudio 06.02 ХНУ 19.00 4:4
Кубок Поділля FC Standart – Електротранс 06.02 ХНУ 20.00 2:4
Кубок TM Prisma Прогрес В – FC ADRENALINE 06.02 ДЮСШ-1 09.00 4:3
Кубок TM Prisma МФК Сервіс-Буд – Скорпіон 06.02 ДЮСШ-1 10.00 7:2
Кубок РодиннапасікаГавага Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 – ФК МІЦЬ-ЧУМАК 06.02 ДЮСШ-1 11.00 4:4
Кубок РодиннапасікаГавага МФК Буг – FC Friends 06.02 ДЮСШ-1 12.00 4:1
Кубок ГРК Південнабрам Гладіатор – Грузевиця-Агро 06.02 ДЮСШ-1 13.00 3:6
Кубок ГРК Південнабрам Прикордонник-2 – ФК Розсоша 06.02 ДЮСШ-1 14.00 6:2
Кубок ТМ МобіФред ФК Житниця Поділля-Радісне – Dark Horse 06.02 ДЮСШ-1 15.00 3:2
Кубок ТМ МобіФренд Стимул+ – Олімп(Солобківці) 06.02 ДЮСШ-1 16.00 3:3
Кубок Виклику ФК Лісоводи – НОВАВЕТ 06.02 ДЮСШ-1 17.00 4:3
Кубок Виклику Пахтакор – SEBN UA 06.02 ДЮСШ-1 18.00 2:2
Кубок Надії Хмельницька обласна прокуратура – FC Infinity 05.02 Конфермат 13.00 5:3
Кубок Надії Atletico Bremen – ФК Ружичанка-underdog 05.02 Конфермат 14.00 6:6
Кубок Надії Фортуна – Хмельницька обласна прокуратура 06.02 ДЮСШ-1 19.00 13:4
Кубок Надії FC Infinity – Atletico Bremen 06.02 ДЮСШ-1 20.00 3:6

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here