Преміум-ліга з футзалу 2021/2022: результати матчів 19-20 лютого

0
9177

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 1 ДИВІЗІОН

1\4 (2 матч) Прикордонник – Helpix 19.02 ГУНП 14.30 2:6
1\4 (2 матч) Динамо-ГУНП – Хмельницькі делікатеси 19.02 ГУНП 15.45 1:0
1\4 (2 матч) МФК URBAN – WOODMALL-Femida 19.02 ГУНП 17.00 1:3
1\4 (2 матч) Beerloga – Конфермат-Forex Club 19.02 ГУНП 18.15 2:4
9-14 місця Ротор – ФК Бігуча Лань 19.02 ГУНП 19.30 2:7
9-14 місця ФК Городок-Юрія-Фарм – ДБК 19.02 ГУНП 9.55 7:2
9-14 місця Алмаз – ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 20.02 ГУНП 10.30 2:3
1\4 (3 матч) WOODMALL-Femida – МФК URBAN 20.02 ГУНП 12.00 4:5
Кубок Престижу Філтекс – Сокіл 20.02 ХНУ 13.50 8:7
Кубок Престижу Атлетик-Ceresit PRO – МобіФренд 20.02 ХНУ 14.50 7:0

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 2 ДИВІЗІОН

1\4 (2 матч) ЗА-ЗУЛ – Олімпік-AskoArt 19.02 ГУНП 20.45 3:3 пен. 3:4
1\4 (2 матч) Максимум – КАЗ 19.02 ГУНП 11.10 3:6
1\4 (2 матч) Тепловик – Ауді 19.02 ГУНП 12.15 1:4
1\4 (2 матч) Карат MEBLI REMTION – Інтерпродсервіс 19.02 ГУНП 13.20 8:2
1\4 (3 матч) Інтерпродсервіс – Карат MEBLI REMTION 20.02 ГУНП 13.15 5:1
1\4 (3 матч) Олімпік-AskoArt – ЗА-ЗУЛ 20.02 ГУНП 14.30 3:1
9-14 місця Олімп – Облавтодор 20.02 ХНУ 15.50 7:1
9-14 місця Фахівець – Епіцентр-К 20.02 ХНУ 16.55 3:5
9-14 місця ZALIV 10 – Ракета 20.02 ХНУ 18.00 4:6

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 3 ДИВІЗІОН

1\4 (2 матч) ФК ЮАН – ДЮСШ №1 19.02 Конфермат 16.00 1:3
1\4 (2 матч) FC Diamant  – M’ясний маркет 19.02 Конфермат 17.00 5:5 пен. 5:6
1\4 (2 матч) Zoovetprom – Ковчег 19.02 Конфермат 18.00 3:2
1\4 (2 матч) Ветеран(Хмельницький) – Локомотив 19.02 Конфермат 19.00 2:7
1\4 (3 матч) М’ясний маркет – FC Diamant 20.02 Конфермат 16.00 2:2 пен.4:3
9-14 місця ЕкоАльт – Мустанг 19.02 Конфермат 20.00 3:2
9-14 місця Товтри – Адвокат 20.02 Конфермат 11.00 4:1
9-14 місця Ветеран(Нова Ушиця) – Лунтік 20.02 Конфермат 12.00 0:5 (тех. результат)
Кубок Престижу Менс – Brilliant 20.02 Конфермат 19.00 3:4
Кубок Престижу Lifecell – Тепловик-2 20.02 Конфермат 20.00 4:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 4 ДИВІЗІОН

1\4 (2 матч) УПП Хмельницький – Транс-Авто-Д 19.02 Конфермат 12.00 7:1
1\4 (2 матч) Легіон-CENTER 13 – ФК Подільський Кремінь 19.02 Конфермат 13.00 3:1
1\4 (2 матч) Компанія – Авіатор 19.02 Конфермат 14.00 0:0 пен. 4:2
1\4 (2 матч) Інкогніто – ККФА-REDMION 19.02 Конфермат 15.00 3:3 пен. 3:4
1\4 (3 матч) Транс-Авто-Д – УПП Хмельницький 20.02 Конфермат 13.00 7:9
1\4 (3 матч) ФК Подільський Кремінь – Легіон-CENTER 13 20.02 Конфермат 15.00 5:4
9-14 місця МФК Ехо – Vavilon 20.02 Конфермат 14.00 4:7
9-14 місця Думка – ФК Жищинці 20.02 Конфермат 17.00 4:7
9-14 місця Нева – ХФК Давид 20.02 Конфермат 18.00 6:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 5 ДИВІЗІОН

1\4 (2 матч) ПЧ-18 – ФК Гвардія 19.02 ХНУ 18.00 3:0
1\4 (2 матч) GC BARBERSHOP –ФК  ITA-TOOLS-Литвина 19.02 ХНУ 19.00 0:4
1\4 (2 матч) ФК Студениця-1 – ФГ КОСВО 19.02 Конфермат 10.00 4:6
1\4 (2 матч) Royal Palace – Війтовецька ОТГ ФК Бронівка 19.02 Конфермат 11.00 7:2
9-16 місця Патріоти-NETiP – STV 19.02 ХНУ 16.00 5:2
9-16 місця Astrum – Війтовецька ОТГ 20.02 ДЮСШ-1 16.00 2:4
9-16 місця Тайфун – Карат MEBLI REMTION-2 19.02 ХНУ 20.00 +:-
Кубок Надії Фортуна – ФК Ружичанка-underdog 20.02 ХНУ 19.00 2:4
Кубок Надії Atletico Bremen–Хмельницька обласна прокуратура 20.02 ХНУ 20.00 5:6
Кубок TM Prisma Скорпіон – Прогрес-В 20.02 ДЮСШ-1 14.00 6:4
Кубок TM Prisma FC ADRENALINE – МФК Сервіс-Буд 20.02 ДЮСШ-1 20.00 2:3
Кубок РодиннапасікаГавага ФК МІЦЬ-ЧУМАК – МФК Буг 20.02 ДЮСШ-1 11.00 3:8
Кубок РодиннапасікаГавага Агробізнес ДЮСШ U-15-16 – FC Friends 20.02 ДЮСШ-1 12.00 9:8
Кубок ГРК Південнабрама ФК Розсоша – Гладіатор 20.02 ДЮСШ-1 13.00 4:2
Кубок ГРК Південнабрама Прикордонник-2 – Грузевиця-Агро 20.02 ДЮСШ-1 18.00 6:3
Кубок Поділля Електротранс – FC Vatmanstudio 20.02 ДЮСШ-1 17.00 8:3
Кубок Поділля FC Standart – URBAN-2 20.02 ДЮСШ-1 19.00 2:9
Кубок Виклику SEBN.UA – НОВАВЕТ 20.02 ДЮСШ-1 15.00 2:2
Кубок Виклику Пахтакор – ФК Лісоводи 19.02 ХНУ 17.00 1:1
Кубок ТМ Мобіфренд Cтимул+ – Dark Horse 20.02 ДЮСШ-1 09.00 5:1
Кубок ТМ Мобіфренд Олімп(Солобківці) – ФК Житниця Поділля-Радісне 20.02 ДЮСШ-1 10.00 4:10 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here