Преміум-ліга з футзалу 2021/2022: результати матчів 24-25 вересня

0
4458

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 1 ДИВІЗІОН

Кубок Виклику Евеліна-Акпадон-Агро – ФК Городок-Юрія-Фарм 24.09 ГУНП 13.15 2:1 
Кубок Престижу МобіФренд – Філтекс 24.09 ГУНП 14.30 3:5
Кубок Виклику ДБК – Ротор 24.09 ГУНП 15.45 6:1
Кубок Поділля Прикордонник – WOODMALL-Femida 25.09 ГУНП 09.00 2:5
Кубок Виклику ФК Бігуча Лань – Алмаз 24.09 ГУНП 19.30 6:8 
Кубок Поділля Beerloga – Хмельницькі делікатеси 24.09 ГУНП 18.15 0:1
Helpix – Динамо-ГУНП 25.09 ГУНП 14.30 2:1
Конфермат-Forex Club – МФК URBAN 25.09 ГУНП 15.45 2:0

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 2 ДИВІЗІОН

Кубок Виклику Облавтодор – Фахівець 24.09 ГУНП 09.00 6:0
Кубок Виклику Ракета – Олімп 24.09 ГУНП 17.00 8:6
Кубок Виклику Епіцентр К – ZALIV 10 24.09 ГУНП 10.05 8:3 
Кубок Поділля Карат MEBLI REMTION – Тепловик 25.09 ГУНП 10.05 1:0 
Ауді – Олімпік-AskoArt 25.09 ГУНП 11.10 7:5
Кубок Поділля Максимум – ЗА-ЗУЛ 25.09 ГУНП 12.15 6:7 
КАЗ – Інтерпродсервіс 25.09 ГУНП 13.20 3:0

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 3 ДИВІЗІОН

Кубок Поділля ФК ЮАН – FC Diamant 25.09 Конфермат 10.00 7:5
Кубок Виклику Адвокат – ЕкоАльт 24.09 Конфермат 11.00 4:5 
ДЮСШ №1 – Локомотив 25.09 Конфермат 13.00 5:3
Zoovetprom – M’ясний маркет 24.09 Конфермат 12.00 5:2 
Кубок Виклику Лунтік – Товтри 24.09 Конфермат 13.00 7:2 
Кубок Виклику Мустанг – Ветеран(Нова Ушиця) 24.09 Конфермат 14.00 6:5
Кубок Престижу Тепловик-2 – Менс 24.09 Конфермат 15.00 2:8 
Кубок Престижу Brilliant – Lifecell 24.09 Конфермат 16.00 4:8 
Кубок Поділля Ветеран (Хмельницький) – Ковчег 24.09 Конфермат 17.00 4:3 

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 4 ДИВІЗІОН

Кубок Поділля Авіатор – Інкогніто 24.09 Конфермат 18.00 3:2
ККФА REDMION – УПП Хмельницький 24.09 Конфермат 19.00 5:7
Кубок Виклику ФК Жищинці – Нева 25.09 Конфермат 09.00 3:3 
Кубок Виклику Vavilon – Думка 24.09 Конфермат 10.00 7:5
Компанія – ФК Подільський Кремінь 25.09 Конфермат 12.00 2:2

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 5 ДИВІЗІОН

ФГ КОСВО – ФК ITA-TOOLS-Литвина 25.09 Конфермат 11.00 8:2 
ПЧ-18 – Royal Palace 25.09 Конфермат 14.00 3:2 
Кубок ТМ URBAN(за 9 м) Тайфун – Патріоти-NETiP 25.09 Конфермат 15.00 3:8
Кубо ТМ URBAN(13-16) Astrum – STV 25.09 Конфермат 16.00 2:4
Кубок Поділля GC BARBERSHOP – ФК Гвардія 25.09 Конфермат 17.00 7:6
Кубок Надії FC Infinity – Фортуна 25.09 Конфермат 18.00 1:7
Кубок Надії ФК Ружичанка-underdog – Хмельницька обласна прокуратура 25.09 Конфермат 19.00 7:7 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here