Преміум-ліга з футзалу 2021/2022: результати матчів 8-9 жовтня

0
3430

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 1 ДИВІЗІОН

Кубок Виклику Ротор – Алмаз 08.10 ГУНП 16.45 2:4
Кубок Поділля Beerloga – Прикордонник 08.10 ГУНП 18.00 0:1
Кубок Виклику ФК Бігуча Лань – ФК Городок-Юрія-Фарм 08.10 ГУНП 19.15 7:3
Кубок Виклику ДБК – Евеліна-Акпадон-Агро 08.10 ГУНП 20.30 8:0
Кубок Поділля WOODMALL-Femida – Хмельницькі делікатеси 09.10 ГУНП 12.15 4:2
МФК URBAN – Helpix 09.10 ГУНП 14.30 1:2
Конфермат-Forex Club – Динамо-ГУНП 09.10 ГУНП 15.45 2:2

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 2 ДИВІЗІОН

Кубок Виклику Фахівець – ZALIV 10 08.10 ГУНП 13.30 5:8
Кубок Поділля Тепловик – Максимум 08.10 ГУНП 14.35 2:4
Кубок Виклику Облавтодор – Ракета 08.10 ГУНП 15.40 4:5
Кубок Поділля Карат MEBLI REMTION – ЗА-ЗУЛ 09.10 ГУНП 09.00 1:1
Кубок Виклику Епіцентр К – Олімп 09.10 ГУНП 10.05 3:2
КАЗ – Олімпік-AskoArt 09.10 ГУНП 11.10 4:1
Інтерпродсервіс – Ауді 09.10 ГУНП 13.25 3:8

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 3 ДИВІЗІОН

Zoovetprom – Локомотив 08.10 Конфермат 16.00 2:4
ДЮСШ №1 – М’ясний маркет 09.10 Конфермат 10.00 3:3
Кубок Виклику Товтри – ЕкоАльт 08.10 Конфермат 12.00 8:3
Кубок Виклику Лунтік – Мустанг 08.10 Конфермат 14.00 8:6
Кубок Виклику Адвокат – Ветеран (Нова Ушиця) 08.10 Конфермат 15.00 5:0 (тех. результат)
Кубок Поділля Ветеран (Хмельницький) – FC Diamant 08.10 Конфермат 13.00 5:6
Кубок Поділля Ковчег – ФК ЮАН 09.10 Конфермат 16.00 6:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 4 ДИВІЗІОН

ККФА-REDMION – ФК Подільський Кремінь 09.10 Конфермат 13.00 7:4
Кубок Виклику ФК Жищинці – Vavilon 09.10 Конфермат 12.00 0:5 (тех. результат)
Кубок Виклику ХФК Давид – Думка 09.10 Конфермат 17.00 7:5
УПП Хмельницький – Компанія 09.10 Конфермат 15.00 5:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 5 ДИВІЗІОН

ФГ КОСВО – Royal Palace 09.10 Конфермат 11.00 10:2
ФК ITA-TOOLS-Литвина – ПЧ-18 09.10 Конфермат 14.00 3:1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here