Преміум-ліга з футзалу 2021/2022: розклад матчів 26-27 лютого

0
967

Надаємо вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 1 ДИВІЗІОН

5-8 місця Beerloga – Хмельницькі делікатеси 26.02 ГУНП 14.00
1\2 (1 матч) Helpix – Динамо-ГУНП 26.02 ГУНП 15.15 LIVE!
Прибирання залу 26.02 ГУНП 16.30
1\2 (1 матч) Конфермат-Forex Club – МФК URBAN 26.02 ГУНП 16.45 LIVE!
9-14 місця ДБК – Ротор 26.02 ГУНП 18.00
9-14 місця ФК Бігуча Лань – Алмаз 26.02 ГУНП 19.15
5-8 місця Прикордонник – WOODMALL-Femida 26.02 ГУНП 20.30
9-14 місця ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро – ФК Городок-Юрія-Фарм 27.02 ГУНП 10.30
Кубок Престижу МобіФренд – Філтекс 27.02 ХНУ 20.00
Кубок Престижу Сокіл – Атлетик-Сeresit PRO 27.02 ХНУ 18.55

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 2 ДИВІЗІОН

9-14 місця Ракета – Олімп 26.02 ГУНП 09.00
9-14 місця Епіцентр К – ZALIV 10 27.02 ХНУ 17.50
9-14 місця Облавтодор – Фахівець 27.02 ГУНП 11.35
1\2 (1 матч) Ауді – Олімпік-AskoArt 27.02 ГУНП 12.40
1\2 (1 матч) КАЗ – Інтерпродсервіс 27.02 ГУНП 13.45
5-8 місця Максимум – ЗА-ЗУЛ 27.02 ГУНП 14.50
5-8 місця Карат MEBLI REMTION – Тепловик 27.02 ГУНП 15.55

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 3 ДИВІЗІОН

9-14 місця Адвокат – ЕкоАльт 27.02 Конфермат 19.00
1\2 (1 матч) Zoovetprom – M’ясний маркет 26.02 Конфермат 13.00
5-8 місця ФК ЮАН – FC Diamant 26.02 Конфермат 14.00
5-8 місця Ветеран (Хмельницький) – Ковчег 26.02 Конфермат 15.00
1\2 ( 1 матч) ДЮСШ №1 – Локомотив 26.02 Конфермат 20.00
9-14 місця Мустанг – Ветеран (Нова Ушиця) 27.02 Конфермат 15.00
9-14 місця Лунтік – Товтри 27.02 Конфермат 16.00
Кубок Престижу Тепловик-2 – Менс 27.02 Конфермат 18.00
Кубок Престижу Brilliant – Lifecell 27.02 Конфермат 20.00

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 4 ДИВІЗІОН

1\2 (1 матч) Компанія – ФК Подільський Кремень 26.02 Конфермат 16.00
1\2 (1 матч) УПП Хмельницький – ККФА-REDMION 26.02 Конфермат 18.00
5-8 місця Авіатор – Транс-Авто-Д 26.02 Конфермат 17.00
5-8 місця Інкогніто – Легіон-CENTER 13 26.02 Конфермат 19.00
9-14 місця ХФК Давид – МФК Ехо 27.02 Конфермат 12.00
9-14 місця ФК Жищинці – Нева 27.02 Конфермат 17.00
9-14 місця Думка – Vavilon 27.02 Конфермат 11.00

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 5 ДИВІЗІОН

1\2 (1 матч) ФГ КОСВО – ФК ITA-TOOLS Литвина 27.02 Конфермат 13.00
1\2 (1 матч) ПЧ-18 -Royal Palace 27.02 Конфермат 14.00
5-8 місця GC BARBERSHOP – ФК Гвардія 26.02 Конфермат 10.00
5-8 місця Студениця-1 – Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка 26.02 Конфермат 11.00
9-16 місця Astrum – STV 27.02 Конфермат 09.00
9-16 місця Тайфун – Сокіл-2 27.02 Конфермат 10.00
9-16 місця Війтовецька ОТГ – Патріоти-NETiP 26.02 Конфермат 12.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here