Преміум-ліга з футзалу 2021/2022: що потрібно знати напередодні старту “Турніру чемпіонів”?

0
451

Його переможець розпочне наступний сезон у найсильнішому Дивізіоні

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Фактично фінішував розіграш Преміум-ліги з футзалу 2021/2022. У всіх Дивізіонах вже визначилися імена чемпіонів та призерів, але ще попереду найголовніше та найцікавіше – це “Турнір чемпіонів”.

Дано нововведення було запровадження напередодні старту Преміум-ліги з футзалу 2021/2022 років схвальним рішенням більшості присутніх представників команд на традиційних загальних зборах, а формат його проведення чітко регламентований у пункті 5.12 Регламенту.

5.12. За підсумками сезону у Преміум-лізі з футзалу (міні-футболу) передбачений «Турнір чемпіонів», який проходитиме за наступними вимогами, затвердженими згідно рішення Загальних зборів:

5.12.1. У «Турнірі чемпіонів» прийматимуть чемпіони найнижчих Дивізіонів (у змаганнях футзалу – Дивізіонів 3, 4 та 5, у змаганнях з міні-футболу – Дивізіонів 3, 4 та 5) за умови вісімдесяти і більше відсотків перемог у матчах впродовж сезону, а також команда з найнижчим рейтингом за підсумками перехідних ігор плей-офф у Дивізіоні 1.

5.12.2. Відсоткове співвідношення кількості перемог до зіграних матчів у сезоні для участі у «Турнірі чемпіонів» рахуватиметься за наступним принципом:

5.12.2.1. До уваги враховуватимуться лише зіграні матчі (технічні перемоги за неявку суперника не будуть враховані при розрахунку).

5.12.2.2. Щодо ігор плей-офф, то перемога у серії післяматчевих пенальті після нічиєї у основний час врахуватиметься як перемога при розрахунку загального відсоткового співвідношення.

5.12.3. Система проведення змагань залежатиме від кількості команд, які потраплять до «Турніру чемпіонів» у відповідності до вимог пункту 5.12.1. Якщо це буде дві і більше команд (мається на увазі чемпіони своїх Дивізіонів, із показником не менше 80% перемог в матчах сезону) – це буде коловий турнір, а якщо така команда буде лише одна, то вона проведе серію з двох матчів із командою з найнижчим рейтингом за підсумками перехідних ігор плей-офф у Дивізіоні 1.

5.12.4. У випадку поразок представників Дивізіону 1 у змаганнях з футзалу в перехідних матчах, які зайняли 12,13, та 14 місця, а у змаганнях з міні-футболу – команд, котрі зайняли 8,9 та 10 місця, у змаганнях з футзалу в «Турнірі чемпіонів» зіграє команда, яка фінішує 11-ою у Дивізіоні 1, а у змаганнях з міні-футболу – команда, яка фінішує 7-ою.

5.12.5. Переможець турніру отримає право виступати у Дивізіоні 1.

5.12.6. У випадку перемоги у турнірі чемпіона з нижчих Дивізіонів, зміни у обміні команд між ними будуть наступними:

5.12.7. У випадку перемоги чемпіона Дивізіону 3, найнижча за рейтингом команда після перехідних ігор у Дивізіоні 2 понижується в класі.

5.12.8. У випадку перемоги чемпіона Дивізіону 4, найнижчі за рейтингом команди після перехідних ігор у Дивізіонах 2 та 3 понижуються в класі.

5.12.9. У випадку перемоги чемпіона Дивізіону 5, найнижчі за рейтингом команди після перехідних ігор у Дивізіонах 2,3, та 4 понижуються в класі.

Як бачимо, усі необхідні норми для участі у “Турнірі чемпіонів” виконали лише 3 команди. Це ФК “Городок-Юрія-Фарм” (найнижчий рейтинг за підсумками перехідних ігор плей-офф у Дивізіоні 1), ДЮСШ №1 (чемпіон Дивізіону 3, 80% перемог у матчах сезону), а також ФГ “КОСВО” (чемпіон Дивізіону 5, 100% перемог у матчах сезону). Згідно пункту 5.12.3 Регламенту вони проведуть між собою коловий турнір, усі матчі якого заплановані на 23-е жовтня, а підсумкові результати остаточно сформують склад Дивізіонів на сезон наступний.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here