Преміум-ліга з футзалу 2021/2022: урочиста церемонія нагородження лауреатів сезону відбудеться 6-ого листопада

0
434

До уваги гравців та представників команд! У неділю, 6-ого листопада, в холі СК ГУНП відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців, призерів та кращих гравців за підсумками Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

Величезне прохання до представників та гравців команд прибути на нагородження у встановлений час.

Графік проведення офіційної церемонії нагородження:

13.30. Нагородження лауреатів та призерів Преміум-ліги ДИВІЗІОН 1

13.40. Нагородження лауреатів та призерів Преміум-ліги ДИВІЗІОН 2

13.50. Нагородження лауреатів та призерів Преміум-ліги ДИВІЗІОН 3

14.00. Нагородження лауреатів та призерів Преміум-ліги ДИВІЗІОН 4

14.10. Нагородження лауреатів та призерів Преміум-ліги ДИВІЗІОН 5

Далі також надаємо Вашій увазі повний перелік номінантів:

Преміум-ліга з футзалу 2021/2022. Дивізіон 1

Командні:

Кращий бомбардир – Богдан Кручек («Helpix»)

Кращий гравець у складі чемпіона – Андрій Богославський («Helpix»)

Кращий гравець у складі срібного призера – Іван Сторожук («Динамо-ГУНП»)

Кращий гравець у складі бронзового призера – Сергій Чиж («Конфермат-Forex Club»)

Індивідуальні:

1-е місце – «Helpix»

2-е місце – «Динамо-ГУНП»

3-є місце – «Конфермат-Forex Club»

Кубок Поділля – «WOODMALL-Femida»

Кубок Виклику – «Алмаз»

Кубок Престижу (Дивізіони 1-2) – «Філтекс»

Преміум-ліга з футзалу 2021/2022. Дивізіон 2

Командні:

Кращий бомбардир – Валентин Воловик («Фахівець»)

Кращий гравець у складі чемпіона – Павло Савчук («Ауді»)

Кращий гравець у складі срібного призера – Павло Когут («КАЗ»)

Кращий гравець у складі бронзового призера – Вячеслав Ковальчук («Олімпік-AskoArt»)

Індивідуальні:

1-е місце – «Ауді»

2-е місце – «КАЗ»

3-є місце – «Олімпік-AskoArt»

Кубок Поділля – «ЗА-ЗУЛ»

Кубок Виклику – «Епіцентр-К»

Преміум-ліга з футзалу 2021/2022. Дивізіон 3

Командні:

Кращий бомбардир – Зураб Берішвілі («Локомотив»)

Кращий гравець у складі чемпіона – Микола Підкамінський (ДЮСШ №1)

Кращий гравець у складі срібного призера – Артур Брозніцький («Локомотив»)

Кращий гравець у складі бронзового призера – Іван Колісник («Зооветпром»)

Індивідуальні:

1-е місце – ДЮСШ №1

2-е місце – «Локомотив»

3-є місце – «Зооветпром»

Кубок Поділля – ФК «ЮАН»

Кубок Виклику – «ЕкоАльт»

Кубок Престижу (Дивізіони 3-4) – «Менс»

Преміум-ліга з футзалу 2021/2022. Дивізіон 4

Командні:

Кращий бомбардир – Владислав Гончар («ККФА-REDMION»)

Кращий гравець у складі чемпіона – Руслан Дрозда (УПП Хмельницький)

Кращий гравець у складі срібного призера – Сергій Коротинський («Компанія»)

Кращий гравець у складі бронзового призера – Валентин Гнатюк («ККФА-REDMION»)

Індивідуальні:

1-е місце – УПП Хмельницький

2-е місце – «Компанія»

3-є місце – «ККФА-REDMION»

Кубок Поділля – «Авіатор»

Кубок Виклику – «Vavilon»

Преміум-ліга з футзалу 2021/2022. Дивізіон 5

Командні:

Кращий бомбардир – Тарас Даньків (ФГ «КОСВО»)

Кращий гравець у складі Максим Паюк (ФГ «КОСВО»)

Кращий гравець у складі срібного призера – Іван Анікін («Royal Palace»)

Кращий гравець у складі бронзового призера – Валентин Нагорняк («ПЧ-18»)

Індивідуальні:

1-е місце – ФГ «КОСВО»

2-е місце – «Royal Palace»

3-є місце – ПЧ-18 (Шепетівка)

Кубок ТМ «Helpix» – GC BARBERSHOP

Кубок ТМ «URBAN» (верхня сітка) – «Патріоти-NETіP»

Кубок ТМ «URBAN» (нижня сітка) – «Карат MEBLI REMTION-2»

Кубок ТМ «МобіФренд» – «Стимул+»

Кубок ТМ «Prisma» – «Прогрес-В»

Кубок Родинної пасіки GAVAGA – МФК «Буг»

Кубок ГРК «Південна Брама» – «Прикордонник-2»

Кубок Поділля – «Електротранс»

Кубок Виклику – «Пахтакор»

Кубок Надії – «Фортуна»

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here